Jump to content
Sign in to follow this  
networker

ruszt.pl

ruszt.pl  

38 members have voted

  1. 1. jak oceniacie wartość domen ruszt.pl

    • do 500
      14
    • 500 do 2000
      8
    • od 2000 do 5000
      8
    • od 5000 do 10000
      5
    • wiecej niż 10000
      3


Recommended Posts

To zatrudnij się jako broker u networkera ;)

Każdy ma prawo do swojej opinii i nie powinieneś tego kwestionować.

Ja niczego nie kwestionuję, też mam swoje zdanie Szogunie drogocenny. B)

 

A co do brokerki, to się głęboko nad tym zastanawiam, muszę jeszcze zgromadzić więcej funduszy, bo na bank poniosę jakieś koszty w tym temacie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ruszt.pl warta jest od 5k do 10k. Z całym szacunkiem wtryski.pl może być co najwyżej ułamkiem wartości tej pierwszej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Powinno zostać wprowadzone ograniczenie w tym dziale do 1 posta w temacie. Wtedy skończyły by się wzajemne pyskówki ;)

[...]

 

Wtedy można będzie zaszczuć kogoś na śmierć B). Będzie co najwyżej mógł odpowiedzieć wszystkim atakującym, jednym, soczystym postem ;) .

 

"Ruszt" pasuje faktycznie do tematyki ogólnokulinarnej. Istnieje bowiem obiegowe określenie o "wrzuceniu czegoś na ruszt" :) ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
ruszt.pl - uważam, że to ciekawa domena i nie sprzedawałbym jej poniżej 2 tyś

No dobra - a kupiłbyś chociaż za 500 zł ? ;) Bo może należałoby odwrócić zdania w komentarzach przy wycenach. Nie "nie sprzedałbym jej za..." na "kupiłbym ją za..." - to by więcej powiedziało o faktycznej wartości domeny B)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dobra - a kupiłbyś chociaż za 500 zł ? :) Bo może należałoby odwrócić zdania w komentarzach przy wycenach. Nie "nie sprzedałbym jej za..." na "kupiłbym ją za..." - to by więcej powiedziało o faktycznej wartości domeny ;)

 

Dobry pomysł. Nie byłoby wycen z kosmosu B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobry pomysł. Nie byłoby wycen z kosmosu ;)

Oczywiście takie zobowiązanie na forum byłoby wiążące i właściciel domeny mógłby zdecydować się na sprzedaż domeny temu, który zaoferuje najwięcej w takiej wycenie B)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście takie zobowiązanie na forum byłoby wiążące i właściciel domeny mógłby zdecydować się na sprzedaż domeny temu, który zaoferuje najwięcej w takiej wycenie ;)

 

 

W takim razie obniżę swoją wycenę na 900 zł (do negocjacji B) )

 

A na poważnie dział wycen jest bez sensu. Wiadomo, że EU zazwyczaj kieruje się czymś całkiem innym niż my tutaj :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruszt.pl bardziej mi pasuje do grillowania niż na serwis ogólno-kulinarny.

 

Jeśli sprzedasz ją taniej niż za 2 k., to troszkę będę zdziwiony.

Ja sam nie składam oferty bo nie grilluję ;)

 

W każdym razie nie zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że nie ma miejsca dla żadnego serwisu kulinarnego.

Przynajmniej jeszcze kilka ich powstanie i zdobędą swoje miejsce na rynku.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dobra - a kupiłbyś chociaż za 500 zł ? :) Bo może należałoby odwrócić zdania w komentarzach przy wycenach. Nie "nie sprzedałbym jej za..." na "kupiłbym ją za..." - to by więcej powiedziało o faktycznej wartości domeny ;)

 

kupiłbym za 500zł i kupiłbym za 2000 zł gdybym był nią zainteresowany. Nie chce jej kupić, ale uważam, że to dobra domena i dlatego wyceniłem ją na minimum 2000zł.

 

Oczywiście takie zobowiązanie na forum byłoby wiążące i właściciel domeny mógłby zdecydować się na sprzedaż domeny temu, który zaoferuje najwięcej w takiej wycenie B)

 

Wycena domeny nie może być równoznaczna z ofertą kupna. Tu wyrażamy tylko własne, obiektywne zdanie.

