Jump to content
Sign in to follow this  
networker

ruszt.pl

ruszt.pl  

38 members have voted

  1. 1. jak oceniacie wartość domen ruszt.pl

    • do 500
      14
    • 500 do 2000
      8
    • od 2000 do 5000
      8
    • od 5000 do 10000
      5
    • wiecej niż 10000
      3


Recommended Posts

Gaudzinski czy ty wiesz co piszesz?.Najpierw serwujesz nam swoja teorie jakoby ten segment zostal zagospodarowany a teraz zmieniasz front i wyceniasz na 5-10k ruszt.pl?.

 

eprzepisy.pl - przepisy kulinarne w internecie... wydaje mi się że ten segment jest już wypełniony, nawet winiary.pl jakiś czas temu wypuściło podobną platformę.
Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gaudzinski czy ty wiesz co piszesz?.Najpierw serwujesz nam swoja teorie jakoby ten segment zostal zagospodarowany a teraz zmieniasz front i wyceniasz na 5-10k ruszt.pl?.

5-10k to wycena DOMENY ruszt.pl - nie branży !

ePrzepisy.pl do ruszt.pl dzieli przepaść.

Podaję kwotę dla EU... czy to że segment jest zagospodarowany oznacza że domena jest nic nie warta? Nieruchomosci.pl też jest Twoim zdaniem beznadziejna? Przecież ta branża jest już po brzegi wypełniona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba jednak widac, ze domeny "najlepszych "wyceniane sa na wysokie sumy, a domeny ludzi, ktorzy nie maja bogatego portfolio w perelki sa wyceniane nisko lub w ogole...

Edited by pitreq

Share this post


Link to post
Share on other sites
5-10k to wycena DOMENY ruszt.pl - nie branży !

ePrzepisy.pl do ruszt.pl dzieli przepaść.

Podaję kwotę dla EU... czy to że segment jest zagospodarowany oznacza że domena jest nic nie warta? Nieruchomosci.pl też jest Twoim zdaniem beznadziejna? Przecież ta branża jest już po brzegi wypełniona...

 

 

Ty naprawde nie jestes przytomny.W takim razie po co zaczynasz ze branza jest wypelniona?.

 

Dla mnie sprzedaz tej domeny powyzej 2k to sukces.Niestety ale to forum kieruje sie zasada im wiekszy as tym wieksze wyceny.Im mniej znany tym mniejsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba jednak widac, ze domeny "najlepszych "wyceniane sa na wysokie sumy, a domeny ludzi, ktorzy nie maja bogatego portfolio w perelki sa wyceniane nisko lub w ogole...

To nie działa w ten sposób... a przynajmniej jeżeli już zabieram głos w jakimś temacie to wyceniam domeny wg. uznania, nie nicku.

Weź pod uwagę, że osoby z bogatym portfolio mogą takie domeny trzymać latami - bo przecież mają fundusze na dalszy rozwój.

Osoby które dopiero zaczynają przygodę z tym biznesem, potrzebują pieniędzy do dalszego rozwoju - dlatego jeżeli nadarzy się okazja sprzedaży z reguły pozbędą się domeny z niższej cenie - tłumaczenie że "domena jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić" sprawia że osoba dopisuje sobie drugą regułkę "sprzedam domenę za tyle, ile ktoś mi za nią da...".

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty naprawde nie jestes przytomny.W takim razie po co zaczynasz ze branza jest wypelniona?.

 

Chodziło mi raczej o to, że z domena eprzepisy.pl nie będzie stanowić zagrożenia dla portali znajdujących się na rynku i ciężko będzie wbić się w czołówkę.

 

Dla mnie sprzedaz tej domeny powyzej 2k to sukces.Niestety ale to forum kieruje sie zasada im wiekszy as tym wieksze wyceny.Im mniej znany tym mniejsze.

Czy Ty wziąłeś sobie za cel umoralnianie innych na tym forum? Jeżeli już zabierasz głos to może mów na temat a nie rób zbędnego offtopu.

Dla Ciebie 2k to sukces... Weź pod uwagę że nie każdy musi mieć podobny światopogląd... Tak jak już wcześniej pisałem, powtórzę się: Osoby z dużym portfolio nie pozbywają się generyków za grosze.

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak już wcześniej pisałem, powtórzę się: Osoby z dużym portfolio nie pozbywają się generyków za grosze.

Ciekawe za ile poszły mebelki.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie działa w ten sposób... a przynajmniej jeżeli już zabieram głos w jakimś temacie to wyceniam domeny wg. uznania, nie nicku.

Weź pod uwagę, że osoby z bogatym portfolio mogą takie domeny trzymać latami - bo przecież mają fundusze na dalszy rozwój.

Osoby które dopiero zaczynają przygodę z tym biznesem, potrzebują pieniędzy do dalszego rozwoju - dlatego jeżeli nadarzy się okazja sprzedaży z reguły pozbędą się domeny z niższej cenie - tłumaczenie że "domena jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić" sprawia że osoba dopisuje sobie drugą regułkę "sprzedam domenę za tyle, ile ktoś mi za nią da...".

 

ja nie uderzylem w ciebie, tylko wypowiedzialem sie jasno, ze tak jest...

