Jump to content
bradiaga

Promocja domen na Targach POZNAŃ MEDIA EXPO

Recommended Posts

Osoby które zgłosiły domeny proszone są o przesłanie po kilka zdań na temat każdej domeny.

"Domeny wyróżnione" - obowiązkowo :)

 

Pozostałe - fajnie by było.

 

Proszę o skróconą informację. W przypadku droższych domen - kilka słów o właścicielu albo info, że właściciel się nie ujawnia.

Informacja ma być dla laików - więc np ważniejsze są sposoby zastosowania niż ruch - o ile nie jest znaczący.

 

Informację musi przyswoić hostessa - a dostanie ich sporo.

 

Lista domen powinna pojawić się poniedziałek/wtorek.

 

Pozostałe szczegóły podam również za dwa trzy dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista tuż tuż ;)

 

Michał za kilka godzin poda adres strony - w tym wątku.

Co teraz zrobić?

Osoby które wystawiają "aukcję" - będą miały wpisaną cenę.

Osoby które wystawiają "sprzedaż" - proszone są o wejście na stronę aukcji i wpisanie ceny "kup teraz". To dla bezpieczeństwa ;)

 

Kilka słów podsumowania:

Domen będzie 60. Suma cen wywoławczych i "kup teraz" wynosi około 5 525 000 PLN. (W/g dotychczas podanych cen :)

 

Na ulotce wyraźnie narysowałem, żeby kupować na AM. Ale część ludzi może wchodzić na konkretne adresy - stąd proponuję - o ile ktoś nie ma na domenie serwisu - o zmianę dns-ów na ns1.dropped.pl, ns2.dropped.pl. Spowoduje to przekierowanie na stronę aukcji osoby wchodzące np. "z ulotki".

 

Targi odbędą się we czwartek, piątek, i sobotę. Oczywiście każdy jest mile widziany. W piątek o 14 jest (zorganizowana przez nas) konferencja prowadzona przez Rafała Agnieszczaka na temat telewizji w Internecie. Przypuszczam, że będzie to najciekawsza z targowych konferencji ;)

 

Ze względu na ryzyko kompletnego niezrozumienia idei - zrezygnowałem z naklejania domen na ściany - na rzecz zrobienia banerów.

Domeny na banerach (i w gazetce) rozmieszczał grafik - nie wiedząc która jest czyja. Dlatego nie przyjmuję reklamacji typu: "a moja jest za nisko albo - za wysoko".

Zasady pisania domen były takie: wyraz, DwaWyrazy, TVwyraz, wyrazHD. Odstępstwa są przypadkowe i chyba tylko dwa. Komputer nie zawsze słucha grafików ;)

 

Strona projektu - bardzo skromna - ma nadzieję ruszyć równo z targami. Osoby które wystawiły domeny i mają - jako tako - poukładane portfolia - mogą przesłać mi adresy - postaram się umieścić linki.

 

Postaram się jakieś relacje z targów zamieszczać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny znajdują się na liście:

http://media.aftermarket.pl/

 

Osoby wystawiające domeny z cenami "Kup Teraz" proszone są o ustawienie cen:

http://www.aftermarket.pl/marketset.php

(w zależności od rodzaju domeny - z Dropped, spoza Dropped, globalne - w tym .tv)

 

Jeśli system nie będzie chciał ustawić ceny gdyż będzie zbyt wysoka, proszę o kontakt mailowy - ustawię ręcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak widzę ceny niektórych domen to moja wydaje się za niska by się ktoś tym zainteresował :-) Mogę jeszcze dodać kilka kółek? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Link do edycji cen nie działa. Nie mam domen w dropped i to dla tego?

Tak samo, domena spoza dropped i nie mam jej w tym panelu. Teoretycznie mogę ją transferować bo właśnie otrzymałem kod authinfo do niej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę o sprawdzenie teraz - skrypt został zmodyfikowany i domeny powinno być widać.

Tak, działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezeli nie ma wydrukow dla domen promowanych to jest jakas roznica pomiedzy promowanymi a normalnymi - czy tylko te promowane sa u gory strony/listy a niepromowane nizej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jezeli nie ma wydrukow dla domen promowanych to jest jakas roznica pomiedzy promowanymi a normalnymi - czy tylko te promowane sa u gory strony/listy a niepromowane nizej?

 

Będzie znacząca różnica na stoisku i spora na gazetce.

