Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

No tak, musisz być dumny z odkrycia takiego podstępu. Czujne oko kontrrewolucjonisty czuwa. Czuwaj!

 

Umberto musisz to w koncu zaakceptować, że w obecnych czasach ludzie nie mają wielkich powodów do tego, żeby być DUMNI - szczegolnie patrzać przez pryzmat obecnej czy poprzedniej władzy - powiedziałbym wręcz, że wstyd. Przecież na morde szydło i dudy nie można już patrzeć a co dopiero ich słuchać - jakby im ktoś nagrał to co mają mówić - 0 człowieczeństwa , sztuczność aż z nich kipi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twórca "Gromu" - samobójstwo.

 

Twórca "Agatu" - samobójstwo.

 

Twórca "Formozy" - na szczęście żyje.

 

Nie żyją także prawie wszyscy dowódcy Sił Zbrojnych RP, pełniący tę służbę w 2010 r., łącznie albo przede wszystkim ze zwierzchnikiem Sił Zbrojnych (Prezydent RP).

Straty (dowódcy) prawdopodobnie większe niż na jakiejkolwiek wojnie, w której Polska brała udział.

 

 

http://niezalezna.pl/76356-sledztwo-ws-smierci-plk-berdychowskiego-zdarzenie-budzi-zdziwienie

 

..A ci od "Viola Beach" też niby zginęli. I to razem. Za jednym, ekhem, zamachem. To też musi być jakoś z tym wszystkim powiązane.

 

Szukaj, szukaj.

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

NWO. Ale jak to mówili, będą Ciebie ośmieszać, że wierzysz w teorie spiskowe, nie będą Cię brać na poważnie. Okazuje się, że teorie te, to nie horoskop,gdzie można sobie coś dopasować, a prawda kroczącą coraz dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i Niemcy już na dnie, ale dalej nurkują.

 

Na pewno nie wszyscy niemieccy obywatele panikują i żyją w strachu, ale naświetlanie takich przypadków może implikować poczucie strachu wśród przeciętnego widza.

Za pewne ten filmik to nie głos tylko jednej nastolatki/obywatela, który prosi o interwencje i uregulowanie sprawy z imigrantami.

Angela M. może już powoli oddawać fotel. Kwestią czasu jest gdy do władzy dojdzie kolejny "superbohater" i "wyzwoliciel" narodu De.

A jak się to skończyło w pierwszej połowie XX wieku, wszyscy wiemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ułożyłyby się losy III Rzeczypospolitej, gdyby w roku 1989 Lech Wałęsa przyznał się, że w latach 70. był agentem SB, a potem wraz z częścią obozu solidarnościowego przeprowadził lustrację i dekomunizację?

 

"Wiemy za to, że jest coś na rzeczy, skoro wśród delegatów na I Zjazd „Solidarności" w 1981 roku znalazło się według wyliczeń historyków około 200 tajnych współpracowników SB i wszyscy oni dostali polecenie, aby w wyborach przewodniczącego związku głosować właśnie na Wałęsę."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy był to zamach na Prezydenta Andrzeja Dudę: odważne

 

Nie wiem po co te porównania do Popiełuszki. Duda nie jest watykanistą, ani też fanatycznym anty-komunistą. Buduje swój wizerunek na umiarkowanej poprawności politycznej i podłączaniu się np. pod pamięć o Żołnierzach Niezłomnych ('Wyklęci' to epitet-wymysł jakichś masonów, by zbudować sztuczny patriotyzm i wykorzystać to do obrony cudzych interesów. Napompowali to Komercyjni IPN-owcy, kończąc na Nagrodzie 'Strażnik Pamięci' im. A. Dudy, ale Prezydent zachował się poprawnie politycznie, bo nie było go na gali wręczenia tych nagród).

Na mnie robi bardzo dobre wrażenie ten Prezydent. Chodzi z zimną głową. To media i najęte trolle szczują i budują tę piramidę nienawiści...

 

Odnośnie wypadku, to zwróciły moją uwagę następujące 2 rzeczy.

 

1. Hejt, tuż po wypadku, na wszystkich możliwych portalach.

Mi w oczy rzucił się 'ten sam język troli co na profilu Stonogi'.

 

Co to za pi*rdolenie, że jeździ na imprezy sportowe. Muł Komorowski też jeździl. Z perspektywy czasu, tylko głupiec nie zrozumie, że te całe skoi narciarskie to była Socjotechnika na chude czasy.

