Jump to content
Pan_Grzegorz

Zobacz co wymyślili inni.

Recommended Posts

Powracjąc do tematu - rzucam tutaj adresem do forum mojego autorstwa, mianowicie www.ZabranePrawko.pl

Serwis może i nie ma potencjału na oglądalność liczoną w tysiącach unikalnych wiz dziennie, również i potencjał zarobkowy może być kiepski. Jednak witryna ta przyciąga tych 'naprawdę potrzebujących' i czuję dumę gdy ktoś szczerze podziękuje za poradę, bo przecież to nie FAQ jak zrobić chleb z dwóch pomidorów i ogórka a ludzkie, niezbyt pozytywne przeżycia.

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

News troszkę nieaktualny, ale strona w dalszym ciągu ciekawa:

 

http://suicidemachine.org/ - usuwa w ciągu kilkudziesięciu minut profile z wszystkich sieci społecznościowych. Facebook zablokował IP strony, gdyż tak wiele osób usunęło się za jej pośrednictwem. Niestety w ofercie nie ma naszej-klasy

Edited by blaugrana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powracjąc do tematu - rzucam tutaj adresem do forum mojego autorstwa, mianowicie www.ZabranePrawko.pl

Serwis może i nie ma potencjału na oglądalność liczoną w tysiącach unikalnych wiz dziennie, również i potencjał zarobkowy może być kiepski. Jednak witryna ta przyciąga tych 'naprawdę potrzebujących' i czuję dumę gdy ktoś szczerze podziękuje za poradę, bo przecież to nie FAQ jak zrobić chleb z dwóch pomidorów i ogórka a ludzkie, niezbyt pozytywne przeżycia.

 

Poczytałem...Ciekawe jak się to rozwinie...

:blink:

Ale na marginesie. Skąd się biorą takie bzdety?

 

Głuota nie zna granic

 

Nieruchomość kupuję się aktem notarialnym. Zmiana adresu nie ma nic wspólnego z prawem własności mieszkania usytuowanego na działce numer taki a taki...

Nawet jeśli są to mieszkania o statusie spółdzielczego, własnościowego prawa do lokalu to nadal ten blok usytuowany jest na jakieś działce o jakimś tam numerze a mieszkania dopisane są do tego bloku.

 

I skąd taki temat w tematycznym forum?

 

A to już raczej nieaktualne:

 

Prawo jazdy za alimenty

 

TK zakwestionował w dniu 22 września 2009 przepisy zezwalające na odbieranie praw jazdy dłużnikom alimentacyjnym.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powracjąc do tematu - rzucam tutaj adresem do forum mojego autorstwa, mianowicie www.ZabranePrawko.pl

Serwis może i nie ma potencjału na oglądalność liczoną w tysiącach unikalnych wiz dziennie, również i potencjał zarobkowy może być kiepski. Jednak witryna ta przyciąga tych 'naprawdę potrzebujących' i czuję dumę gdy ktoś szczerze podziękuje za poradę, bo przecież to nie FAQ jak zrobić chleb z dwóch pomidorów i ogórka a ludzkie, niezbyt pozytywne przeżycia.

ć

Mam jedno zdanie jeżeli ktoś wsiada do samochodu po alkoholu, dla mnie jest ZEREM, i dla takich ludzi nie powinno być już jakiejkolwiek pomocy!!!

 

Zacytuję jedną wypowiedz:

 

 

Cześć wszystkim. Sprawa wygląda tak: mój kuzyn został ostatnio złapany w nocy jak jechal samochodem z 2 promilami we krwi.... Jest studentem, niekarany, ma 0 punktów karnych. Co może mu grozić? Czy da sie cos zrobic by załatwić to bez sądu?

 

Niby wykształcony człowiek (prawie) a taki głupi!

Edited by Pa4ryk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skup telefonów

 

www.uzywanytelefon.pl

 

7 PLN od sztuki niby do utylizacji ale

 

nie skupują

 

... telefonów z monochromatycznym wyświetlaczem. Stan techniczny i wizualny telefonu może być różny - jednak aby zapłacić za otrzymany telefon, musimy go otrzymać w jednej całości- powinien posiadać płytę główną, wyświetlacz i korpus w jednym, całym module.

 

www.starytelefon.pl

 

wyceniają sami telefon

 

 

co ciekawe włascicielem obu serwisów jest greenfone.pl

Edited by piranha

Share this post


Link to post
Share on other sites
ć

Mam jedno zdanie jeżeli ktoś wsiada do samochodu po alkoholu, dla mnie jest ZEREM, i dla takich ludzi nie powinno być już jakiejkolwiek pomocy!!!

A jesli ktos nieumyslnie spowoduje wypadek gdzie ginie istota ludzka? Warto spojrzec na dana sytuacje z dwoch stron zanim cos się palnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jesli ktos nieumyslnie spowoduje wypadek gdzie ginie istota ludzka? Warto spojrzec na dana sytuacje z dwoch stron zanim cos się palnie.

 

Nie czaje Twojej aluzji, Chodzi mi o to że po alkoholu się nie wsiada i to jest wszytko. Jeżeli ktoś ma obawy że nieumyślnie to zrobi to niech się zastanowi przed zrobieniem prawa jazdy!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.szczytnycel.pl/

 

Portal aukcyjny, ale... z tego co zrozumiałem: nie ma opłaty za wystawienie (niby też nic nowego), zamiast tego sprzedający ustala procent ceny jaki zostanie przekazany dla fundacji, a tą z kolei ma prawo wybrać kupujący.

