Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Do Grzegorza,

 

Mój tok myślenia jest jak najbardziej słuszny. Nie mniej nie więcej jest on jakby swoistego rodzaju jednym z powodów całej sytuacji. Socjalizm, czyli dopłacanie komuś kto w danym kraju mieszka jest jakąś abstrakcją jeśli wstawisz to w wir demokracji, czyli faktycznego nierządu, bo jest to zasada wolności Twojej, a nikogo nie może interesować na co wydajesz, czy starasz się o pracę, czy jakąkolwiek próbowałeś podjąć itd. Nasza kultura przeglądając na Polskę przedstawia się na kilka warstw społecznych, ale z przyjemnością oglądałem jak coraz więcej ludzi starało się zmienić bieg życia swojego z biedy w coś lepszego i to bez socjalu. Lata pokazałyby iż byłaby to pewnego rodzaju ekonomiczna teoria Darwina. Sam musiałem w życiu sobie radzić i bez rodziców, bo na nich nie mogłem liczyć. Człowiek, który chce, osiągnie zamierzony cel, nikt nie musi mu pomagać, a co najmniej nie przeszkadzać. Obecny trend jest taki, że wszelkiej maści odstępstwa od natury w postaci małżeństw homo, zmiany płci, zezwalania na adopcje przez gejów, żerowanie na chorobach ludzi często strasznych wykorzystywanych do pokazów ubrań są priorytetowe, a ktoś kto broni konserwatywnej myśli jawi się niczym odmieniec, który niczym dinozaury powinny wyginąć. Ale rozumiem, raz to jest biznes(homo), dwa to jest cool, trzy NWO. Dlatego walka z kultem rodziny jaką rozumiemy jest tak bardzo zacięta. Wracając do sprawy Grzegorzu, musiałbyś nie chcieć widzieć negatywnych skutków socjalizmu, gdyż one są tak widoczne, że aż boli. Dać, dawać, ściągną ludzie słabo wyedukowani, w ileś lat później braknie miejsc pracy przy jednoczesnych rozmnażaniu się przy danej kulturze, zamachy, większa kontrol państwa, zamachy i jeszcze większa kontrol państwa, państwo policyjne, dualizm prawny dla nas i dla nich, nie pokoje, złe nastroje, zamieszki prawicowych środowisk zaniepokojonych coraz mniejszą ilością praw niż oni, walki, wojna, krew, depopulacja w białych rękawiczkach. Socjalizm jako jedne z narzędzi współczesnej depopulacji. Oj... Mogę tak długo. Praca, płaca i ochrona Państwa, a.... oby nie demokracja w takim wydaniu jaki jest teraz.

Szanowny Kolego, wcześniej odniosłeś się do jednej konkretnej kwestii, stwierdzając w uproszczeniu, że zamachy są konsekwencją panującego w UE socjalizmu. Z całym do Ciebie szacunkiem uważam, że jest to absurdalny pogląd, równie dobrze socjalizm można obarczyć winą za to, że wybuchają wulkany i za to, że wrasta mi się paznokieć w prawym kciuku. Jest już jeden na tym forum, który ma taki obraz świata, ale my nie popadajmy w skrajności.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie wrażenie (i to mnie przeraża) że kontynent europejski jakby przechylał się w stronę stanu, że takie wydarzenia jak to dzisiejsze w Belgii to normalna rzecz. Miernikiem "jakości" takich zamachów za chwile stanie się liczba zabitych - dla przykładu - gdy liczba ofiar będzie szła w setki to może ktoś w tym europejskim kołchozie w brukselli się zastanowi nad tym dlaczego tak sie dzieje a gdy zginęło kilkanaście osób - to przecież nic nadzwyczajnego , można rzecz ze to normalne, dzień jak co dzień, "wydarzenie" z którym mamy do czynienia na naszym kontynencie co jakiś czas. - okropna to jest rzecz.

a co znacznie bardziej mnie złości - i to jest naprawde łagodne słowo do tego co czułem jak przeczytałem to :

 

KLIK

 

jak można mieć tak zdeformowany mózg aby z taką lekkością wypowiadać takie słowa - pamiętając o tym że dzisiaj kilkanascie osób które niczego się nie spodziewając straciły swoje JEDYNE zycie ....

 

i jakże trafny komentarz na temat organizowanego w najbliższym czasie marszu przeciwko terroryzmowi

 

"Ci ludzie nie mają prawa przetrwać. Lew gotuje się żeby ich pożreć, a oni zamiast unieść strzelby to zaczynają śpiewać, że się nie boją."

