Jump to content
Sign in to follow this  
networker

ruszt.pl

ruszt.pl  

38 members have voted

  1. 1. jak oceniacie wartość domen ruszt.pl

    • do 500
      14
    • 500 do 2000
      8
    • od 2000 do 5000
      8
    • od 5000 do 10000
      5
    • wiecej niż 10000
      3


Recommended Posts

tylko czy jest sens kreowac nowa marke kulinarna jak wszystko jest juz zapchane? Chyba nie ma sensu ladowac w to pieniedzy, takie moje zdanie...

 

No ale twoje wątpliwości nijak nie mają się do kwestii domeny. Ty się pytasz jaki jest sens zakładania kolejnej firmy w tej branży, ale co domainera to obchodzi? To problem firmy a nie twój, twoim zadaniem jest sprzedac te domenę zainteresowanej firmie a nie martwić się czy prowadzona przez nią działalność ma sens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no dlatego mowie, ze nie widze jej zastosowania w temacie kulinarnym wiec jezeli klient bedzie rowniez tak myslal to jej nie kupi, ot tyle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sensu się sprzeczać. Jeden uważa, że jest g... warta inny, że nie i każdy ma do tego prawo. Powinno zostać wprowadzone ograniczenie w tym dziale do 1 posta w temacie. Wtedy skończyły by się wzajemne pyskówki B)

 

Na dzień dzisiejszy kupiłbym ją za 1k. EU pewnie da więcej więc na pewno jest coś warta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko czy jest sens kreowac nowa marke kulinarna jak wszystko jest juz zapchane? Chyba nie ma sensu ladowac w to pieniedzy, takie moje zdanie...

 

 

ale co jest zapchane ? nie bardzo rozumiem, mozesz wskazać jakiś dominujący serwis o grillowaniu w polskiej sieci, albo powiedzmy 3-4 serwisy o grillowaniu, któe dominują i zajmują cały rynek ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pisale najpierw o ogolny kulinarny wiec najpierw to wzialem pod uwage...

 

niech i tak bedzie. zatem kto dominuje na rynku serwisów kulinarnych ? i czy aby napewno jest ich tyle takich dobrych, że nic się już z tego nie wyciśnie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba masz zle informacje, IDN w tym przypadku nie jest mi potrzebny, z tego co wiem malo ma wejsc...

Z tego co wiem to liczba wejść rośnie, a to dobrze świadczy o Twoim serwisie. Jak będziesz chciał go kiedyś sprzedać, to bez wersji IDN możesz mieć problem B) .

Jeśli chodzi o ruszt.pl, taki problem nie występuje ;) . Zaobserwowałem ostatnio aktywność EU, dla domen IDN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie średnie XXX.

Zastosowanie dla mnie jedynie kulinarne - "wrzuć na ruszt", to nie rusztowania.pl, aby koncowy klient byłby w stanie wybulić duże pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co wiem to liczba wejść rośnie, a to dobrze świadczy o Twoim serwisie. Jak będziesz chciał go kiedyś sprzedać, to bez wersji IDN możesz mieć problem :) .

Jeśli chodzi o ruszt.pl, taki problem nie występuje ;) . Zaobserwowałem ostatnio aktywność EU, dla domen IDN.

 

ludzie co kupuja serwisy raczej rzadko mysla o idnach, przynajmniej tak mi sie wydaje... ruch nie jest z palca, tylko i wylacznie z google wiec raczej mi i nikomu innemu nie jest potrzebna B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się domainerzy pokłócili o kwotę B) każdy ma prawo do swojej wyceny. Ktoś rzuci 1k a inny 5k i obaj będą się mylić, bo kupi ją Agora za 20k na serwis ruszt.pl - gorące informacje ;) Wycena domen to strzelanie do tarczy i rzadko się zdarza żeby ktoś trafił w dziesiątkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyceniam na parę stówek. Gdyby była moja, pchnąłbym hedenowi zanim się rozmyśli. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale się domainerzy pokłócili o kwotę ;) każdy ma prawo do swojej wyceny. Ktoś rzuci 1k a inny 5k i obaj będą się mylić, bo kupi ją Agora za 20k na serwis ruszt.pl - gorące informacje B) Wycena domen to strzelanie do tarczy i rzadko się zdarza żeby ktoś trafił w dziesiątkę.

