Jump to content
sanit

Polityka

Recommended Posts

Polityka z niemieckiego podwórka...

 

W 2018r w DE wchodzi regulacja, która wprowadza trzecią płeć. Rodzice przy narodzinach swojego dziecka będą mogli wybrać co im się urodziło. Chłopiec, dziewczynka czy też inna forma płciowa :P   

Zobaczcie jak wyglądać może przywitanie owych wszystkich różnorodności płciowych. 

 

Przywitanko pań, panów i ...  tak od około 02:30 minuty ;) 

 

Edited by epson
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle się w polityce dzieje a tu cisza. 

Mamy trzecia potęgę w polityce, Korwina znowu zdeptali a gdyby żył Jaruzelski to na bank zostałby europosłem. :-) 

Edit:

I znowu PiS.

comment_in4hM8965G3U9BAoE9uaAHSKkDS8uBqC

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
9 godzin temu, epson napisał:

Tyle się w polityce dzieje a tu cisza. 

Mamy trzecia potęgę w polityce, Korwina znowu zdeptali a gdyby żył Jaruzelski to na bank zostałby europosłem. :-) 

 

 

I bardzo dobrze. Takie osoby powinny być usunięte z debaty publicznej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 27.05.2019 o 16:31, epson napisał:

Tyle się w polityce dzieje a tu cisza. 

Mamy trzecia potęgę w polityce, Korwina znowu zdeptali a gdyby żył Jaruzelski to na bank zostałby europosłem. :-) 

Edit:

I znowu PiS.

comment_in4hM8965G3U9BAoE9uaAHSKkDS8uBqC

Może na tej aż tak tego nie widać, jednak na poprzednich bardziej naoczne jest, jak głosowała Polska i jak głosują Ukraińcy (akcja Wisła). Szkoda. że o tym się nie mówi głośno, tylko wmawia wszem i wobec, że Zachód to są bardziej światli, bo na Zachodzie... G...no prawda, bo tam przesiedlono właśnie tych co wcześniej na Kresach mieszkali, czyli z dalekiego Wschodu. 

 

Żeby nie było, np. pan Zbyszek - młodszy kierownik szatni, który ostatnio chciał utrzeć nosa niewykształciuchom z UJ, to opcja krakowska - najgorsza zaraza, niezależnie czy PO czy PiS czy cokolwiek inszego.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×