Jump to content
Pan_Grzegorz

Zobacz co wymyślili inni.

Recommended Posts

żadna rewelacja, powiedział bym tragedia/samobójstwo na Polskie warunki.

 

Strona ciekawie zrobiona, ale na łączu 1 Mbps ładuje się chyba z 2 albo 3 minuty, zdecydowanie za długo.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
żadna rewelacja, powiedział bym tragedia/samobójstwo na Polskie warunki.

Mi również się nie podoba. O użyteczności nie wspomnę... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stronka rewelacyjna, zupełnie inna jakość (pomijając o kim jest)

Edited by forumo

Share this post


Link to post
Share on other sites

naprawdę bardzo fajnie ogląda się takie strony w pełni interaktywne, kawał dobrej roboty

wykonanie takiej strony musi sporo kosztować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na brak pieniędzy to na pewno Jim Carrey nie narzeka. :)

 

Napiszę do niego, żeby opłacił mi łącze 12 Mbps u mojego operatora, żebym mógł oglądać jego interaktywną stronę (350 zł / m-c). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napiszę do niego, żeby opłacił mi łącze 12 Mbps u mojego operatora, żebym mógł oglądać jego interaktywną stronę (350 zł / m-c). :)

Zmień operatora, nie wiem czy nawet Jima Carreya by było stać na te łącze u Twojego operatora. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmień operatora, nie wiem czy nawet Jima Carreya by było stać na te łącze u Twojego operatora. :P

 

Jak zmienię to jeszcze zostanie im 650 tys. abonentów (bo tyloma się chwalą). I się potem dziwić, że taki "rozwój" Internetu w Polsce jak takie niemałe firmy narzucają takie niczym nie podyktowane kosmiczne ceny za normalne łącza.

 

Firma to http://multimedia.pl

 

@przemowild - napisz jeszcze, ile Cię ten "luksus" wynosi, żeby było porównanie do tych 350 zł / m-c. :)

 

EDIT: już widzę - €32.00 ;)

 

http://www.upc.ie/broadband

 

A to cennik Multimedia: http://www.multimedia.pl/object.php/act/sh...e552358a7813566

 

20 Mb - 399,99 zł brutto

12 Mb - 349,99 zł brutto

 

Nie do przełknięcia dla przeciętnego domowego budżetu, niestety. ;) I kompletnie bez uzasadnienia dla kogoś kto ponad pół dnia spędza w biurze (np. mnie).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam internet w Dialogu, płacę 100zł/mies.

 

No to faktycznie "trochę" różnica z tymi 350 zł.

 

Ja za telefon+telewizję+internet u jednego operatora płacę ok. 100 zł / m-c, wtedy dopiero się opłaca, a ten 1 Mb do maila czy poczytania newsów starcza, ale do czegoś więcej to już jakoś szału nie robi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry za OT, ale przecierałem oczy jak zobaczyłem ceny 350,00

 

Zrobię reklamę mojemu operatorowi, ale wobec powyższego chyba warto:

 

59,95 zł/m-c - to jest cena za pakiet złoty telewizji kablowej + internet wg umowy 6MB/s, a w tej chwili:

 

692610806.png

Edited by kamilovsky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry za OT, ale przecierałem oczy jak zobaczyłem ceny 350,00

 

Zrobię reklamę mojemu operatorowi, ale wobec powyższego chyba warto:

 

59,95 zł/m-c - to jest cena za pakiet złoty telewizji kablowej + internet wg umowy 6MB/s, a w tej chwili:

 

692610806.png

 

 

heh to ja zrobie antyreklame, chyba ci zamienili z moim (platynowym i 16 mb ) bo w tej chwili ledwo 7 mb mi wskoczylo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorry za OT, ale przecierałem oczy jak zobaczyłem ceny 350,00

 

Zrobię reklamę mojemu operatorowi, ale wobec powyższego chyba warto:

 

59,95 zł/m-c - to jest cena za pakiet złoty telewizji kablowej + internet wg umowy 6MB/s, a w tej chwili:

 

692610806.png

 

Vectra, MM, i gdzieniegdzie UPC, to jedne z najgorszych syfow, jakie istnieja... Ze tez znajduja sie tacy, ktorzy lapia sie na te cudowne Mb, nie zauwazajac przy tym, ze te parametry sa albo w nocy, albo tylko na papierze, albo jedno i drugie... O Netii i Play mam podobne zdanie. Wszystkich zainteresowanych odsylam na pl.internet.polip, bo za duzo tlumaczenia.

 

Tak w skrocie: ile placisz, tyle dostajesz. Nie ma cudow, ani lacz z gumy.

 

PS. 18Mb, a upload 0,5Mb :) Nie chce mi sie liczyc, ale czy przy 18Mb te 0,5Mb wystarczy chociaz na ack? ;)

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
4zł/miesiąc

 

No nieźle, pozazdrościć takiego łącza w takiej cenie. ;)

 

W ogóle może byście odeszli od tego offtopicu (temat był "zobacz co wymyślili inni," a nie "zobacz, co zgotowali swoim abonentom operatorzy"), bo niektórzy wpadną w kompleksy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

temat w którym możecie wklejać linki do ciekawych/innowacyjnych Waszym zdaniem witryn. Może podsunie to komuś pomysł na efektywniejsze wykorzystanie posiadanych domen, a może nawet osobny biznes.

http://give5.pl

 

Innowacyjny portal randkowy, stworzony przez małżeństwo z Łodzi. W skrócie speed dating online z wykorzystaniem kamerek internetowych.

 

Co nie zmienia faktu, że domena z gatunku nindżowatych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Netia, 79 zł/m-c

 

Łącze 6 Mbit

 

To może niech moderator wydzieli osobny wątek, bo rzeczywiście nie ma sensu robić tutaj off-topic`u.

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×