Komorowski postrzelać do Jeleni - latał Śmigłowcem Mi-8. Porównując Dudę do tego Muła, który podpisywał wszystko co mu podsuwali, rozdawał odprawy 200.000/głowa i nie liczył się z żadnymi kosztami, to A.D. na pewno jest Bardziej Zrównoważony. Woli być gdzieś między Ludźmi, niż być 'kimś tam', w pałacu. 'Żyj chwilą' to raczej nie pasuje do jego osobowości. Człowiek wybrany niewielką większością głosów ma świadomość, że jego praca to Misja. Powództwo. Utrzymywanie dobrego imienia Wojska i Komunikacja z Narodem, możliwie - ponad podziałami. Mnie tak naprawdę wk*rwia tylko ten Syjonizm i Poplecznictwo wylatujące z kręgu Macierewicza, który wszędzie jest gotów lecieć z bagażem 'jakichś' zobowiązań. Inna rzecz, która mi się nie podoba, to Woda w Ustach w sprawie Ukrainy. Opróżniają Gęby tylko jak Zachód zaczyna coś dłubać. Kurwa. To mnie wk*rwia. Inter-syjonistyczne opróżnianie gęb i napełnianie ich wodą. W zależności od sytuacji geo-ekonomicznej ..a nie jakiś Jebany Trybunał. Ch*j mnie obchodzi, że to pisowscy Sędziowie. Trzeba wsadzić do pierdla smaciarzy i tyle.

 

2. Źródła informacji: BAŁER media.

"Jak zwykle" RMF, radio 'co się stało', to samo sk*rwysynskie radio, które 4 lata po katastrofie wrzuciło jakieś zmodyfikowane nagrania z kokpitu Tu-154. Audiotechnicy potwierdzili potem, że to Gówno.

Na Interii, 1,5 h po zdarzeniu "już" wisiał skomplikowany, gotowy artykuł, rozkładający na czynniki pierwsze, opancerzoną Limuzynę Specjalną z fabryki BMW. Tak jakby ktoś chciał sprowokować, że 'to nie mogło się stać'. Obserwując język treści interia/rmf na przestrzeni ost min. 5 lat, zdanie mam już wyrobione. To jest Kreowanie Treści Konfrontacji Społecznej. Jedyne w swoim rodzaju. Bo np. WuPe ma pewną syjonistyczną Nazi-konwencję. Onet, to w zależności co w niemieckiej gospodarce słychać. Zanim pojawili się Nachodźy, treści szykanowały Muslimów. Od przeszło roku wybielają Islam, rozumiejąc, że jest lepszy od tego Bydła pragnącego Socjalu. Teraz to tylko Ruska Propaganda miesza Nachodźców z Islamistami - jako Całość - 1 problem. Choć to zupełnie 2 różne rzeczy...

 

 

Najpewniej w każdym kole był czujnik ciśnienia. Kierowca prezydento-pancer-wozu to nie kierowca autobusu zarabiający 5 tysięcy.

To kierowca technik, z umytymi oczami każdego dnia, który doskonale rozumie komputer pokładowy maszyny, którą kieruje.

 

Jeśli założyć, że to miało być Lewe Tylne Koło, to wybuch opony jasno sugerował, że ponad 3 tonowym pędzącym autem zarzuci w prawo. I to tak 'powoooli', precyzyjnie. Tam prawym pasem jechała kolumna aut. Dostawczak. Gdyby był z butlami z gazem, to łatwo dorobić 'teorię katastrofy'.

 

Uważam, że to była 'czyjaś robota', mająca na celu ostrzec Prezydenta, by "zaczął się radykalniej wypowiadać', "mieć swoje zdanie".

Komuś najwyraźniej bardzo przeszkadza, że prezydent dużo milczy. Ktoś chce go zaangażować w Walkę Polityczną (by go łatwiej zdyskredytować), a "Ten" zbudował sobie zaplecze z dobrych ludzi, którzy tonują ataki i szykany, starając się to zamieniać w merytorykę.

 

Historia kOłem się toczy ?

Czemu nie. Skoro zamach był skuteczny, to można 'spróbować jeszcze raz'

 

Stonoga | Czynna po dziś UB-cja | FOZZ

 

W zamachu na szefa NIK, Waleriana Pańko w 1991 - najpierw doszło do mikroeksplozji opony.

 

http://www.uwazamrze.pl/artykul/1054389/afera-zalozycielska-iii-rp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mnie robi bardzo dobre wrażenie ten Prezydent. Chodzi z zimną głową. To media i najęte trolle szczują i budują tę piramidę nienawiści...

