Jump to content
bradiaga

Promocja domen na Targach POZNAŃ MEDIA EXPO

Recommended Posts

- da się kupić domenę przed targami ?

Technicznie z mojej strony nie ma przeszkód, ale musisz jeszcze dopytać u organizatora :)

 

- czy poza właścicielami, którzy płącą za promocję swoich domen, dropped płaci za promocję swojej platformy ;) ??

Jeśli już pytasz, to tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie niektore ceny sa dosyc kontrowersyjne. Obawiam sie, ze to moze byc samoboj dla domeniarzy :) No i osobiscie sporej czesci domen na miejscu organizatora bym nie zaakceptowal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie no sorry, ale za taką kasę to ja sobie mogę otworzyć lokalną stację tv a nie kupować domenę. Cena za telewizja.pl jest szalona i nikt poważnie tej oferty nie potraktuje chyba.

 

jak będą targi radiowe, to chyba wystawię #rozglosnie.pl za 500k ;) a co :)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, nic nie zgłaszałem, bo myślałem że mają być domeny związane z tv/mediami, ale jak widzę listę, to rozumiem że można było zgłosić dowolne domeny...?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, nic nie zgłaszałem, bo myślałem że mają być domeny związane z tv/mediami, ale jak widzę listę, to rozumiem że można było zgłosić dowolne domeny...?

bradiaga pisał: Pozostałe 10 % - dobre domeny ogólne.

 

Co prawda jest trochę więcej tych domen "ogólnych" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bradiaga pisał: Pozostałe 10 % - dobre domeny ogólne.

 

Co prawda jest trochę więcej tych domen "ogólnych" :)

 

Wg mnie proporcja jest odwrotna, ale ok, przyjmuję to wytłumaczenie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak będą targi radiowe, to chyba wystawię #rozglosnie.pl

 

Czyzbym zapomnial ja odnowic ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie można coś wyśledzić w sprawie domen? Na liście uczestników nie ma już Cyfrowego Polsatu, tzn, że odwołali udział?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak będą targi radiowe, to chyba wystawię #rozglosnie.pl za 500k :P a co ;)

 

 

Czyzbym zapomnial ja odnowic ? :)

 

Hmmm.... Daje do myślenia ;)

Na miejscu Luke4U już bym się bał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy prawdziwy ninja wie jak bezszelestnie wślizgnąć się ciemną nocą do czyjegoś mieszkania i zrobić transfer domen wewnątrz Dropped.pl ;)

 

#ninjitsu.pl :)

 

A Bradiagaa pewnie się nic nie odzywa bo sprzedał wszystkie domeny za gotówkę i zwiał na Karaiby ;)

 

#Karaiby24.pl ;)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bylem widzialem nic nie kupilem

I co widziałeś ?

Stoją i podpierają ściany czy oglądają się za hostessami z innych stanowisk ?

Chciałem chłopaków jutro odwiedzić i ponegocjować trochę z nimi dla podpuchy :) ale chyba nie dam rady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No coz.

Targi wg mnie slabiutkie pod wzgledem wystawiajacych sie firm (duzo firm technicznych) oraz liczby zwiedzajacych. Stoisko stoi - sa plakaty (tapety) z nazwami domen premium i plakat Domeny.tv. Jest broszurka z informacja o domenach (1 strona A4) i broszurka Domeny.tv. Do dzisiaj nie bylo jednak strony WWW co moim zdaniem jest sporym minusem, gdyz jest to czesto glowny kontakt przedstawiany Klientom (wizytowki). Moim zdaniem marne szanse na sprzedaz domen ale coz czasem jeden Klient wystarczy.

Hostessy na stoisku szalu nie robia, ale widok ze stoiska jest niezly bo na stosiku na przeciw leze skapo ubrane 2 pielegniarki :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie byłoby, gdyby były jakieś transakcje bo to dobrze rokowałoby na przyszłość. Jednak może być ciężko, media napędzają kryzysową panikę, więc firmy zamrażają wydatki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że mój pomysł ktoś wdrożył w życie. Swoją drogą liczę na darmowe wystawienie domeny na kolejnych targach z tematyki już mi bliższej (niż media) :)

 

Biorąc pod uwagę hyde park tematyczny oraz wysoki pułap cenowy domen z tego rzutu o klienta nie mogło być łatwo. Jeszcze nasz rynek chyba do tego nie dojrzał - dlatego sam wstrzymałem się z realizacją planów wystawienniczych.

 

Nie ma co ukrywac, iż na 30-40 domen 1-2 transakcje to już będzie sukces i taka tendencja powinna się kiedyś pojawić. Wsparcie ze strony www powinno być i szkoda, że go zabrakło ale pierwsze koty za płoty ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i.... ? Co sie tam w koncu dzieje? Gdzie te zdjecia, gdzie strona?

No i.... dlaczego nikt nie kupił mojej domeny? :P;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×