Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Proponuję topic polityczny.

Co jakiś czas dzieje się coś ciekawego w polityce, a fanów na forum jest wielu.

 

Jeżeli wątek nie przypadł administracji do gustu, to proszę usunąć.

 

Co tam nowego na kongresie PIS? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co tam nowego na kongresie PIS? :)

 

PiSuardessy rozdają PiSuary PiłSudczykom? ;) Słyszałem, że Karski przyjechał na Kongres melexem.

 

A poza tym wątek już jest i to nie jeden, a kilka... tyle że rozproszone są nieco. Poszukaj dobrze

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
A poza tym wątek już jest i to nie jeden, a kilka... tyle że rozproszone są nieco. Poszukaj dobrze

Wątek ma na celu zebranie wszystkiego do kupy. :P

 

Popieram. Proponuję nie poruszać tematów politycznych. Skończy się na kłótniach i wzajemnych wyzwiskach :P

Nie przesadzaj :) . Kultura polityczna nie pozwala na wyzwiska. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

też jestem za tym aby na tym forum polityki nie ruszać. mogą się porobić różne niesnastki pomiędzy userami.

Edited by Szymon80

Share this post


Link to post
Share on other sites
też jestem za tym aby na tym forum polityki nie ruszać. mogą się porobić różne niesnastki pomiędzy userami.

Przeżyliśmy ten temat i dalej się kochamy. :)

http://www.di.pl/index.php?showtopic=4828&hl=wybory

 

 

Projekt GW.

http://www.dziennik.pl/polityka/article308...a_Wyborcza.html

 

Poza garniturem i fryzurą prezesa nic się nie zmieniło. Jest constans. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale za którymś razem mogą puścić komuś hamulce. Uwierz mi, juz na kilku forach to przerabiałem nigdy się nie skończyło ogólna miłością. powstawały przeważnie dwa obozy, za i przeciw. i zostawał smak goryczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale za którymś razem mogą puścić komuś hamulce.

Hamulce to puściły prezydentowi w Brukseli, po wywiadzie zaczął coś mlaskać o stokrotce i biednym braciszku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
najlepiej zamknąć temat bo się zacznie rozmowa o rozmowie o polityce i z tego również nic ciekawego nie wyjdzie.

Piszesz to już drugi raz, przestań płakać, bo nikt Ci nie każe otwierać tego tematu.

Temat prędzej czy później się przyda.

 

@luftahansa - polityka i domeny nieee?

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=20184...karoku\.pl

 

Nie przyłożyłeś się do lektury forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niezłe ;)

I nie skłóca bo w zależności od opcji równie można interpretować "tron" :)

Myślę że ten utwór zawsze będzie niestety aktualny. A tak poza tym, to Gugała ma niezły głos :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że znam przyszłość (po dacie dołączenia ;) ), oznajmiam, że już niedługo będziemy w stanie wojny z Pakistanem. :)

 

Gratuluję Donaldu Tusku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

Co tam nowego na kongresie PIS? :P

 

Przechodziłem tuż obok miejsca Kongresu, z moją suczką bokserką.

Nie wiem, nic nie było słychać ... Obok, wspaniały teren ekologicznie chroniony, kilkudziesięciohektarowe Łąki Nowohuckie (starorzecze rzeki Wisły) , coś jak Błonia Krakowskie, tylko dużo większe, i mnóstwo dzikiego ptactwa (kaczki, naprawdę, również :)) i innych dzikich zwierzątek ... Moja suczka szaleje, kiedy tylko na tamtejszych możemy sobie pospacerować ...

 

Może Ją zapytajcie, może ona coś "wywęszyła" ;) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako że znam przyszłość (po dacie dołączenia ;) ), oznajmiam, że już niedługo będziemy w stanie wojny z Pakistanem. :)

 

To słabo znasz przyszłość. Moja szklana kula mówi, że Polska jest jedynie statystą, w jakimkolwiek zakątku świata i nikt się z Polską nie liczy nigdy i nigdzie, również w Pakistanie. Kraj ten jest obecnie destabilizowany przez USA, co jest dziwne, bo był sojusznikiem jankesów (ale to było za byłego prezydenta Musharafa). Celem jest demontaż Pakistanu na autonomiczne republiki, aby osłabić jego ewentualną próbę współgrania z Chinami czy Rosją, pamiętac nalezy, że Pakistan i Indie to lokalne mocarstwa z bronią atomową.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Celem jest demontaż Pakistanu na autonomiczne republiki, aby osłabić jego ewentualną próbę współgrania z Chinami czy Rosją, pamiętac nalezy, że Pakistan i Indie to lokalne mocarstwa z bronią atomową.

 

Destabilizacja Pakistanu nie jest Amerykanom na rękę.

W Pakistanie, jest bardzo wiele ośrodków władzy:

 

1. ośrodki plemienne

2. Talibowie

3. Rząd Pakistanu

4. w niektórych miejscach, szmuglerzy narkotyków

 

 

Państwo dysponującym bronią jądrową, musi być - patrząc z punktu widzenia tzw. mocarstw atomowych (USA) - "względnie" obliczalne i tu Amerykanie muszą postawić na jednego "konia". Jest nim ośrodek władzy rządowej.

Ponadto, w regionie powinna być równowaga (ze wzgl. na wspomniane wcześniej również "atomowe" Indie ...).

 

Reasumując: Amerykanom zależy na stabilizacji, a nie destabilizacji Pakistanu. Przewidywalność zapewnić może jedynie rząd pakistański.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×