Przyznaję, że nie obejrzałem dokładnie tego portalu, ale jeżeli jest dobrze zaplanowany i będzie dobrze prowadzony, to za jakiś czas allegro będzie miało nie mały problem. :blush: I dobrze, przyda się konkurencja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca pasuje do tego tematu, ale nie mogłem znaleźć nic bardziej odpowiedniego. Genialny moim zdaniem pomysł na reklamę wymyślił Heineken.

 

 

Wszystkich zachęcam do obejrzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Jak ja nie nawidzę stron stworzonych w technologii Flash. Nawet modelek sobie człowiek nie może normalnie pooglądać ;) No chyba, że to miała być gra zręcznościowa.

 

http://castingmodels.pl/

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu w TVN24 było o czat ruletce, którą jakiś młody adept internetu wymyślił.

Zabawa polega na tym, że łączymy się z przypadkową osobą i rozmawiamy z nią online przy użyciu mikrofonu i kamerki internetowej.

 

http://chatroulette.com/

pod .pl też działa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie rewelacja

Sedesy.com

 

Sklep z jajem.

Na blogu stwierdzono...

 

Mamy gorącą nadzieję, że po odwiedzeniu naszej strony stwierdzisz, że jest ona do przysłowiowej "dupy". To dla nas największy komplement gdyż, uważamy że każda dupa, dupka, zadek i tyłeczek zasługują na konkretny tron.
Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy sposób na wykorzystanie skryptu forum.

Wszedłem na politologia.net.pl zakładka tablica ogłoszeń i pokazało się to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątek o nowych serwisach Agory (vide: szuki.pl) przypomniał mi o szuku.pl. Widzę że już ruszyło. Według mnie kapitalny pomysł. Jestem bardzo ciekawy jak się rozwinie.

Szuku.pl już się raczej nie rozwinie...

http://www.szuku.pl/

z różnych przyczyn zawiesiliśmy pracę nad projektem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakiś czas temu w TVN24 było o czat ruletce, którą jakiś młody adept internetu wymyślił.

Zabawa polega na tym, że łączymy się z przypadkową osobą i rozmawiamy z nią online przy użyciu mikrofonu i kamerki internetowej.

 

http://chatroulette.com/

pod .pl też działa

...akurat fajna mi to rozmowa.

Wszedłem tam z ciekawości i polączylo mnie z ... no własnie, powiem tylko, że miał opuszczone gacie :(

 

Nie polecam tego typu zabawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...akurat fajna mi to rozmowa.

Wszedłem tam z ciekawości i polączylo mnie z ... no własnie, powiem tylko, że miał opuszczone gacie :D

 

Może miał włączony mirror-streaming? Tzn. wyświetlał pobierany obraz z Twojej kamerki. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może miał włączony mirror-streaming? Tzn. wyświetlał pobierany obraz z Twojej kamerki. :(

... widzę, że kolega w temacie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
profipartners.pl - dzisiaj się natknąłem :wacko: Fajny pomysł

 

Mi jakoś te ręce przeszkadzają, a poza tym jest czysto ładnie, ale jakoś tak zwyczajnie,

 

wyburzenia.pl znacznie bardziej mi się podobają

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mroczny klimat ... można się "gapić" godzinami :wacko:

Classic wyburzenia, roboty ziemne

 

 

Prawdopodobnie robili to złodzieje, słychać ewidentnie że muzyka jest nielegalna, tzn ma "znak wodny"

 

"preview Shock Wave Sound . COM"

http://www.shockwave-sound.com/

 

Gdyby kupili utworek, to nie wstawiali by tego oznakowanego - chyba że robił to głuchy.

 

A przecież to tylko kilka dolarów - dziwne że ktoś to w ogóle odebrał i nie zarządał praw autorskich do utworu itp.

Tym większa siara i brak profesjonalizmu dla twórcy strony oraz tego, który oferuje te usłógi, Jeśli liczyli na zagraniczne zlecenia mogli się o kilka dolarów przeliczyć - chyba ze naprawią błąd i kupią ten utworek.

 

Pozatym stronka w marnej jakości.

Jimcarrey.com jest w podobnym klimacie ale kilka naście razy ładniejsza płynniejsza itp.

Edited by blparda

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

temat w którym możecie wklejać linki do ciekawych/innowacyjnych Waszym zdaniem witryn. Może podsunie to komuś pomysł na efektywniejsze wykorzystanie posiadanych domen, a może nawet osobny biznes.

...............

 

Strona, na którą natknąłem się dzisiaj, myślę że taki model daje szerokie możliwości zarabiania na reklamie, podoba mi się pomysł i wykonanie, a do tego dobrze dobrana domena. Zobaczcie sami:

instrukcja.pl

 

Ta strona to jest cos takiego jak spryciarze.pl

 

Morze ktoś wie czy trudno jest rozkręcić taka stronę i pozyskać nowych użytkowników ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
PrzecinekIKropka.pl - niby zwykły serwis dla dzieci, ale jednak juz sama nazwa kojarząca się z Empikiem. Gdy zobaczyłem ten adres parę dni temu, od razu skojarzył mi się właśnie z Empikiem. Sądzę, że branding, w który Empik wyłożył ostatnio spore pieniądze, opłaca się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
PrzecinekIKropka.pl - niby zwykły serwis dla dzieci, ale jednak juz sama nazwa kojarząca się z Empikiem. Gdy zobaczyłem ten adres parę dni temu, od razu skojarzył mi się właśnie z Empikiem. Sądzę, że branding, w który Empik wyłożył ostatnio spore pieniądze, opłaca się.

Często bywam w empiku w Juniorze i niemal zawsze jest tam oprowadzana przez kogoś w rodzaju przedszkolanek grupa dzieciaków, które wykrzykują na całe gardełka: przecinek i?... KROPKAAAA!!!

To się nazywa wychowywanie klienta od małego!

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×