 

To twoje gadanie to jest takie sobie pitu pitu. Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski, że to normalna rzecz?

 

Tu masz listę zamachów w Europie od 2004 roku.

 

thumb900_php7ub8f4grafikanschlage.jpeg

 

Jak myslisz, ile w tym samym czasie pijani bandyci za kółkiem, albo tacy co to musieli se odebrać lub wysłać sms-a, spowodowali śmiertelnych wypadków?

 

To, do czego nie można dopuścić, to do sytuacji, aby żołnierze wyszli na ulice, bo jacyś pajacowaci politycy będą tłumaczyć, że to zwiększa nasze bezpieczeństwo. Czyli de facto cześć społeczeństwa jest przeciwna temu, aby Syryjczycy robili nam w Europie Syrię, ale to my sami chcemy, aby zrobic sobie permanentne pole bitwy z wojskiem i służbami na ulicach i ograbieniem siebie z wolnosci. A zaraz się takie pomysły pojawią. NIe mozna też dopuścić do zamykania granic, wzmożonej kontroli przepływu osób, ani do tworzenia panstw policyjnych z nieustannym stanem wyjątkowym. Nie ma racjonalnych przesłanek, aby to miało coś zmienić. Nawet w USA, które są dosyc hermetyczne, a uchodźców przyjęli praktycznie ZERO, jak będzie miało pierdyknąć to i u nich pierdyknie.

 

BTW dziś idąć ulicą mijałem budowę bloku wielorodzinnego. Panowie budowlańcy na dziko rozłożyli mega-ciężkie maszyny na...chodniku blokując jakiekolwiek przejście. Matka z wózkiem nie przejdzie. Ojciec z wózkiem też nie da rady przefrunąć. teren nieoznaczony, w dodatku różne elementy, oprócz tych zastawiających na ziemi, jakieś takie niepewne przy opracach na wysokości - wszystko mogło się zrypać na głowę. Nadzór budowlany każe wysłać.... pismo, a kontrola może być tylko zapowiedziana. Ale tak, żołnierze na ulicach poprawią wasze bezpieczeństwo. No i oczywiście gnat w każdym domu. A tymczasem rusztowanie z betoniarką wam się zyeb...e na łeb! Powodzenia w tropieniu terrorystów. Bo betoniarkowy terrorysta może być obok was, ale wam to wisi kalafiorem...zwiędlym! A dla pewnego forumowego pacaja najwazniejsze jest...tropienie socjalizmu. Podpowiem mu: socjalizm ukrywa się w betoniarce!

 

 

 

 

 

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu masz listę zamachów w Europie od 2004 roku.

 

A gdzie jest lista zamachów, które zostały powstrzymane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie jest lista zamachów, które zostały powstrzymane.

 

 

A jest też statystyka ilu tragediom udało się zapobiec zawczasu zatrzymując pijanego kierowcę lub zabierając mu kluczyki przez teściową?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest też statystyka ilu tragediom udało się zapobiec zawczasu zatrzymując pijanego kierowcę lub zabierając mu kluczyki przez teściową?

 

Jak już jesteś taki dokładny, to może porównaj środki i koszty zabezpieczeń oraz dynamikę zmian tych zdarzeń, i co istotne dalsze konsekwencje.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już jesteś taki dokładny, to może porównaj środki i koszty zabezpieczeń oraz dynamikę zmian, tych zdarzeń, i co istotne dalsze konsekwencje.

 

Nie ja zacząłem ten tema. Żeby jednak było jasne - jestem przeciwny polityce imigracyjnej i patrzę z niepokojem na to co się dzieje w Europie. Moje poglądy są twardo konserwatywne. Kiedyś było odwrotnie - wszystko ogólnie miałem gdzieś. Teraz chciałbym aby Polska nie popełniła błędów Niemiec, Francji czy Belgii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ja zacząłem ten tema. Żeby jednak było jasne - jestem przeciwny polityce imigracyjnej i patrzę z niepokojem na to co się dzieje w Europie. Moje poglądy są twardo konserwatywne. Kiedyś było odwrotnie - wszystko ogólnie miałem gdzieś. Teraz chciałbym aby Polska nie popełniła błędów Niemiec, Francji czy Belgii.

