Jump to content
KosmicznyPanel

Kosmiczny Panel

Recommended Posts

pb, lekcje w budowaniu napięcia to Ty chyba u Hitchcocka brałeś ;)

 

Zgadza się, emocje jak na rybach :) Jeszcze lepiej by było jakby ta pani z głównego menu, w miare upływu czasu pozbywała się ubrania. Komplet publiczności o godzinie "W" zapewniony :P

 

A odnośnie PPD, czy to będzie odrębny projekt czy zintegrowany ze Złapane.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadza się, emocje jak na rybach :) Jeszcze lepiej by było jakby ta pani z głównego menu, w miare upływu czasu pozbywała się ubrania. Komplet publiczności o godzinie "W" zapewniony ;)

 

A odnośnie PPD, czy to będzie odrębny projekt czy zintegrowany ze Złapane.pl?

 

Nie będzie integracji z PPD.pl. Wprowadzimy w Złapane.pl zmiany mające na celu usprawnienie przenoszenia domen do PPD.pl, lecz ograniczy się to do podania loginu oraz kodu bezpieczeństwa. Brak integracji jest celowy, ponieważ jako moduł PPD.pl ruszy z czasem odpowiednik Złapane.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak od strony technicznej(mysle ze bardzo dobrze) ale od graficznej Interson mocno kuleje.Widzialem juz kilka serwisow i szczerze musze oprzyznac ze jest slabiutko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie również podobaja się strony Intersona, fakt, że trzeba by sie bardziej przyłożyć do niektórych kwestii ale wizualnie podoba mi się ten styl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

np.motel.pl to grafika która odpowiada waszym standardom?.Moim zdaniem jest tragiczna

 

Interson no offence.Jako ze stales sie dyzurnym wykonawca serwisow uzytkownikow tego forum i mialem szanse zaznajomic sie z kilkoma projektami wypowiadam swoje zdanie.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staramy się na bieżąco doskonalić ;-).

 

Mam tylko taką osobistą prośbę. Panel jest wyraźnie "BETA", więc liczymy się z pewną ilością poprawek. Będę wdzięczny jeżeli do zgłaszania takich rzeczy będzie używany wbudowany system ticketów. Wszystkie zgłoszenia będą obsługiwane szybko, a nam to bardzo ułatwi pracę. Dodatkowo takie rozwiązanie zapewni bezpieczeństwo na czym nam bardzo zależy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
np.motel.pl to grafika która odpowiada waszym standardom?.Moim zdaniem jest tragiczna

 

Interson no offence.Jako ze stales sie dyzurnym wykonawcom serwisow tego forum i mialem szanse zaznajomic sie z kilkoma projektami wypowiadam swoje zdanie.

 

Bez problemu. Każdy ma swój gust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od strony graficznej to jest za dużo pustej przestrzeni, ale w tym wypadku chyba liczy się bardziej funkcjonalność serwisu niż grafika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
np.motel.pl to grafika która odpowiada waszym standardom?.Moim zdaniem jest tragiczna

 

No wg mnie motel jest wykonany bardzo kiepsko graficznie i nie tylko graficznie. I rowniez nie chce jezdzic po nikim, tylko wyrazam swoja opinie, wiec Mateusz bez urazy.

 

Natomiast co do grafiki tego ppd.pl (minus dla pb za domene, jesli juz trzyliterowa to jakas ladna, a nie klasyczna ninja) to nie pasuja mi tylko kolory, reszta moze byc, bo tam niczego wiecej nie potrzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie leży typografia strony motel.pl, ale chyba nie rozmawiamy tutaj o zdolnościach graficznych użytkownika Interson?

Ogólnie podobają mi się jego prace - prostota powiązana z profesjonalizmem, nie lubię stron naćkanych niepotrzebną grafiką.

 

Jeżeli odnosimy się do nowego dzieła pb to nie podoba mi się jedynie identyfikacja wizualna, reszta wykonana na należytym poziomie.

PS. Interson - można prosić jakiś link do portfolio na PW?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jak od strony technicznej(mysle ze bardzo dobrze) ale od graficznej Interson mocno kuleje.Widzialem juz kilka serwisow i szczerze musze oprzyznac ze jest slabiutko.

AfterMarket też ci się nie podoba? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Widzialem juz kilka serwisow i szczerze musze oprzyznac ze jest slabiutko.

 

W kwestii ppd.pl podzielam Twoje zdanie. Wykonanie tragiczne i ubogie. Myślę, że Intersona nie stać na kolorowy monitor i dlatego ten serwis jest taki szary i ponury. Nie ma to jak prawdziwy i profesjonalny panel, który znajdziemy tutaj Takie ładne kolorki. Prawie jak na wiejskiej dyskotece. Aż chce się korzystać. Tyle fajnych i kolorowych banerów i przycisków, że nie wiadomo od czego zacząć.

A tak na poważnie to myślę, że panel dużo traci przez to, że nie jest w różowym kolorze. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne Interson ma kolorowy monitor, tylko chyba malutki :)

Na Motel.pl przy wiekszej rozdzielczości, połowa prawie ekranu jest pusta :unsure: nie da sie tego wycentrowac?

motelld1.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście, aby skutecznie i szybko zarządzać domenami nie potrzebuję wodotrysków, dlatego odpowiada mi np. prostota i funkcjonalność Dropped. Szybko i bez problemu załatwiam wszystko na ekraniku e61.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto miał okazję się zarejestrować i chwilę popatrzeć ten miał :-). Tak na zmniejszenie ciśnienia, bo po tym co zaraz się pokaże głowy by rozsadziło. ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×