 

ostatnio dalem do wyceny wtryski.pl i jakos nikt nie wycenil na takie pieniadze a chyba jednak lepsza branza niz grillowa czy tam lazienkowa jak widzialem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodziło mi raczej o to, że z domena eprzepisy.pl nie będzie stanowić zagrożenia dla portali znajdujących się na rynku i ciężko będzie wbić się w czołówkę.

 

 

Nastepnym razem w takim razie pisz jasniej zeby nie bylo watpliwosci.

 

Czy Ty wziąłeś sobie za cel umoralnianie innych na tym forum? Jeżeli już zabierasz głos to może mów na temat a nie rób zbędnego offtopu.

Dla Ciebie 2k to sukces... Weź pod uwagę że nie każdy musi mieć podobny światopogląd... Tak jak już wcześniej pisałem, powtórzę się: Osoby z dużym portfolio nie pozbywają się generyków za grosze.

 

 

Nie nie wzialem ale mam wrazenie ze oprocz trudnosci z przelewaniem swoich mysli masz problem ze zrozumieniem co inni do Ciebie pisza.

 

To ze to jest generyk i nalezy do Networkera nie oznacza ze kosztuje od razu miliony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nie uderzylem w ciebie, tylko wypowiedzialem sie jasno, ze tak jest...

 

ostatnio dalem do wyceny wtryski.pl i jakos nikt nie wycenil na takie pieniadze a chyba jednak lepsza branza niz grillowa czy tam lazienkowa jak widzialem...

 

 

piszesz najzupełniej powaznie, ze twoim zdaniem domena wtryski.pl jest lepsza/wiecej warta niż ruszt.pl ?? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nastepnym razem w takim razie pisz jasniej zeby nie bylo watpliwosci.

Nie nie wzialem ale mam wrazenie ze oprocz trudnosci z przelewaniem swoich mysli masz problem ze zrozumieniem co inni do Ciebie pisza.

To ze to jest generyk i nalezy do Networkera nie oznacza ze kosztuje od razu miliony.

Może i masz rację - ale to tylko dlatego że dzisiaj mam Studniówkę i ciężko mi zebrać myśli... B)

Wydaje mi się że Networker i tak nie sprzeda jej poniżej granicy 5k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
piszesz najzupełniej powaznie, ze twoim zdaniem domena wtryski.pl jest lepsza/wiecej warta niż ruszt.pl ?? ;)

 

pisze powaznie...a niby czemu ruszt ma byc drozszy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może i masz rację - ale to tylko dlatego że dzisiaj mam Studniówkę i ciężko mi zebrać myśli... B)

Wydaje mi się że Networker i tak nie sprzeda jej poniżej granicy 5k ;)

 

 

Networker ma pewna zasade i pewnie bedzie tak jak mowisz.Ja rowniez po chwili przemyslenia dpszedlem do wniosku ze srednie 5k jest w zasiegu.Co do wyczerpania miejsca w internecie to moim zdaniem jestesmy w polowie drogi i to tylko w najlepszych branzach.

 

Milej Studniowki hehe ja swoja pamietam skonczyla sie niezlym skandalem ;].Woda czyni cuda!!!

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie ujmujac tobie nic networker, ja tylko probuje wyjasnic zasade, ze nieraz wyceny jednak sa przesadzone. Patrzac na twoje portfolio domen mam do Ciebie wielki szacunek i bardzo lubie patrzec co dajesz do wyceny ;) Nie chce sie tutaj klocic, bo jestem tylko sredniakiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
piszesz najzupełniej powaznie, ze twoim zdaniem domena wtryski.pl jest lepsza/wiecej warta niż ruszt.pl ?? B)

Daj mu spokój. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pisze powaznie...a niby czemu ruszt ma byc drozszy?

 

 

jest kilka powodów:

 

wtryski, są wąskim wycinkiem pewnej szerszej branży artykułów, ciężko stawiać serwis motoryzacyjny traktujący tylko o wtryskach. żeby to chociaż były wycieraczki.pl, albo szybysamochodowe.pl, albo zderzaki.pl albo cokolwiek bardziej "ludzkiego" wtedy faktycznie moc branży w pewien sposób wpływałaby na wartość domeny

 

ruszt zaś pasowałby bardziej na serwis ogólny kulinarny, grillowy ect. bez problemy nawet na nową markę. dużo wiecej i drożej sprzadją się wbrew pozorom generyki, z krótych mozna wydobyć dodatkową wartość w postaci ( jak ja to oceniam ) szansy na brand. stąd moja ocena jest taka a nie inna

 

PS> dyskusja wymiana poglądów, to nie kłótnia, więc luz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko czy jest sens kreowac nowa marke kulinarna jak wszystko jest juz zapchane? Chyba nie ma sensu ladowac w to pieniedzy, takie moje zdanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko czy jest sens kreowac nowa marke kulinarna jak wszystko jest juz zapchane? Chyba nie ma sensu ladowac w to pieniedzy, takie moje zdanie...

Ja Cię bardzo lubię, ale zaczynasz bredzić.

Czy jest sens pakowania kasy w ikreskowki.pl jak się nie ma IDN-a? Już nawet nie chodzi o IDN-a, ale branża kreskówek nie jest napchana? ;)

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba masz zle informacje, IDN w tym przypadku nie jest mi potrzebny, z tego co wiem malo ma wejsc... a jezeli chodzi o kreskowki to moja strona dziala juz dlugi czas i jest w czubie stron o kreskowkach ;) nie wystartowalem wczoraj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×