Jump to content
KosmicznyPanel

Kosmiczny Panel

Recommended Posts

Moze za wczesne gratulacje, ale zaryzykuje. :)

Gratulacje PB za pomysl, realizacje i przykucie mojej uwagi przez ostatnie 24 h. ;)

Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie się podoba wykonanie Intersona ;-) Tylko załadowało się ppd i już wiedziałem, że stajnia Intersona ;)

 

Niby po czym Go poznajesz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jednak Varia. I znowu odliczanie.

 

A tam, chcielibyście wszystko od razu. Rejestracja i logowanie będzie od jutra, żeby napięcie jeszcze urosło. :);)

 

PS. Tak jak mówiłem, złapane.pl (na razie) bez zmian. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niby po czym Go poznajesz? :)

 

po stylu ;-)

 

tak btw:

Warning: socket_bind() [function.socket-bind]: Host lookup failed [-10001]: Nieznany host in /system/functions/domain.php on line 202

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko załadowało się ppd i już wiedziałem, że stajnia Intersona ;)

 

Nie no, stajnia porządna, tylko ten rumak powinien więcej czasu spędzić w boksie bo rozkraczył się na już pierwszym wirażu. :P

 

Warning: socket_bind() [function.socket-bind]: Host lookup failed [-10001]: Nieznany host in /system/functions/domain.php on line 202

 

no ale miejmy nadzieję, iż za 24h stanie do Wielkiej Partubickiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
i to właśnie jest dobry argument żeby zamknąć dopalacze.com :)

 

Skoro pb się ujawnił proponuję odkolegować się od dopalaczy ;) Jak widać nikt nic nie jarał, wdychał czy też łykał :P

 

 

 

#dopalacz*pl

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro pb się ujawnił proponuję odkolegować się od dopalaczy :) Jak widać nikt nic nie jarał, wdychał czy też łykał :P

 

 

TY już tak nie reklamuj tej swojej domenki ;)

 

Pomysł wydaje się ok. Zobaczę za ~23 h co dalej.

 

Wykonanie nie powala - nie przesadzajmy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A po zakończeniu kolejnego odliczania pewnie przekieruje na złapane.pl :)

Najpierw na varia.pl potem na złapane.pl, nie mylić ze znalezione*pl ;p

 

 

A PB nie jest na dopalaczach tylko łyka aviomarin i popija piwem.

Edited by Relayed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro pb się ujawnił proponuję odkolegować się od dopalaczy :) Jak widać nikt nic nie jarał, wdychał czy też łykał ;)

 

No nie wiem, mnie się raczej nasuwa inne pytanie:

 

PB co to jest i gdzie to można kupić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
PB co to jest i gdzie to można kupić ;)

Na lubelskim deptaku, obok Klubu Czekolada. Ale ostatnio dość często kontrole mają :)

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie akcje dla domainerów, to jak wycieczka do Disneylandu :) Interesuje mnie parking i tworzenie szablonów. Mam nadzieję że będzie to interesujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem bardzo ciekaw, pb przyspiesz zegar :)

 

No mógłbym w sumie, ale czekanie wzmaga apetyt i o to chodziło, więc może jednak nie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się cieszę, że okazało się, że za tym nie stoi Afilo tylko Varia, bo to znaczy, że będą jeszcze co najmniej trzy ciekawe dodatki do rynku wtórnego domen w tym roku (ten Panel, parking Afilo i NDX Market od ND). :) Sam jestem ciekaw co będzie w tym Panelu i z niecierpliwością czekam otwarcia PPD ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja się cieszę, że okazało się, że za tym nie stoi Afilo tylko Varia, bo to znaczy, że będą jeszcze co najmniej trzy ciekawe dodatki do rynku wtórnego domen w tym roku (ten Panel, parking Afilo i NDX Market od ND). :) Sam jestem ciekaw co będzie w tym Panelu i z niecierpliwością czekam otwarcia PPD ;-)

 

Ach ta konkurencja, nigdy nie śpi tylko ciągle dostarcza motywacji... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat każdy z tych projektów jest inny - nowy parking, nowa giełda i nowy Panel przez duże P, więc to żadna konkurencja, nie wchodzą sobie w drogę. ;-)

 

A im więcej się dzieje na wtórnym rynku domen, tym lepiej przecież. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akurat każdy z tych projektów jest inny - nowy parking, nowa giełda i nowy Panel przez duże P, więc to żadna konkurencja, nie wchodzą sobie w drogę. ;-)

 

Jeszcze nie wiemy przez jakie p będzie ten panel :) Nowy panel ma być zintegrowany z sedo więc konkurencja jednak będzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze nie wiemy przez jakie p będzie ten panel :) Nowy panel ma być zintegrowany z sedo więc konkurencja jednak będzie ;)

 

...przy czym to nie jest tak że mamy jakiś tajny układ z sedo albo że nie lubimy nd – chcieliśmy zintegrować w panelu oba parkingi, sedo i nd, ale nd najpierw nie raczyło się odezwać, a potem dowiedziałem się że nie chcą z nami współpracować bo już współpracują z dropped. Cóż, ich strata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc to nie jest jakiś nowy (niezależny) panel tylko sedo w nowej postaci?

 

Integracja z sedo to ułamek procenta PPD, jeśli o to pytasz. Bonus taki. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×