 

Masz na myśli notę 10/10 za styl za piruety podczas łapania śfintego andruta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

snapback.png

Na mnie robi bardzo dobre wrażenie ten Prezydent. Chodzi z zimną głową. To media i najęte trolle szczują i budują tę piramidę nienawiści...

 

Masz na myśli notę 10/10 za styl za piruety podczas łapania śfintego andruta?

 

Sugerujesz, że BOR-owiki siedzące z przodu miały Duży Ubaw i są tak zrównoważonymi osobami, że puściły od razu plotkę w eter ?

 

Widzisz Chłopie,

 

Prezydent 'za' nagabem wielu starych mędrców, dokonał Zmiany-Czystki w organie zwanym Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

Dlatego, że obejmując Urząd kierował się myślą Konstytucji oraz Dobra Narodu i Gotowości Armii, a nie własnej dupy.

 

Biuro Ochrony Rządu, które odziedziczył po Komorowskim - nie zaprzątało mu głowy. Jego własne bezpieczeństwo, aż do czasu ostatniego wypadku - było poza jego kręgiem zainteresowań. Tak BTW - to Komorowski był dosyć podejrzanie leniwy w kampanii, a latem uśmiechał się i kilkakrotnie spotykał z Nowymi Pałacowymi.

 

Jak teraz niestety widać, zasada zwana Security Risk powinna także dotknąć c a ł e Biuro Ochrony Rządu, bo ten wypadek to nie przypadek.

Powinni zostać zrekrutowani Nowi Ludzie, bez przeszłości w Tym organie. Niech to będą ludzie z Jednostek Specjalnych Policji, Wojska, Elektro-mechanicy samochodowi-Diagnostycy. Na takie wpadki nie ma już miejsca.

 

Wracając do Z. Stonogi, to aktem ujawnienia śledztwa sądowego ws. 'Taśm u Sowy' uderzył on przede wszystkim w Pomorską Platformę i mazowiecką.

W 2015r. narobiono takiego zamieszania z kandydatami na prezydenta jak i nowymi inicjatywami politycznymi, że ktoś miał wręcz Pianę w ustach, licząc na 100% zablokowanie samodzielnych rządów PiS i powtórkę z "Leppera'.

 

Pracą umysłową wielu osób, które chcą żyć w ambitnej cywilizacji, UB-cja została tymczasowo 'zamroczona'. Po tym knock-oucie doznała wręcz Parkinsona. Trzęsie się teraz ze starości. Bo młodzi są sprytniejsi i też mają'powera'. A oni byli nieprzyzwoici, a na dodatek Umierają, z wieloma urazami psychicznymi. Chyba czas na głębokie refleksje z ich strony. No chyba, że znają już oni 'kolejne kartki z Napisanej Historii'. Chamskie pisanie historii to moim zdaniem bardzo zły marketing polityczny i igranie z ogniem. Obywatele nie są głupi i mają już dosyć Nieprzyzwoitości oraz Manipulacji.

PiSowcy wcale nie mają szerokiej autonomii, bo minister rozwoju już coś knuje z III filarem (obowiązkowym, z którego będzie można zrezygnować. Ha, ha.). Czas na stworzenie Narodowego Funduszu Inwestycji Bezpośrednich, na wzór SWF-ow. Bo III Filar Powierniczy, przy (!) jednoczesnej 1.uciesze klauna Petru oraz 2. akcji zlikwidowania funkcji pełnomocnika rządu ds. edukacji finansowej (bezkosztowej dla podatnika, bo pełnionej przez wiceministra finansów wykonującego swoje standardowe zadania, tzn. nadzorującego prace określonych departamentów) i rozwiązaniu Biura Edukacji Finansowej. to po prostu sugerowanie, że jesteśmy Narodem, który można okradać i ruchać w d.... Biuro Edukacji Finansowej powinno zostać zastąpione albo: Ludźmi albo: Nowym organem. Nie jest to sprawa czarno-biała, bo tzw. Testy z Wiedzy Ekonomicznej puszczane w TVP były pełne obłudy i cynizmu pro-banksterskiego, a w przypadku SKOK-ów całkowicie pominięto fakt profesjonalnego okradania ich przez 'WSI', o którym nadmieniłem str. wcześniej. Koleś, kóry maczał łapy w 1. Amber Gold, 2. SKOK Wołomin, 3.Wyłudził od m. Warszawy 40 milionów - w cywilizowanym kraju zostałby posadzony na Krzesło Elektryczne i Wykrywacz Kłamstw.

