Jump to content
szogun

Reklama na forum

Recommended Posts

Bo nie chcemy większej ilości typowych reklam na stronie a wątpie czy AdTraily bo nam to umożliwił :blush:

No nie. AdTaily by tylko umożliwiało automatyczne wstawianie bannerów o wielkości 125x125, które każdy mógłby zamówić w dowolnym momencie i na dowolny okres czasu - płacąc z góry online. Generalnie fajnie się to sprawdza, bo nie trzeba wysyłać emaili, wystawiać oddzielnie faktur itd. Wszystko robi ten system. Ale to tylko taka dygresja ode mnie :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie reklamy na DI nie przeszkadzają :blush:

 

Nie ma popups , nie ma overlays czy innego badziewia ...a kazde forum z czegoś musi życ.

Choćby na ten hosting żeby się uzbierało :lol:

 

...zainteresowała mnie sugestia Daniela... uzywałeś może AdTaily osobiście?

Jestem że tak powiem w poszukiwaniu dobrego Ad Content Network do Polskiego serwisu..i myślałem o Adsense lub DoubleClick (praktycznie to samo),

ale AdTaily wygląda ciekawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...zainteresowała mnie sugestia Daniela... uzywałeś może AdTaily osobiście?

Jestem że tak powiem w poszukiwaniu dobrego Ad Content Network do Polskiego serwisu..i myślałem o Adsense lub DoubleClick (praktycznie to samo),

ale AdTaily wygląda ciekawie.

Mnie się AdTaily bardzo podoba, chociaż mówię to głównie z perspektywy reklamodawcy. Pełna automatyzacja, płatność online, faktura online - miodzio :blush: Natomiast raczej nie można tego traktować jako jedyna forma reklamy na stronie, a jako uzupełnienie. Na pewno spróbuj.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu... Mnie reklamy nie przeszkadzają a i bardziej kolorowo jest na forum, czasem o jakiejś promocji można się dowiedzieć.

Póki reklamy nie są "natrętne" niech będą.

 

Pozdrawiam.

Edited by DawPi
Litości. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interson albo pb pisali kiedyś, że to reklama dla giełdy PPD. :lol: EDIT: właśnie w tym temacie, co link wkleił maryuse.

 

PS w sumie to nie ma jak reklama kontekstowa - FiatAutoPolska.pl na sprzedaż i brandprotect.pl w reklamie. :-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jaki jest cennik reklam na di.pl ? Bo wysłałem kiedyś zapytania na priv lecz niestety odpowiedź nie wróciła do mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że na di.pl zamiast reklamy PPD pojawiła się reklama Aftermarket.pl i nawet od razu z linkami do ofert.

 

Gratuluję pomysłu, szczególnie, że chyba jest jakaś selekcja po słowniku, bo są tylko jednosłowne generyki i chyba selekcja po cenach. Bardzo dobry i dopracowany feature.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że na di.pl zamiast reklamy PPD pojawiła się reklama Aftermarket.pl i nawet od razu z linkami do ofert.

 

Gratuluję pomysłu, szczególnie, że chyba jest jakaś selekcja po słowniku, bo są tylko jednosłowne generyki i chyba selekcja po cenach. Bardzo dobry i dopracowany feature.

 

a nie jest to przypadkiem program partnerski Aftermarket o ktorym byla mowa na MD?

https://www.aftermarket.pl/widgetpreview.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, wygląda na to, że to jest to (widżet PP Aftermarket.pl) , jakoś mi umknęło info, że Aftermarket.pl coś takiego wypuściło, niemniej pomysł i tak bardzo ciekawy na taki widżet i reklamę.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę, że na di.pl zamiast reklamy PPD pojawiła się reklama Aftermarket.pl i nawet od razu z linkami do ofert.

 

Gratuluję pomysłu, szczególnie, że chyba jest jakaś selekcja po słowniku, bo są tylko jednosłowne generyki i chyba selekcja po cenach. Bardzo dobry i dopracowany feature.