Gdyby wycena była wiążąca z pewnością niewiele osób wypowiadało by się w tym dziale. ;)

Edited by entersite.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście takie zobowiązanie na forum byłoby wiążące i właściciel domeny mógłby zdecydować się na sprzedaż domeny temu, który zaoferuje najwięcej w takiej wycenie ;)

 

DD

 

To byłoby dobre.

Przecież wycena na zasadzie "kupiłbym za ...", nie tyle - często - będzie świadczyć o faktycznej ocenie domeny, tylko, o ocenie własnego portfela na dany moment ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupiłbym za 500zł i kupiłbym za 2000 zł gdybym był nią zainteresowany. Nie chce jej kupić, ale uważam, że to dobra domena i dlatego wyceniłem ją na minimum 2000zł.

Ale jeśli uważasz, że jest warta minimum 2000 zł, to myślę, że bez problemu znalazłbyś kupca za 1000 zł szukając aktywnie. Wtedy przy zakupie za 500 zł byłby czysty zysk 100%.

 

Albo podchodząc inaczej - na jakiej podstawie piszesz, że jest warta minimum 2000 zł a nie na przykład 10 czy 20 tys. zł? Albo 5000 zł. Skąd akurat 2000 zł?

 

Wycena domeny nie może być równoważna z ofertą kupna. Tu wyrażamy tylko własne, obiektywne zdanie.

Gdyby wycena była wiążąca z pewnością niewiele osób by się wypowiadało w tym dziale. ;)

Ale przynajmniej wyceny byłyby coś warte B)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albo podchodząc inaczej - na jakiej podstawie piszesz, że jest warta minimum 2000 zł a nie na przykład 10 czy 20 tys. zł? Albo 5000 zł. Skąd akurat 2000 zł?

Stawiając się w sytuacji klienta końcowego, chcącego założyć serwis kulinarny byłbym w stanie zaoferować 2000zł za tę domenę. Za 10, czy 20 tys bym jej nie kupił, ale gdyby udało się kupić za wspomnianą kwotę 2 tyś byłbym zadowolony.

 

Można by dalej gdybać, ale nie ma to większego sensu.

 

Tak jak już pisałem wyceniam według własnego odczucia. Nie kieruje się wycenami innych. Zresztą nawet nie czytałem wcześniejszych postów. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, tak samo jak ja nie muszę zgadzać się z opiniami innych.

 

Serdecznie pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Serdecznie pozdrawiam ;)

entersite.pl - oczywiście nie bierz tego do siebie B) Akurat pod Twój post się "podczepiłem", ale chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi, że wyceny na forum zwykle nie mają sensu ;) Ale nie ja pierwszy to zauważyłem :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale chodziło mi tylko o zwrócenie uwagi, że wyceny na forum zwykle nie mają sensu ;) Ale nie ja pierwszy to zauważyłem B)

 

DD

 

popieram Cię tutaj ... wyceniane są niby generyki jak ta ruszt.pl na tysiące złotych ale wątpię aby znalazł się klient na nią 500 zł wątpię czy osiągniesz za nią bo po co komu taka domena? producent grilli jej nie kupi, chyba że mogę się mylić. Najlepiej idą domeny które dla was są nic nie warte ale idą za więcej niż nie jedne wasze generyki ... przykladem są moje ostatnie domeny które były jedynie funkcjonalne a nie generyczne :)

 

ja osobiście daje tutaj swoje domeny do wyceny aby później sprawdzić kto tutaj się mylił ja czy wy ;)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
A na poważnie dział wycen jest bez sensu. Wiadomo, że EU zazwyczaj kieruje się czymś całkiem innym niż my tutaj ;)

Rozumiem, że nie będziesz już dawał domen do wyceny i nie będziesz się wypowiadał w tym dziale. B)

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej sensowne jest pytanie innych o opinie o domenie - wycena faktycznie nie musi byc realna bo roznica czy pojdzie d2d czy klient koncowy, albo ktos ma chrapke na ta domenke wiec bedzie zanizal wartosc wyceniajac, albo kolega koledze podbijal coby sie ladnie sprzedala (a potem rewanzyk) hehe :)

 

ruszt.pl - wg mnie fajna, krotka, chwytliwa, nadaje sie na serwis kulinarny bardziej niz dla producenta rusztow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×