 

To na przyszłość moja rada jest taka, jak nie masz konkretnego zdania i nie jesteś w stanie napisać nic więcej, to nie wścibiaj nosa, a robisz to jak zauważyłem dość często. Bo taki umberto, jak przejdziesz do konkretów, zawsze udaje (lub też nie musi udawać) głupka, który nie jest w stanie niczego więcej zrozumieć poza tym co go nawiedziło, więc potem wkleja obrazki lub pisze od rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na przyszłość moja rada jest taka, jak nie masz konkretnego zdania i nie jesteś w stanie napisać nic więcej, to nie wścibiaj nosa, a robisz to jak zauważyłem dość często. Bo taki umberto, jak przejdziesz do konkretów, zawsze udaje (lub też nie musi udawać) głupka, który nie jest w stanie niczego więcej zrozumieć poza tym co go nawiedziło, więc potem wkleja obrazki lub pisze od rzeczy.

No proszę, tropiciel socjalizmu, nigdy merytorycznie nie był w stanie odnieść się do różnych wypowiadanych kwestii. W teoretyzowaniu jest jednak lepszy od antka policmajstra, znanego tropiciela oparów absurdu zwanych helem. Merytorycznie, tzn. napisać twarde dane liczbowe na wypowiadane kwestie. No i zapomniał przypomnieć JKM, swojemu guru, aby ten zaprzestał pobierania socjal(istycz)nej zapomogi (od tych paskudnych lewaków) z parlamentu europejskiego. Przecież taki Schulz mu podpisuje listy wypłat. Co na to guru?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo taki umberto, jak przejdziesz do konkretów, zawsze udaje (lub też nie musi udawać) głupka, który nie jest w stanie niczego więcej zrozumieć poza tym co go nawiedziło, więc potem wkleja obrazki lub pisze od rzeczy.

Szkoda czasu i atłasu. Umberto jest niereformowalnym lewakiem i jaskiniowym antyklerykałem (nie mylić z ateistą !). Jestem przekonany co do tego, że ze względu na swoją "niemieckojęzyczność", umberto śledzi wymianę opinii w niemieckim mainstreamie (w miejscach gdzie jeszcze w ogóle wolno komentować), a tam w chwili obecnej, tacy jak on postrzegani jako absolutnie najpodlejszy sort. Nigdy bym nie pomyślał, że się takich czasów doczekam :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda czasu i atłasu. Umberto jest niereformowalnym lewakiem i jaskiniowym antyklerykałem (nie mylić z ateistą !). Jestem przekonany co do tego, że ze względu na swoją "niemieckojęzyczność", umberto śledzi wymianę opinii w niemieckim mainstreamie (w miejscach gdzie jeszcze w ogóle wolno komentować), a tam w chwili obecnej, tacy jak on postrzegani jako absolutnie najpodlejszy sort. Nigdy bym nie pomyślał, że się takich czasów doczekam :).

To jest niestety paskudne i wstrętne, że takie lewaki, ateisty, antyklerykały i jeszcze na dodatek folksdojcze zatruwają przestrzeń życiową (mit Helium gefüllter Lebensraum) lepszego sortu, tego sortu, który odżywia się nie ośmiorniczkami, ale koniną z Janowa i śfintymi wafelkami. To jest po prostu straszne! Zrobić pobór i wysłać jeb...ch hipsterów-cyklistów do Syrii!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miernikiem "jakości" takich zamachów za chwile stanie się liczba zabitych

 

na razie sytuacja wygląda tak:

 

Europa Zachodnia vs. reszta świata 420 : 108,294

 

chartoftheday_4094_number_of_persons_kil

 

czy również dysponujesz jakimiś twardymi danymi czy tylko paplaniną?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na razie sytuacja wygląda tak:

 

Europa Zachodnia vs. reszta świata 420 : 108,294

 

chartoftheday_4094_number_of_persons_kil

 

czy również dysponujesz jakimiś twardymi danymi czy tylko paplaniną?

Nie wiem, co musi się stać żebyś przejrzał na oczy? Mamy dogonić w statystykach inne, ww. Państwa?

Jak czytam poglądy ludzi takich jak Ty, to nic tylko od razu się pakować i wiać. Będą pluć Ci w twarz, a Ty dalej że to deszcz...

 

"Jak myslisz, ile w tym samym czasie pijani bandyci za kółkiem, albo tacy co to musieli se odebrać lub wysłać sms-a, spowodowali śmiertelnych wypadków?" <- a to jest mistrzostwo świata.

Założę się, że w razie kłopotów z imigrantami w Twojej okolicy będziesz jednym z pierwszych, którzy zadzwonią na Policję. Nie będziesz szukał usprawiedliwień...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, nawet Beatka od św. Broszki się załapała na transparent....