Za czasów PrOsiaków, nikomu głowy nie przeszyło, by tego dokonać ?

D z i w n e.

 

Macie mało czasu, PiSowcy.

Powinniście transparentnie wyjaśnić 1 z tych Afer.

Albo: Sprzedaż pozaksięgową spółek i ropoczęcie pisania na nowo Prawa Giełdowego, bez żadnego pi*rdolenia o Papierach wartościowych jako spadku, bo pieprzenie w ten sposób mocno dyskredytuje nową prezez GPW.

Albo: Wyjaśnienie okradania SKOK-ów i Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Czasy są złe i oczekuje się Zdrowego Państwa, które kreuje się na Warte Zaufania. .

Jak tak dalej pójdzie, to Polacy zajmą się sobą w Łóżkach, pieniądze poinwestują na własną rękę, a kraj oddadzą któremuś Sąsiadowi. Na pewno nie temu ze wschodu, ani z za atlantyku. Ani Izraela.

W sumie jest dużo krajów w naszej części Europy, które mają dosyć 'zakulisowej' władzy. Zrobi się Rokosz, Wielkie Księstwo i z dnia na dzień po problemie. Mało to ekonomistów i przedsiębiorców, którzy pragną żyć w Ambitnej Cywilizacji, pozbawionej układów specjalnych ? Dużo! To nie są żarty. Cynizm przekracza powoli granice możliwości trawienia.

 

KC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem @naming możesz spokojnie starać się o wierszówkę tutaj lub tutaj.

 

No i nie zapomnij wydrukować, wyciąć, wypełnić i wysłać. Za Maliniaka i oponę!

 

litwa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ umberto,

 

ND nie czytam, do wszystkich źródeł podchodzę z dystansem.

 

Ty myślisz, że komuś imponujesz tymi swoimi żartami, a prawda jest taka, że sumując te wszystkie twoje prowokacje w dziale Polityka - z Linią obrony i propagandy, jaką prezentowałeś szczególnie w 2015r.

..to ostatecznie poniosłeś Klęskę.

 

Jesteś słabym Funkcjonariuszem i powinieneś zrobić sobie podyplomowe z 'Bezpieczeństwa Wewnętrznego'.

 

To Niemcy posadzili Dutkiewicza na wrocławskim tronie by rozpoczął rewolucję 1-mandatowych okręgów i ostatecznie - umocnić oligarchię w Polsce.

Dzieła miał dokończyć Kuk!z. Tak byłeś pewien, że dociągnie te 20% na 6 września i do października [..] - "ale się nie udało"

 

Ubecja bardzo liczyła, że podczepienie facetów pod Stonogę i kobiet pod Korwina, przy jednoczesnym graniu na 'niskich emocjach' - sprzeda się społeczeństwu. "ale się nie udało"

 

Ugrupowanie Kuiza poprzestaje na braku inicjatyw i kreowaniu okazjonalnych opinii, partia Petru zbyt często się kompromituje i wiesza na PiSie, a sąd zwraca ich bubel-projekty ustaw. W Platformie podziały były zawsze. Teraz, gdy PiS transparentnie zniszczy tę markę, to podupadnie ona także lokalnie - w JST. Społeczeństwo niby 'oczywiście' nie pozwoli na hegemonię PiS, ale opozycja jest tak głupia, otępiona, niekreatywna i cyniczna, że ciężko wróżyć jej 'pewne' sukcesy. Samo atakowanie PiS, bez lepszej alternatywy w zamian, jest totalną Dziecinadą. Przecież oni wszyscy mają takie pole manewru, media, kasę, "wykształcenie" - nie stać ich na coś Ambitniejszego (?) Przecież to ten 'głupi PiS', ksenofobiczny, dziki, zapyziały, który nie zna się na rynku kapitałowym/giełdzie. Przecież ty jesteś lepszy ? Dlaczego więc dałeś dupy ? Mądralo ? Mając wszystkie narzędzia ku profesjonalnej sztuce rządzenia państwem.