 

niektóre to niepowiązane z tematem targów :)

 

Była o tym mowa w pierwszym poście. Liczymy na inwestorów - niekoniecznie na EU z branży tv.

 

EDIT:

 

Spodziewałem się zmian cen - dlatego ceny NIE ZOSTAŁY nigdzie wydrukowane. Na stoisku będą podawane na bieżąco - ze strony.

Edited by bradiaga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najciekawsza domena to zdecydowanie telewizja.pl.

 

DD

 

 

Odpowiednia domena w odpowiednim miejscu - na promocje :)

Jest kilka innych ciekawych domen (i nie mówię ;) tu o swoich domenach )

Share this post


Link to post
Share on other sites
niektore domeny maja niezle ceny (850k),

 

wydaje mi się, że właściciel tej domeny z wrażeni wpisał o jedno zero za dużo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wydaje mi się, że właściciel tej domeny z wrażeni wpisał o jedno zero za dużo ;)

Z grzeczności nie napisałeś, że przynajmniej o jedno zero ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze telewizja,pl powinna znalezc nabywce, o ile cena nie jest z kosmosu. A ktore jeszcze? Trudno powiedziec.

 

Przyznam, ze wiekszosc domen z tej listy sa kiepskie, lub nie pasuja do tej tematyki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

z ciekawości pytanie, a w zasadzie 2:

 

- da się kupić domenę przed targami ?

- czy poza właścicielami, którzy płącą za promocję swoich domen, dropped płaci za promocję swojej platformy :) ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani domeinerzy

 

jak patrze na te liste to widze liste marzen waszych a nie realna sprzedaz

 

 

nie ludzcie sie ze sprzedacie przyprawy za 100k :)

 

naprawde nie potrzebnie sie grzejecie jak te ceny zobaczy branza to sie usmiechnie i pojdzie dalej

 

niestety takie moje zdanie.

 

życze Wam jednak najwiekszych dealów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kochani domeinerzy

 

jak patrze na te liste to widze liste marzen waszych a nie realna sprzedaz

 

 

nie ludzcie sie ze sprzedacie przyprawy za 100k :)

 

naprawde nie potrzebnie sie grzejecie jak te ceny zobaczy branza to sie usmiechnie i pojdzie dalej

 

niestety takie moje zdanie.

 

życze Wam jednak najwiekszych dealów

 

i to pisze ta osoba ktora jeszcze niedawno nawolywala zeby tanio nie sprzedawac domen i odrzucala oferty po 20 - 30 tys zlotych....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misiu Rysiu (nie mam na myśli MikePolarny, a Brownpoint) :)

 

Masz ewidentnie jakiś problem ...

non stop na mnie naskakujesz. Nie potrafisz zrozumieć kilku baaardzo prostych spraw. Masz żal do mnie że nie udały mi się negocjacje, mówiąc w skrócie sknociłem je, a sytuacja mnie przycisnęła do tego żeby taniej coś sprzedać.

Odpisałem Ci na Twoje zaczepki publiczne, już kilka razy, a Ty nadal nie potrafisz zrozumieć.

 

Pisałem Tobie również że jeśli masz do mnie jakieś ale pisz do mnie na priv.

Staram się nie pisać do Ciebie osobiście ad persona a oceniać sytuację. Teraz nie ma takiej opcji żeby za takie pieniądze sprzedawać domeny. Na razie uwierz na słowo po targach się przekonasz.

 

Powtarzam jeśli masz coś do wyjaśnienia ze mną pisz na priv, a nie urządzaj sobie prywatnych wycieczek.

 

Ja sobie nie dałem rady z sytuacją na rynku i brak funduszy mnie zmusił mimo tego ze nadal w to wierze żeby nie łamać się sam zostałem złamany.

 

Czy coś jeszcze nie rozumiesz??

 

Czy mam wykupić ogłoszenie na pierwszej stronie tego forum.

 

Skończmy ten temat na zawsze

Edited by tyleoile

Share this post


Link to post
Share on other sites

- nie ludzcie sie ze sprzedacie przyprawy za 100k - to ze Tobie sie nie udalo to nie znaczy ze innym sie nie uda, jak nie na tych targach to na innych...

 

nie bede dalej cytowal Twoich wypowiedzi ale z ich tonu mozna wywnioskowac ze wysmiewasz np wlasciciela domeny przyprawy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×