Jump to content
maryuse

Czy możecie się zalogować do ND?

Recommended Posts

jak jest ok jak nie jest ok :D

 

prawie zawalu dostalem bo myslalem ze cos z moim kontem nie tak ( z tego co pamietam sedo ma takie praktyki nic nie mowia i zamykaja ), ale wchodze na DI i nie tylko ja mam problem.

 

no mam nadzieje ze brakujace kliki zliczaja :D

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@forumo - wyślij maila o hasło. Dostaniesz stare hasło z dodatkowym ciągiem cyfr. :D

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie udalo sie Panstwu zalogowac

Adres email i hasło nie pasują do siebie. Prosimy sprawdzić pisownię, upewnić się czy CAPS-klawisz nie jest wciśnięty i spróbować jeszcze raz.

 

 

u mnie tez ciagle to samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

to napewno atak hakerow..wlasnie przezucaja skradzione kliki na swoje ninje ... jutro na tvn-ie o tym bedzie..a w pojutrze ich zlapią (na zlapane.pl)... eeee tam... nie ma co sie denerwowac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
As part of a security update, NameDrive has changed the password for

your login to access our system.

 

From now on, we will require you to change your passwords every 90 days

as part of good security practices.

 

To gain access to your account and to retrieve your new password, please

click the following link.

 

Send Password

 

The new password will be sent to the email you use to login to NameDrive.

w skrocie... haslo bedzie zmieniane co 90 dni ze wzgledu na bezpieczenstwo. Kliknij na send password itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w skrocie... haslo bedzie zmieniane co 90 dni ze wzgledu na bezpieczenstwo. Kliknij na send password itd.

 

 

??? to teraz mam nowe haslo sobie zrobic?

Share this post


Link to post
Share on other sites
??? to teraz mam nowe haslo sobie zrobic?

 

kliknij na send password, tam podasz swojego maila na ktorego logowales sie do ND i sprawdz poczte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kliknij na send password, tam podasz swojego maila na ktorego logowales sie do ND i sprawdz poczte.

 

 

dzieki..zrobilem tak..wszedlem do swojego panelu w ND i zmienilem z powrotem na stare haslo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, przychodzi nowe hasło.

 

Ciekawa sprawa z tymi hamerykańskimi firmami, taka praktyka, że nie ma żadnej informacji wyprzedzającej tylko testy na "żywca" na użytkownikach. Dopiero poprzez forum można się czegokolwiek dowiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybrałem sobie opcję przypominania hasła. I co sie okazało?

NameDrive przechowuje hasła swoich klientów w postaci jawnej -> namedrive gównianie dba o interesy swoich klientów.

Pewnie mieli jakieś włamanie i pozmieniali wszystkim hasła.

Teraz będę musiał zmieniać hasła do większości serwisów, i polecam to też innym, którzy korzystali z tych samych haseł.

Przydałby sie jakiś serwis z listą takich zacofanych serwisów jak nd, które należy omijać szeroki łukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niedawo napisałem do nich w sprawie bezpieczeństwa podczas rejestracji i logowania. Brak jakichkolwiek certyfikatów. Odpisali mi ze sie tym niedługo zajmą. Taaa, już to widze. Leją na nas i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×