 

To wszystko jest zbyt Czytelne. Widać po prostu, że komuś 'także' zależy na Takiej Wiecznej Przepychance. Bo na tym się przecież pięknie zarabia. Na konsumpcji i zdeżaniu mas. Rozpoznałem już w PL te grupy osób. Nie podoba mi się tak nisko lecąca ewolucja, ale też nie mam zamiaru się z tego powodu chować i wycofywać..., bo zbyt dużo już wiem, a i czasem mam pomysły jak zadać cios opcji, której zależy na utrzymywaniu bagna, przy okazji samemu zarabiając. Niszcząc przeciwników. Na tym polega życie. Na wspinaniu się wyżej i strącaniu tam tych, którzy w zbyt prymitywny sposób rozgrywają 'historię'.

 

Najśmieszniejsze jest to, że z biegiem czasu na wierzch wyskakują różne agentury i powiązania. (WSI/Koliber-Korwin-Stonoga-InicjatywaPL)~(Kukiz-Platforma 'śląska')~(Lewica-Nowoczesna-Platforma 'Północna'/Prusacy) . Tak naprawdę to tylko PiS oraz w miarę merytoryczni, nieskorumpowani ludzie z PO 'środkowej-mazowieckiej' zdają się być Autonomiczni i Wiarygodni. Pozostali są 'przejebanymi więźniami' (sorry, ale to widać): Grup Kapitałowych - mediowych, Interesów Zagranicznych, Interesów Prywatnych, Zarabianu na Oszukiwaniu społeczeństwa, Gubieniu się we własnych rozrachunkach. To są po prostu pajace na sznurakch.

 

Ja jestem niewierzący, ale zastanawiając się nad bilansem Walki opcji 'protestancko'-niemieckiej z 'Watykańską Zdegenerowaną', to smutna prawda jest taka, że ci Kato-pedofile weszli wam plastikowym k*tasem w d*pę, a ty dalej "bujasz w obłokach".

 

Przegrałeś. Przegrywasz.

Dogorywasz.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy był to zamach na Prezydenta Andrzeja Dudę: odważne

....tak się kończy jazda bez powierza na OPONIE RUN FLAT z prędkościami nadautostradowymi przez wiele kilometrów...

winny był czujnik ciśnienia który pokazywał dobre ciśnienie w oponie pomimo braku powietrza...

Pytanie od jakiego czasu czujnik był niesprawny i kiedy był testowany na OBD ???

Share this post


Link to post
Share on other sites


Lewactwo - choroba uniemożliwiająca logiczne myślenie.

 

Teraz jeszcze można dodać: choroba śmiertelna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsze wydarzenia, to nic innego jak wynik socjalizmu w krajach europejskich. Gdyby przyjeżdżali pracować, aby się utrzymać, być może w sposób znaczący uniknęłoby się takich scen. Aczkolwiek jest to sprawa wielowątkowa i składa się z wielu składowych.

 

Ludzi szkoda. Ale tak wybieramy, tak mamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsze wydarzenia, to nic innego jak wynik socjalizmu w krajach europejskich. Gdyby przyjeżdżali pracować, aby się utrzymać, być może w sposób znaczący uniknęłoby się takich scen. Aczkolwiek jest to sprawa wielowątkowa i składa się z wielu składowych.

 

Ludzi szkoda. Ale tak wybieramy, tak mamy.

Znaczy, że powodem tych zamachów jest opieka socjalna, gdyby zamachowcy nie dostawali zasiłków tylko musieli pracować to by się nie wysadzili, a tak mieli sporo wolnego czasu, więc musieli się rozerwać? Ciekawy tok rozumowania.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie wrażenie (i to mnie przeraża) że kontynent europejski jakby przechylał się w stronę stanu, że takie wydarzenia jak to dzisiejsze w Belgii to normalna rzecz. Miernikiem "jakości" takich zamachów za chwile stanie się liczba zabitych - dla przykładu - gdy liczba ofiar będzie szła w setki to może ktoś w tym europejskim kołchozie w brukselli się zastanowi nad tym dlaczego tak sie dzieje a gdy zginęło kilkanaście osób - to przecież nic nadzwyczajnego , można rzecz ze to normalne, dzień jak co dzień, "wydarzenie" z którym mamy do czynienia na naszym kontynencie co jakiś czas. - okropna to jest rzecz.
a co znacznie bardziej mnie złości - i to jest naprawde łagodne słowo do tego co czułem jak przeczytałem to :

KLIK

jak można mieć tak zdeformowany mózg aby z taką lekkością wypowiadać takie słowa - pamiętając o tym że dzisiaj kilkanascie osób które niczego się nie spodziewając straciły swoje JEDYNE zycie ....