 

Ale ceny z paska nie zgadają się z cenami na aukcjach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam sie czy użytkownicy łączący sie z di.pl przez komórkę nie powinni czasem zobaczyć forum i reklam w wersji mobilnej ( okrojonej )

Samo wczytanie strony głównej przez gprs z nowymi reklamami trwa i kosztuje troche za duzo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawiam sie czy użytkownicy łączący sie z di.pl przez komórkę nie powinni czasem zobaczyć forum i reklam w wersji mobilnej ( okrojonej )

Samo wczytanie strony głównej przez gprs z nowymi reklamami trwa i kosztuje troche za duzo :D

 

Ja używam tego linku na komórce: http://www.di.pl/lofiversion/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję dać jedne <br> pomiędzy "Zalogowany jako: user ( Wyloguj )" a nowymi reklamami aftermarket. Nie chcę za każdym razem dokładnie celować w link "Zobacz nowe posty"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnosnie reklam, to ja z automatu wszedzie blokuje wszelakie banery, zatem i na di.pl to samo zrobilem. Osobiscie nie mialem nic przeciwko - ot, przyzwyczajenie ;-) Mam wywalone AdsWords itd itp Wszystko byloby pieknie, gdyby nie reklamy domen AM. Tolerowalem je naprawde dlugo, lecz wczoraj juz nie wytrzymalem i wywalilem bez zalu. Od tej pory forum wczytuje sie blyskawicznie - nie tak jak dawniej, ze zawsze wczytywanie strony zatrzymywalo sie na kilka/nascie sek, az AM sie obudzi ;-)

Gdyby tam byly jeszcze wartosciowe domeny, ale ninje ktore lataja non stop... Na dodatek JS muli mi troche procka...

 

Z reklamami po prawej stronie, to naprawde bym ich nie usuwal, ale ta biala pusta plama, jaka powsta, zaczela troche przeszkadzac. Reklamy i tak do mnie nie trafialy, bo byly to glownie reklamy stron, ktore kazdy staly bywalec zna na wylot. Forum nie przegladaja tylko stali userzy, ale masa gosci i nowicjuszy. Oni widzac reklame az.pl, ppd.pl czy nazwa.pl beda zainteresowani, tym bardziej ze tematyka reklam nawiazuje do tego, co na forum poruszane. Te reklamy, a raczej ich brak u tych, ktorzy ich nie chca, to jakby tez nagroda za pisanie na forum. Bo co to niby za forum bez tematow, dyskusji i userow? Reklama dociera sobie do tych, do ktorych ma dotrzec.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnosnie reklam, to ja z automatu wszedzie blokuje wszelakie banery, zatem i na di.pl to samo zrobilem. Osobiscie nie mialem nic przeciwko - ot, przyzwyczajenie ;-) Mam wywalone AdsWords itd itp Wszystko byloby pieknie, gdyby nie reklamy domen AM. Tolerowalem je naprawde dlugo, lecz wczoraj juz nie wytrzymalem i wywalilem bez zalu. Od tej pory forum wczytuje sie blyskawicznie - nie tak jak dawniej, ze zawsze wczytywanie strony zatrzymywalo sie na kilka/nascie sek, az AM sie obudzi ;-)

Gdyby tam byly jeszcze wartosciowe domeny, ale ninje ktore lataja non stop... Na dodatek JS muli mi troche procka...

 

Z reklamami po prawej stronie, to naprawde bym ich nie usuwal, ale ta biala pusta plama, jaka powsta, zaczela troche przeszkadzac. Reklamy i tak do mnie nie trafialy, bo byly to glownie reklamy stron, ktore kazdy staly bywalec zna na wylot. Forum nie przegladaja tylko stali userzy, ale masa gosci i nowicjuszy. Oni widzac reklame az.pl, ppd.pl czy nazwa.pl beda zainteresowani, tym bardziej ze tematyka reklam nawiazuje do tego, co na forum poruszane. Te reklamy, a raczej ich brak u tych, ktorzy ich nie chca, to jakby tez nagroda za pisanie na forum. Bo co to niby za forum bez tematow, dyskusji i userow? Reklama dociera sobie do tych, do ktorych ma dotrzec.

miałem to zrobić już wcześniej, teraz mi o tym przypomniałeś. Nareszcie forum odetchnęło - da się w miarę szybko je przeglądać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
?

Zawsze jest to 3 linie.

Ok, mam jakieś problemy z długością sygnatury, ale jeśli się nic nie zmieniło, to ja coś muszę źle robić.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, mam jakieś problemy z długością sygnatury, ale jeśli się nic nie zmieniło, to ja coś muszę źle robić.

też tak miałem - w jednej linii nie może być za dużo znaków albo inne ograniczenie - spróbuj gdzieś w połowie tekstu, którego nie przyjmuje wstawić enter (tak aby przeszło do kolejnej linii) - mi pomagało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×