 

 

...obok takich dżentelmenów jak Erdogan, Orban, Trump czy Hitler.

 

beatka.png

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi się wydaje, że ten Temat Aborcji 'nawet' w przypadku Gwałtu, został wymyślony przez Służby/ruską agenturę na współ z 'Mafią w Koloratkach'.

 

To taki 'rusyfikacyjny' temat. Ratunkowa pałeczka dla socjo-demoludu, by zbilanoswać ewentualne niepowodzenie programu 500+, kóry moim zdaniem, też był wymyślony przez jakichś 'kretów' w PiSie, bo można było chwycić głosy innymi tematami, o przedsięiorczości, edukacji finansowej i tak dalej. A powstała teraz Hybrydowa Bomba.

 

- Dlaczego zgwałcona, już upokorzona, ma jeszcze znosić ciężar biologiczny i fizjologiczny, natury zdrowia kobiety (?) Ty szatanie w koloratce, przybij się do krzyża, jak masz mało wrażeń...

Rozumiem, gdyby był 1. Narodowy lub Kościelny Fundusz, wypłacający sowite i zadowalające zadośćuczynienie Takiej kobiecie oraz 2. Szybka możliwość prawna zrzeknięcia się dziecka.

W takiej sytuacji opcja nr. 3 byłaby oczywista. Tą opcją byłaby Aborcja. I po problemie ! Tępaku ! Religijnym i Etykom, którzy forsują 'swoją rację' zaświecił by obowiązek 'ekonomicznego' zbilansowania ciężaru biologicznego kobiecie, która zgodzi się urodzić dziecko. Niech zasilają Taki fundusz z tacy i od tych fundatorów, którzy na starość się jednają z bogiem. Pi*rdoleni, Syjonistyczni Oszuści Ekonomiczni ! ha-Ha-ha.... Macie pieniądze, to kreujcie zdrowe i Piękne Idee! ...a nie ogólnikowe, kuleczkowe, szatańskie prowokacje. Bo widać jasno, że to wielka prowokacyjna kula, wymierzona w tępaków z PiS.

 

Przecież to jest Takie Proste.

 

Czy naprawde w Tym PiSie są takie jełopy ? Widać, że to temat, który najpewniej powstał przez służby po to, by społeczeńśtwo się 'nap*erdalało', a przecież nie jest on jednolicie-skomplikowany.

 

W tym kraju są gorsze sk*rwysyny od islamistów.

 

To są te Ubeckie ch*je + Czarna Mafia w koloratkach.

 

Zaprawdę, Oni są bardziej nieobliczalni i perfidni.

 

Dzisiaj w Europie się już nie zabija ludzi, ale można by Takim ubekom i klerom zajebać drewnianą pałą w łeb, bo temat 'prowokacyjnie' śmierdzi na kilometry.... i godzi w psychologiczny szacunek do Ludzi.

 

 

Ciężki to jest temat chorych płodów/rodzenia chorych dzieci i tak naprawdę w Tym temacie można się ciąć z etykami i kościelnymi. Bo jest o co, bo każda sytuacja jest inna i skomplikowana ..prawnie. Tutaj jest ostro, bo związywanie kogoś obowiązkiem specjalnej i kosztownej opieki nad Kimś Chorym, gdy człowiek chce zupełnie co innego jest najoczywistszym Patem i psychologicznym ciosem w życie kogoś, kto poświecił już czas i pieniądze na coś Innego. To jest temat do poważnej dyskusji, a nie takiego ..niebezpiecznego, 'ogólnego Ujadania', agresywnie-ogólniacko komentowanego przez jakieś niewydymki, autorytety z telewizora i inne.

 

Temat Aborcji po ciąży z gwałtu należy jak najszybciej zakończyć w sposób jaki proponuję wyżej, by nie tworzyć Hybrydowej Bomby, a sprawa jest poważna.

To nie jest jednowątkowa sprawa a formuje się z tego właśnie jakaś wielka bomba. Przez czyjaś nieuwagę. ..a dla mnie to kombinowana prowokacja. Ubecka.

 

To trzeba szybko rozbić i 1 z wątków zakończyć.

Inaczej PiS da autentyczną karmę dla KOD-zachodu, lewicowym propagandystom i pokrewnym.