 

i jakże trafny komentarz na temat organizowanego w najbliższym czasie marszu przeciwko terroryzmowi

 

"Ci ludzie nie mają prawa przetrwać. Lew gotuje się żeby ich pożreć, a oni zamiast unieść strzelby to zaczynają śpiewać, że się nie boją."

Edited by tomon
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsze wydarzenia, to nic innego jak wynik socjalizmu w krajach europejskich. Gdyby przyjeżdżali pracować, aby się utrzymać, być może w sposób znaczący uniknęłoby się takich scen. Aczkolwiek jest to sprawa wielowątkowa i składa się z wielu składowych.

 

Ludzi szkoda. Ale tak wybieramy, tak mamy.

 

Nikt z powodu braku pracy nie wysadza się w powietrze. To Giełda/ beznarodowościowy Rynek kapitałowy, który "nie wybiera" jest przyczynkiem imigracji ważniejszym od socjalizmu, bo Muslimowie przylatują do EU także po to by się kształcić, a potem 'po prostu' wykorzystują wszystko co się da. Jeżeli ktoś im odetnie zasiłki to pójdą do znajomych się poradzić, by zdziałać coś razem. Pomóc sobie. Tak to działa w tej religii.... Mnożenie się takich zjawisk niedługo spowoduje połączenie tych mocy energetycznych by stworzyć dla nich nowy system prawny, funkcjonujący obok istniejącego. Przecież euro-prawnicy już czekają z jęzorami na wierzchu by rozpocząć zarabianie na tym kasy.

 

Zaczęło się wszystko u żydów, we Francji. Skala dzisiejszego tam Fiskalizmu versus Rozpasanie Socjalne i wykorzystywanie polityki do celów przestępczych i nader prywatnych (przyczynek Tegoż) - tak się właśnie kończą. Sięganiem do kieszeni przyzwoitych rdzennych obywateli i tyglem kulturalnym. To zjawisko Powielana Kopia i tutaj nie ma co płakać.

Zaczęło się od murzynów podpalających samochody, którzy pracowali w usługach miejskich, ale szybko im się znudziło. To nie psy, żeby ich ganiać z siatką. Bruksela zresztą stoi nad ich prawami, żeby dawać im 'minimum socjalne'. "Tak to i Tam to" się zaczęło.

Skończyło się na Państwie Policyjnym i corocznych targach do Inwigilacji w Paryżu.

Progres w Inwigilacji to progres w papierologii u wielu dużych firm, skutkujący w większych kosztach operacyjnych, świadczy to też o potęgowaniu się nagłych zmian i gotowości na nie. Jest też potężne lobby zarabiające na tym sprzęcie, a ci co mają to w rękach żyją w 'innym świecie'. To tak jak w Polsce są 'podejrzenia', że historię pisze V kolumna śląska, która korzysta z pomocy historyków i naukowców.

 

Ekstremizm pod banderą religii to po prostu Narzędzie OPRESJI.

 

Moim zdaniem celem tej opresji jest BRUKSELA, a inne kraje obrywają z powodów 'sugestywnych', których szersza sprawa może dotyczyć.

W moim odczuciu finansowanie Ekstremizmu Bombowego w Europie nie pochodzi od tzw. "Liberalnego Islamu", bogatego.

Moim zdaniem pochodzi od krajów średnio-rozwiniętych, przed-epokowych, które z 'różnych' powodów nie mogą wykarmić swoich obywateli, karzą im sp..., ale też nie chcą 'by byli tam/w EU problemem', bo jest to złą wizytówką dla konkretnego kraju. Więc jest ogólna walka o Islamizację Prawną. A to, że przyznaje się jakaś tam org. to sobie można wsadzić między słowa.

 

Tymczasem problemem będą zawsze i 'aż' do czasu, gdy to dopiero powstanie Dualizm Prawny.

To właśnie On jest celem tych Zamachów.

"Oni"(jacyś tam) doskonale wiedzą, ze tylko Strach i nienawiść społeczna wymierzona w polityków rozpoczną decyzję o rozpoczęciu Pisania ich Praw.

Nie da się zaspokoić od razu wszystkich praw, tym bardziej jednolicie, z Brukseli. Bruksela będąca pod presją, nakaże najprawdopodobniej początkowo 'wybranym' krajom tworzenia struktur prawa cywilnego i karnego - muzułmańskiego. Rozwijać to się będzie stopniowo.

 

Skąd się bierze Skala Zamachu i liczba niewinnych, tracących życie.