 

Tu śmiem się z tobą nie zgodzić. Wybacz :)

Na serwisy plotkarskie jest dużo innych, fajnych i na pewno sporo tańszych domen. Nie sądzę aby ktoś był w stanie kupić tą domenę pod plotki za 20k. Bo i po co? Skoro może kupić coś za 1k ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na serwisy plotkarskie jest dużo innych, fajnych i na pewno sporo tańszych domen. Nie sądzę aby ktoś był w stanie kupić tą domenę pod plotki za 20k. Bo i po co? Skoro może kupić coś za 1k ;)

deser.pl B) wyszła drożej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu śmiem się z tobą nie zgodzić. Wybacz B)

Na serwisy plotkarskie jest dużo innych, fajnych i na pewno sporo tańszych domen. Nie sądzę aby ktoś był w stanie kupić tą domenę pod plotki za 20k. Bo i po co? Skoro może kupić coś za 1k :)

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu śmiem się z tobą nie zgodzić. Wybacz B)

Na serwisy plotkarskie jest dużo innych, fajnych i na pewno sporo tańszych domen. Nie sądzę aby ktoś był w stanie kupić tą domenę pod plotki za 20k. Bo i po co? Skoro może kupić coś za 1k ;)

 

np. obcasik.pl? :)

 

Moim zdaniem wyceny na x xxx zł są tutaj bardzo na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
deser.pl B) wyszła drożej.

 

Nie myl deser.pl z rusztem.pl

Pod ruszt.gazeta.pl jakoś nie widzę żadnego serwisu Agory a w przypadku deser.pl ten czynnik głownie decydował o cenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie myl deser.pl z rusztem.pl

Pod ruszt.gazeta.pl jakoś nie widzę żadnego serwisu Agory a w przypadku deser.pl ten czynnik głownie decydował o cenie B)

Co nie zmienia tego, że ruszt.pl można sprzedać w ej samej cenie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co nie zmienia tego, że ruszt.pl można sprzedać w ej samej cenie. ;)

 

Każdą B) można sprzedać w tej samej cenie.Pytanie tylko komu?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdą B) można sprzedać w tej samej cenie.Pytanie tylko komu?

Heden, nie każdą ;) , to nie jest nindża. Zagalopowałeś się. Wyceniłeś ją na 1k jako kolekcjoner, dla EU jest warta 10 razy tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu śmiem się z tobą nie zgodzić. Wybacz B)

ok,mogę udzielić w drodze wyjątku, jednorazowego wybaczenia :)

 

Nie napisałem że domena jest warta 20k bo o tym w dużej mierze, zadecyduje klient końcowy. Troszkę pofantazjujmy: Pewna firma wzorem Mango zaczęła reklamować w TV ruszt elektryczny( w USA rynek takich rusztów to chyba kilkaset milionów dolarów) na reklamie mogą podać adres internetowy swojej firmy, albo mogą podać też "informacje i zamówienia na stronie www.ruszt.pl"

 

Domaining zawiera w sobie szczyptę smaczku, bo nie wiesz ile przyniesie Ci kolejny dzień ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie napisałem że domena jest warta 20k bo o tym w dużej mierze, zadecyduje klient końcowy. Troszkę pofantazjujmy: Pewna firma wzorem Mango zaczęła reklamować w TV ruszt elektryczny( w USA rynek takich rusztów to chyba kilkaset milionów dolarów) na reklamie mogą podać adres internetowy swojej firmy, albo mogą podać też "informacje i zamówienia na stronie www.ruszt.pl"

 

Domaining zawiera w sobie szczyptę smaczku, bo nie wiesz ile przyniesie Ci kolejny dzień B)

Ty się zabierz za romanse. ;)

 

EOT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heden, nie każdą ;) , to nie jest nindża. Zagalopowałeś się. Wyceniłeś ją na 1k jako kolekcjoner, dla EU jest warta 10 razy tyle.

 

To zatrudnij się jako broker u networkera B)

Każdy ma prawo do swojej opinii i nie powinieneś tego kwestionować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×