 

Temat jest nie do przejścia w zaproponowanej formie i skutecznie obniża "PR" partii rządzącej. Na plecach "Rubikonia" na dobre notowania wypłyną Feministki i Lewicowe Opcje. W najgorszej opcji zostaną na uzyskanej pozycji na dłużej. A z takimi niedopieszczonymi Feminami ciężej jest się kłócić niż z Rubikoniem z Roma.nii. - Rozumiesz ty już ?

 

To jest perfidna ubecka prowokacja, PiSowcy.

Przez Niedopatrzenie skomplikowany temat Aborcji 'zapalnikowo' może dotknąć 500+.

 

Tak bardzo boicie się "islamistów", a sami niedługo się wysadzicie. Przez cwaniacką, ruską prowokację.

 

Szukajcie sobie rozsądku po pracy, na spokojnie , a nie w jakichś Przepierdolonych partyjniackich ThinkTankach, które zbierają "straszne opinie z gazet" i szukają "formuły", ktora "złagodzi". Media to narzędzia wielu perfidnych mafii gospodarczych i zmęczonych Cyników, którym nie pozostało nic innego, niż 'pluć'. Temat trzeba rozwiązać jakąś metodą 'bezstresowo'.

 

Rozwiązanie Tematu Aborcji w sposób możliwie profesjonalny mogłoby skutkować w większym szacunku dla władzy i nawet ..mogłaby się pojawić zgoda na zmianę konstytucji, by ukarać w końcu tych Oczekujących na mocniejszą karę. A tak... w debilny sposób PiS związuje sobie nogi i ręce, chcąc ...skakać dalej(!)(?). Zła droga...Trzeba kroczyć, a nad dołami ...kłaść deski. Bo ktoś mądrzejszy, kto zaufał a ostatnio się mocno zawiódł, "może z dołu już nie wyciągnąć" * (

 

 

 

KC

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sprawie aborcji oddam głos Trybunałowi Konstytucyjnemu. Przecież bronicie go obrońcy Polski przed faszyzmem, niczym Niepodległości :) bo demokracja zagrożona.

 

"Wartość konstytucyjnie chronionego dobra prawnego jakim jest życie ludzkie, w tym życie rozwijające się w fazie prenatalnej, nie może być różnicowana. Brak jest bowiem dostatecznie precyzyjnych i uzasadnionych kryteriów pozwalających na dokonanie takiego zróżnicowania w zależności od fazy rozwojowej ludzkiego życia. Od momentu powstania życie ludzkie staje się więc wartością chronioną konstytucyjnie. Dotyczy to także fazy prenatalnej”.

 

To jest głos TK z 1997 r. i cały czas obowiązujący.

 

I to chyba wszystko.

 

Może jeszcze tyle, że w Polsce dominują "zabiegi", które de facto są aborcjami eugenicznymi. Dzieci są jak często (?) mordowane w późnym okresie ciąży, w piątym, szóstym miesiącu. Wynika to prawdopodobnie i m.in. z tego, że w międzyczasie oczekiwań na wynik badań prenatalnych, jest czas na wykształcenie się narządów u dzieci.

Po porodzie i nieudanej "aborcji", dzieje się to o czym niedawno było głośno (szpital w Warszawie, gdzie nie udzielono pomocy konającemu dziecku).

Chory, nie ma prawa do życia. Polecam przemyślenie podobnych sytuacji, tropicielom złych Nazistów.

 

 

Kiedyś, może miałem inne poglądy na te kwestie. Dość niestety powierzchownie podchodziłem do tematu. Dzisiaj, patrzę innymi oczami. Nie interesuje mnie kto rządzi, czy jest to temat "zastępczy" i dla kogo. Kto prowokuje i kto się na tym wywróci albo zyska. Dziś, nie jest to dla mnie tylko jakieś słowo bez treści. Treścią wystarczającą dla mnie, jest rozczłonkowanie, na żywca, kawałek po kawałku, małego człowieka. I jego reakcja na to co się dzieje.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treścią wystarczającą dla mnie, jest rozczłonkowanie, na żywca, kawałek po kawałku, małego człowieka. I jego reakcja na to co się dzieje.

 

Tak, człowiek to nie zwierzę, jednak można mówić o 'bydlęcym' pochodzeniu istoty ludzkiej (z gwałtu), której przyznaje się prawo do urodzenia, a rodzicielka po urodzeniu może być domyślnie ' Nikim '/śmieciem. A przecież "już" została upokorzona, dlaczego dodatkowo ma być krzywdzona psychicznie, co w następstwie może zrujnować jej życie prywatne?, a 'bydlęca' istota dorasta w najlepszym wypadku w 'smutku'. Tak mi się wydaje. ..Komu więc taki bilans służy ?