Islam tym się różni od chrześcijaństwa, że jest porozrywany datowo i dziejowo. Niektórzy myślą tam w sposób średniowieczny (!) Tymczasem Europejczykom wciska się obraz 'żartów na podłożu seksualnym'. To się źle skończy. To tak, jakbyś na leśnej drodze spotkał uzbrojonego gościa z innej epoki. Ty byś go spokojnie minął z lekkim uśmiechem, ale on pokroczyłby za tobą, nagle zaczął gonić. Doszłoby do przepychanki i bijatyki bez możliwości porozumienia. Ty byś podjął decyzję 'samoobronną', ale bez narzędzi jesteś na przegranej pozycji. Teraz zderz to nie z Lasem, a Paryżem. Ludzie, którzy są pokorni i pracują, są celem żartów na podłożu seksualnym. Możliwe, że to one są współodpowiedzialne za skalę zamachów. Ludzie, którzy idą z duchem religii są twardsi, silniejsi i bardziej bezwzględni... Pamiętając (!), że TO SĄ CI ZE STARSZEJ EPOKI. To z niej, która nie może dogonić współczesnej, pochodzi Ekstremizm.

 

Europejczycy zapominają też o pewnym czynniku Ewolucji . Z roku na rok, będzie coraz więcej zawodów, których to Europejczycy nie będą chcieli się 'imać'. Ktoś musi takie zawody wykonywać. Samo się nie zrobi. Także na polu uprawnym. Zamiast zionąć nienawiścią do innej kultury, zatrudnij kogoś takiego testowo u siebie. Poobserwuj. Potem zdecyduj i wyrób sobie 'własne' zdanie o takim i takim.

 

Moim zdaniem to Beznarodowościowe Giełdy, Otwartość Uczelni oraz Szatańska Dyskryminacja Własnych Obywateli i tworzenie Klas w Polityce-Biznesie, doprowadziły do tego co mamy - widma zwycięstwa Islamu Kapitalistycznego/Zarządczego. A potem to... "płacz sobie".

 

Ktoś kto mówi wyłącznie o socjalizmie, nie rozumie, że ludzie, którzy są na samej górze, potrafią tym wszystkim zarządzać. Patrząc na pewne lobba w Polsce, to nacisk jest widoczny - chodzi o Nową Europę Środkową - Międzymorze, chociaż realizacja tego to coś niezwykle trudnego. Bo musisz dać coś supra-atrakcyjnego młodym, a na świecie jest wiele lepszych miejsc. Trzeba też rozliczyć przeszłość. A po lewej stronie będzie funkcjonować 'Coś Nowego'.

 

BTW; Ciekawe dlaczego nie ma zamachów w Austrii, która to pierwsza podniosła głos o podziale uchodźców systemem 'kwotowym', a nie 'naukowym/rozpoznawczym'. Przecież umieszczanie kogoś na siłę wbrew jego woli jest bardziej chamskie od 'żartów' ?. Tego też nie wolno Ignorować. Czerwonych Rąk zza Linii Curzona, które 'niby są izolowane', ale 'zawsze mają dużo do powiedzenia' i dużą ilość narzędzi: patrz (!) opresja na Norwegię i urżnięcie jej 5 mld z SWF na wypasanie najeźdźców rowerowych. Europą nie rządzą ani parlamentarzyści, ani powierne 'V kolumny'. Rządzą nią Kapitaliści, ale decyzyjni i groźni są Religijni i Narodowi. Imperializm Rosyjski raczej kłóci się z Islamem, ale funkcje ma te same - by dominować. Atlantycki lubuje się w wykorzystaniu Islamu. Rosjanie nie pozwolą na współpracę Europy z Chinami, tak samo jak USA (TTIP/TPP) i przetną najpewniej drogę handlową przez Ukrainę. Rzeczywiście - naprawdę mnogiej ilości grup może zależeć na zbudowaniu Nowej Europy. Niewątpliwie - niższej prędkości. Choć ciężko w to uwierzyć, bo nowy polski rząd, choć na pewno uczciwszy, to zachowuje się głupiej neo-liberalnie od poprzedniego. Afer nie wyjaśnia, III filar chce do*ebać (jakby nie starczył im jeden), zlikwidował Biuro Edukacji Finansowej. Myśli, że "wciśnie banknot w mordę i posadzi przed telewizor..." -Takie to ma być Międzymorze ? To ja to pierdolę :) To jakaś dalsza Degenea, a nie Sanacja. Sanacja o usamodzielnianie społeczeństwa i tworzenie zaufania do gospodarki/Giełdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaczy, że powodem tych zamachów jest opieka socjalna, gdyby zamachowcy nie dostawali zasiłków tylko musieli pracować to by się nie wysadzili, a tak mieli sporo wolnego czasu, więc musieli się rozerwać? Ciekawy tok rozumowania.

