Jump to content
Szymon80

usunięcie domeny i dziwna rezerwacja.

Recommended Posts

witam.

 

Czy jest taka możliwość ze gdy usunę wcześniej za rezerwowana domenę z panelu ona natychmiast jest rezerwowana przez kogoś innego ? na przykład obsługę rejestratora na którym mam konto ? Jak długo taka domena jest usuwana ? Sprawdziłem kilka takich domen które usunąłem, część było wolne a druga cześć za rezerwowana i nie opłacona od kilku dni. Niektóre usunąłem co najmniej tydzień temu i są właśnie za rezerwowane. Prawdziwy domeniarz od razu by je opłacił gdyby naprawdę na nie miał chętkę.

 

wyjaśnijcie mi proszę tą kwestię

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazda rezerwacja trwa 14dni + losowe kilka dni az bedzie zupelnie wolna i gotowa do ponownej rezerwacji - rejestracji (w okresie wygasania te kilka dni - domene mozna zarejestrowac lecz nie mozna jej zarezerwowac)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho mozliwe ze to chodzi o moja osobe.W ciagu kilku ostatnich dni pozabieralem pare takich domena rezerwowanych wczesniej przez wiele tygodni. :)Nie oplacam bo chwilowo cierpie na brak gotowki :)....tylko chwilowo ;)

 

edit:żeby nie bylo,nie czuje sie domeniarzem :P

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oho mozliwe ze to chodzi o moja osobe.W ciagu kilku ostatnich dni pozabieralem pare takich domena rezerwowanych wczesniej przez wiele tygodni. :)Nie oplacam bo chwilowo cierpie na brak gotowki ;)....tylko chwilowo :P

 

Dużo osób tak robi, czasem nawet już po pierwszej rezerwacji. :)

 

Szczególnie dotyczy to domen rezerwowanych na takiej jednej mapie domenowej. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×