Jump to content
razors

Wykonam Twoje portfolio - loga domenek

Recommended Posts

Lepsza byłaby oferta tworzenia bardzo prostych minisitów, w oparciu o jakiś blog czy inne rozwiązanie.

Tak by można było dodać treść, zdjęcie, ewen. reklamy Adsesne, linki, i właśnie logo.

Taka kompleksowa usługa - jak najbardziej prosta, by było minimum pracy.

Wtedy można byłoby to zastosować dla większej liczby domen.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kazde logo stworzone dla Was bedzie autorskie. Na zyczenie mozecie otrzymac rowniez plik psd.

 

bla, bla, bla... - chciałbym się tylko dowiedzieć czy te użyte w twoim portfolio są skądś (z jakiegoś źródła) zaczerpnięte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bla, bla, bla... - chciałbym się tylko dowiedzieć czy te użyte w twoim portfolio są skądś (z jakiegoś źródła) zaczerpnięte.

 

Twoje i tak są najlepsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mhmm... po prostu niech odpowie na pytanie tu bądź na PW.

Odpowiem za niego. Grafiki są zrobione samodzielnie przez razors'a .

Ja również używam tego samego narzędzia co on do robienia grafik, ale mi tak dobrze one nie wychodzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniale, że potraficie rozpoznawać się po narzędziach, ale jedno logo na pewno nie jest jego autorstwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wspaniale, że potraficie rozpoznawać się po narzędziach, ale jedno logo na pewno nie jest jego autorstwa.

Z tego co ja widzę i sam tak robię, to po prostu są wykorzystane zestawy gotowych ikon (legalnych) i zestawionych w jedną niepowtarzalną całość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze ze ppowstala tu jakas dyskusja...troche nie na temat. Wydaje mi sie ze probouje mi sie tu udowodnic kradziez.

Zatem odpowiem : Loga ktore widzicie w moim portfolio sa w polowie moja praca od A do Z czyli kazdy pixel zostal wykonany przeze mnie. Druga polowa to loga w ktorych wykorzystalem tak jak powiedzial arturZ, legalne ikony. Jednak nie sa to ikony skopiowane z internetu czy tez sciagniete z DC, torrentow itp, a zakupione z portalu ktory oferuje narzedzia i grafiki ktore za oplata mozna modyfikowac i wykorzystac w swoich projektach.

 

Pamietajcie ze nie oferuje tutaj uslugi wykonania logotypu dla strony w kilku projektach, z roznymi odcieniami, w roznych skalach...lecz proste male logo reklamujace Wasza domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpowiem za niego. Grafiki są zrobione samodzielnie przez razors'a .

Ja również używam tego samego narzędzia co on do robienia grafik, ale mi tak dobrze one nie wychodzą.

Jeśli można wiedzieć - jakie to narzędzie?

I druga sprawa - jak ma się wykorzystanie owych legalnych grafik w komercyjnych zastosowaniach, a zwłaszcza w logo site'u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uczciwie byłoby uprzedzić potencjalnego klienta, że nie dostaje on unikatowego produktu i każdy, nawet największy konkurent, może na złość posłużyć się takim samym znakiem, różniącym się tylko logotypem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uczciwie byłoby uprzedzić potencjalnego klienta, że nie dostaje on unikatowego produktu i każdy, nawet największy konkurent, może na złość posłużyć się takim samym znakiem, różniącym się tylko logotypem.

 

dokładnie.

 

Ale odpowiedź już uzyskaliśmy więc można wyczyścić panu temat (tylko warto zamieścić odpowiednią adnotację a propo grafik)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi się takie loga podobają bez względu na to czy są całkowicie autorskie czy nie.

Tak przedstawione domeny prezentują się całkowicie inaczej od prostego tekstu.

 

może sie skusze w przysłości. Z pewnością dobra oferta dla domeniarzy. Musisz tylko sprecyzować cennik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×