 

A co powoduje degeneracje Europy ? Tak wierzysz w socjal, że myślisz, że to jakieś wielkie dobro. Czy myślisz, ze nie ma on wplywu jacy ludzie przybywają do Europy i jakie mają potem postawy ? Czy uważasz, że jedyne pobudki to tylko religia, czyżby robili to najbardziej wierzący muzulamanie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co powoduje degeneracje Europy ? Tak wierzysz w socjal, że myślisz, że to jakieś wielkie dobro. Czy myślisz, ze nie ma on wplywu jacy ludzie przybywają do Europy i jakie mają potem postawy ? Czy uważasz, że jedyne pobudki to tylko religia, czyżby robili to najbardziej wierzący muzulamanie ?

Niewiele zrozumiałem z tego, co napisałeś. Jeżeli chcesz uzyskać precyzyjną odpowiedź to wybierz jedno zagadnienie, a nie kilka i opisz to bez piany na ustach.

W miarę zrozumiale napisane jest tylko ostatnie zdanie. Można tu napisać tylko tyle, że stan faktyczny jest taki, że prowadzona jest operacja celowej destabilizacji państw europejskich przy użyciu najeźdźców z państw afrykańskich i azjatyckich, a ataki terrorystyczne dokonywane przez islamskich radykałów są tylko jednym z elementów tej akcji. Oczywiście całość możliwa jest dzięki wolnorynkowym filarom UE, czyli swobodzie przepływu pieniędzy, towarów i ludności, czyli pieniędzy na finansowanie zamachów, materiałów na ich realizację i samych zamachowców.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Grzegorza,

 

Mój tok myślenia jest jak najbardziej słuszny. Nie mniej nie więcej jest on jakby swoistego rodzaju jednym z powodów całej sytuacji. Socjalizm, czyli dopłacanie komuś kto w danym kraju mieszka jest jakąś abstrakcją jeśli wstawisz to w wir demokracji, czyli faktycznego nierządu, bo jest to zasada wolności Twojej, a nikogo nie może interesować na co wydajesz, czy starasz się o pracę, czy jakąkolwiek próbowałeś podjąć itd. Nasza kultura przeglądając na Polskę przedstawia się na kilka warstw społecznych, ale z przyjemnością oglądałem jak coraz więcej ludzi starało się zmienić bieg życia swojego z biedy w coś lepszego i to bez socjalu. Lata pokazałyby iż byłaby to pewnego rodzaju ekonomiczna teoria Darwina. Sam musiałem w życiu sobie radzić i bez rodziców, bo na nich nie mogłem liczyć. Człowiek, który chce, osiągnie zamierzony cel, nikt nie musi mu pomagać, a co najmniej nie przeszkadzać. Obecny trend jest taki, że wszelkiej maści odstępstwa od natury w postaci małżeństw homo, zmiany płci, zezwalania na adopcje przez gejów, żerowanie na chorobach ludzi często strasznych wykorzystywanych do pokazów ubrań są priorytetowe, a ktoś kto broni konserwatywnej myśli jawi się niczym odmieniec, który niczym dinozaury powinny wyginąć. Ale rozumiem, raz to jest biznes(homo), dwa to jest cool, trzy NWO. Dlatego walka z kultem rodziny jaką rozumiemy jest tak bardzo zacięta. Wracając do sprawy Grzegorzu, musiałbyś nie chcieć widzieć negatywnych skutków socjalizmu, gdyż one są tak widoczne, że aż boli. Dać, dawać, ściągną ludzie słabo wyedukowani, w ileś lat później braknie miejsc pracy przy jednoczesnych rozmnażaniu się przy danej kulturze, zamachy, większa kontrol państwa, zamachy i jeszcze większa kontrol państwa, państwo policyjne, dualizm prawny dla nas i dla nich, nie pokoje, złe nastroje, zamieszki prawicowych środowisk zaniepokojonych coraz mniejszą ilością praw niż oni, walki, wojna, krew, depopulacja w białych rękawiczkach. Socjalizm jako jedne z narzędzi współczesnej depopulacji. Oj... Mogę tak długo. Praca, płaca i ochrona Państwa, a.... oby nie demokracja w takim wydaniu jaki jest teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×