 

Jest sobie kobieta 26 lat, piękna i mądra.

Porobiła sobie certyfikaty i ma Super Pracę w tzw. zimnej korporacji.

Zamiast jak klasyczny cymbał brać kredyt na mieszkanie, czy 'oszczędzać', Ona wolała od razu otworzyć sobie jakiś mini biznes na boku, np. Pralnię i zatrudnić 1 osobę.

70% pensji ładuje w agregowanie i reklamowanie biznesu.

Jest piękna, pomysłowa i ma jakieś marzenia o byciu na swoim 'w nieco innej opcji'.

Nie ma partnera, ale obraca się we wzorowym towarzystwie, a dziecka oczekuje po 30 roku życia (ktoś kto bardzo zdrowo żyje ma prawo oczekiwać, że będzie młody nieco dłużej i w ogóle go nie intere.. 'standardy').

 

Niestety w grudniu po południu na firmowej imprezie 'jakiś' Rosjanin z Kateringu upił Ją x napojem i zapłodnił.

Dopiero po 2 miesiącach dotyka ją Psychologiczny Pat świadomości tego co Jest. Pojawiają się poważne problemy depresyjne w pracy i szybko wychodzi na jaw, co się stało.

Złoty Wakat, dzięki któremu finansowała ewolucję swojego mini biznesu i marzenie o byciu na swoim > nagle znika <, firma nie chce Jej już u siebie.

 

Pojawia się psychologiczny Problem pięknej, profesjonalnej kobiety, której załamało się życie o raz zniknęły możliwości i chęci psychologicznego zarządzania biznesem i myślenia o tym 'co robić dalej'. Wszystko się 'nie wali', a nagle ..Zawala, powstaje Trauma, a Jej ktoś karze nosić brzuch aż do Narodzin ..Obcego Dziecka, do którego czuje wstręt i strach.

 

- Kto Jej wynagrodzi (?) : 1. Utratę pracy, 2. Zatracenie biznesu 3. Koszty psychiczne 4. Koszty zdrowotne i możliwe komplikacje podczas narodzin.

Taki atak depresji i bólu psychicznego to odebranie kilku lat zdrowia i młodości.

- Jeżeli w jej psychice dokonają się jakieś tragiczne rzeczy i będzie miała potem problem z zawiązaniem nowego życia, czy nowych marzeń ? - (K t o) jej to wynagrodzi ? Żadne pieniądze i możliwe, że żaden człowiek nie pomoże, gdy w Taki sposób wypada się z 'torów', a kobiety wiele pomyłek rozumieją dopiero po 'pewnym' czasie. I 'wtedy' naprawdę jest klapa.

 

Dzisiejsze kobiety to nie są te wycofane, z lat 90. Dzisiaj ich pozycja kroczy ku równej mężczyznom. Paradoksalnie to Taki model kobiet-alfa może zawstydzić Islamistów i przepędzić ich nie 'dziś', ale 'jutro', za kilkanaście lat. Bo w naszej kulturze ewoluuje to szybciej. Dzisiejsi Młodzi zupełnie inaczej patrzą na siebie. Z większym szacunkiem. Tymczasem jakiekolwiek Wypadki związane z Napastniczą Ciążą można porównać do Wypadków Drogowych. Tyle, że efektem są Szkody na Sumieniu, Samopoczuciu, Chęci do życia. Niekiedy zmienia to zegar biologiczny "mocno" i na żywot. No i co ? Ktoś nakazuje znosić wielkie bóle i ryzykować poważną zmianę w życiu, odwrót od pierwotnych marzeń.

 

Tymczasem PiS-etyko-episkopat chce je traktować jako Worki-Zdrowych-Rodzicielki.

 

A to kim-one-są, co-psychicznie-zniosą - jest nieistotne. Bóg-ch*j-ważne jest to dla tych "Kościelnych".

 

Po prostu jak wypadek pociągu, który przy*ebał w inny pociąg i się wykoleił. Kości się połamały. Zrosły. Jednak człowiek funkcjonuje już z mniejszą ochotą do życia. Zegar tyka już inaczej. Żadne pieniądze nie wynagrodzą wielu współczesnych problemów prywatno-osobościowych i radykalnych zmian w Takim niewątpliwym "Zegarze", bo prawo jest niewrażliwe na Takie rzeczy.

Liczy się Demografia. Tak jak wspomniałem w poprzednim poście, tak podtrzymuję. Zabroniona Aborcja na ciąży z gwałtu to Mafijny temat, ratujący kneblowanie ust programem 500+, gdyby ten to częściowo nie wypalił. Choć moim zdaniem, to w ogóle temat by podbudować napięcie i niechęć do ekipy rządzącej.

 

Paradoksalnie, to właśnie odstawiając kościół na bok, a Autonomizując Kobiety, które chcą być odważne, przedsiębiorcze i niezależne - można szybko przepędzić inwazję 'Królików' do Europy.

 

Aborcja dozwolona 'tylko na chorym płodzie' to moim odważnym zdaniem ..."ruski sposób na Demografię".

To bez wątpienia jakieś modelowo-wschodnie myślenie, ubezwłasnowalniające, niewrażliwe, zimne, suche, opierdliwe. Aparat ma cię w .. i Twoją Głowę/Duszę. Liczy się po prostu 'nowy obywatel'. Cyferka.

 

To jest 'Ideologiczna Opresja' na tle Filozofii programu 500+. Zabezpieczenie tematu Dodatniej Demografii. Cyferki k...., a dramaty życiowe kobiet i wyrzucanie ich z torów życia "nie są ważne" dla oponentów takich zmian.

 

Ty miej szacunek do Siebie i naprawdę p*erdol ten chory system, w którym koloratkowi zaglądają już do skrzynek mailowych obywatelom, włażą z butami w ich życie, mafie firmom notowanym na giełdach i prywatnym. To co się dzisiaj dzisiaj odp*erdala w 'Centrum' to Fikcjonalizm i Spekulacje, Złodziejstwo, a państwo wsadzając ci łapy, coraz mocniej zbywa się odpowiedzialności za Twój Drugi Etap życia. (patrz teraz: kolejny III filar niewaloryzowany zamiast jakiś Narodowy Fundusz Majątkowy). Ty miej szacunek do Siebie i Twórz własne Idee. Bądź samodzielny, wizjonerski i p*erdol Aparat. To rotacyjne narzędzie wirującej mafii gospodarczej. Gdyby miało być inaczej, to komuś zależałoby na Twojej Starości. A tak... ostrz sobie nóż na "'Opresyjnych' 'Wyzbywaczy się Odpowiedzialności'". To powiew wschodu, Narodowy Socjalizm. Niby ma być lepiej (?) Ch*ja wafla. Wcale nie jest to oczywiste, bo właśnie taki NAZIZM trzaska opresją w tematykę psychologii, prywatności, dobrego samopoczucia, zmian w tym samopoczuciu. Nikogo to nie interesuje. Pociąg jedzie dalej, a jak z pewnością dostrzegasz, w Tym kraju zagraniczna propaganda niemal zawsze "wygrywała". Chyba nie trzeba się obawiać, że ktoś chce ten kraj 'trojańsko' wykorzystać, ale nie zaszkodzi czuwać, by tak nigdy nie było. Ubecki Układ z zaciśniętymi zębami knuje jak wykoleić Socjalistów z PiS, bo oni wolą tusko-Neoliberalną Sielankę, tak jak Niemcy i Rosjanie chcieliby mieć wolny korytarz na miejscu Polski. Szybszy rozbiór państwo-prywaty. Nazizm to odwrót od tego, ale 'trzeba uważać', bo cały czas jesteśmy w UE i ..najpewniej Ktoś Kłamie w wielu sprawach, a wojna informacyjna to ostatnio dominanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież to jest Takie Proste.

 

Takie proste... Jesteśmy przecież dominującym gatunkiem na świecie. Mamy wszystko czego nam potrzeba. Ale można mieć więcej, pod płaszczem przyzwoitości i litery prawa demokracji.

Ten pierwiastek boski - decydować o życiu i śmierci wbrew prawom natury. Übermensch.

 

Już niedługo. Rzyg ludzki będzie się domagał by rodzice mogli zdecydować czy urodzony chłopiec będzie chłopcem czy może wedle zachcianki przerobią go na dziewczynkę.

Takie to wszystko proste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sprawie aborcji oddam głos Trybunałowi Konstytucyjnemu. Przecież bronicie go obrońcy Polski przed faszyzmem, niczym Niepodległości :) bo demokracja zagrożona.

 

"Wartość konstytucyjnie chronionego dobra prawnego jakim jest życie ludzkie, w tym życie rozwijające się w fazie prenatalnej, nie może być różnicowana. Brak jest bowiem dostatecznie precyzyjnych i uzasadnionych kryteriów pozwalających na dokonanie takiego zróżnicowania w zależności od fazy rozwojowej ludzkiego życia. Od momentu powstania życie ludzkie staje się więc wartością chronioną konstytucyjnie. Dotyczy to także fazy prenatalnej”.

 

To jest głos TK z 1997 r. i cały czas obowiązujący.

 

I to chyba wszystko.

 

Może jeszcze tyle, że w Polsce dominują "zabiegi", które de facto są aborcjami eugenicznymi. Dzieci są jak często (?) mordowane w późnym okresie ciąży, w piątym, szóstym miesiącu. Wynika to prawdopodobnie i m.in. z tego, że w międzyczasie oczekiwań na wynik badań prenatalnych, jest czas na wykształcenie się narządów u dzieci.

Po porodzie i nieudanej "aborcji", dzieje się to o czym niedawno było głośno (szpital w Warszawie, gdzie nie udzielono pomocy konającemu dziecku).

Chory, nie ma prawa do życia. Polecam przemyślenie podobnych sytuacji, tropicielom złych Nazistów.

 

 

Kiedyś, może miałem inne poglądy na te kwestie. Dość niestety powierzchownie podchodziłem do tematu. Dzisiaj, patrzę innymi oczami. Nie interesuje mnie kto rządzi, czy jest to temat "zastępczy" i dla kogo. Kto prowokuje i kto się na tym wywróci albo zyska. Dziś, nie jest to dla mnie tylko jakieś słowo bez treści. Treścią wystarczającą dla mnie, jest rozczłonkowanie, na żywca, kawałek po kawałku, małego człowieka. I jego reakcja na to co się dzieje.

 

Poczekamy, jak ci ktoś zgwałci córeczkę. Albo, co jeszcze gorsze, jak córunia będzie miała zachciankę-skrobankę. Podpowiem: w Austrii zabieg kosztuje 400-500 EUR. All inclusive. Tacy jak ty pierwsi zapyerdalają ze swoimi dziećmi tam i do innych krajów "zrobić co nalezy". Tylko tutaj prawią morały w katozdegenerowanym klechistanie. I zaraz napiszesz, żebym się odwalił od twojej rodziny. Nie, mylisz się, tak samo ty poróbujesz włazić z buciorami w życie innych. Dam ci radę: idź nawracaj kierowców-pijaków.

 

PS A Trybunał Konstytucyjny wydał w II RP 3 wyroki, które cofnęły Polskę do sredniowiecza:

- w kwestii aborcji własnie

- w kwestii nauki religii w szkołach

- i najbardziej brzemienna: w kwestii konkordatu

Rzepliński i Zoll, sługusy watykańskie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] . I zaraz napiszesz, żebym się odwalił od twojej rodziny.

 

I tylko dlatego ci odpisuję.

Kolejny raz przypominając, że twoje odpowiedzi na moje komentarze nie niosą skutku.

 

Poza tym, rzygaj sobie słowem swobodnie po tym Forum, na ile ci pozwalają jego Właściciele. Powodzonka w życiu osobistym i zawodowym.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tylko dlatego ci odpisuję.

Kolejny raz przypominając, że twoje odpowiedzi na moje komentarze nie niosą skutku.

 

Poza tym, rzygaj sobie słowem swobodnie po tym Forum, na ile ci pozwalają jego Właściciele. Powodzonka w życiu osobistym i zawodowym.

Jak zwykle celna riposta z twojej strony i znów całą noc nie będę mógł spać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nietrafione. Ale widziałem cię ostatnio wypowiadającego się dla TV24.pl.

Trzymasz swój poziom...

Pomimo iż wcześniej imię "Umberto" kojarzyło mi się z świętej pamięci zmarłym w Lutym tego roku Umberto Eco, to od czasów di.pl imię to kojarzy mi się z politycznym rynsztokiem i degradacją, bo mam wrażenie, że przez twój wylew pomyj di.pl traci swój dawny urok i ze smutkiem obserwuję spadek ruchu na forum (zapewne głównie nie przez ciebie, ale na pewno zbudowałeś mocny fundament ku temu).

 

Tokiem twoich celnych ripost:

Gdybym był na miejscu Apze lub Tmi to już dawno dostałbyś bana. Szkoda tylko, że nasi admini nie widzą twojego negatywnego wpływu na to forum.
Edited by morderrca
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×