Jump to content
heden.pl

Varia i ppd.pl :)

Recommended Posts

PPD.pl rewelacja. :)

Z poczatku miałem opory do rejestracji tam, z uwagi na to że nie przepadam za rzeczami niesprawdzonymi, a to jakby nie było, jest nowość.

Jednak przełamałem się, zarejestrowałem i nie żałuję. ;)

Rewelacyjny serwis, wszystko czego potrzeba jest pod ręką. :lol:

 

Szacuneczek dla pomysłodawcy, wykonawcy, i wszystkich którzy mieli cokolwiek z tym współnego! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PPD.pl rewelacja. :)

 

Szacuneczek dla pomysłodawcy, wykonawcy, i wszystkich którzy mieli cokolwiek z tym współnego! :lol:

mam już konto :)

szacunek jest, Panowie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z poczatku miałem opory do rejestracji tam, z uwagi na to że nie przepadam za rzeczami niesprawdzonymi, a to jakby nie było, jest nowość.

 

No właśnie, to jest największa przeszkoda, ale myślę że to tylko kwestia czasu, wszystko musi okrzepnąć. Ja już przeniosłem wszystkie swoje domeny i intensywnie testuję, na razie jestem bardzo zadowolony z roboty programistów. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja już przeniosłem wszystkie swoje domeny i intensywnie testuję, na razie jestem bardzo zadowolony z roboty programistów. :-)

Też na dniach sobie tam wszystko przeniosę. :)

Naprawde kurcze kawał dobrej roboty. A teraz, wydaje mi się to jedynie kwestią dobrej kampanii reklamowej, aby przeciętni zjadacze chleba również zainteresowali się tą ofertą. :lol:

Edited by sz3kla

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też na dniach sobie tam wszystko przeniosę. :)

Naprawde kurcze kawał dobrej roboty. A teraz, wydaje mi się to jedynie kwestią dobrej kampanii reklamowej, aby przeciętni zjadacze chleba również zaoferowali się tą ofertą. :lol:

 

Na razie nie stać mnie na reklamę, bo zrezygnowałem z zarobku na miesiąc. Potem się pomyśli. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem przed chwilą założyć konto. Występują błedy:

 

- Wpisując niemiecki kod pocztowy (format to "12345", nie "12-345"), po wysłaniu formularza treść jest usuwana z pola i pojawia się "Podaj kod pocztowy."

- Tak samo w przypadku podania miejscowości zawierającej znak "ü".

- Posiadam europejski NIP który chciałbym podać, ale pojawia się podobny błąd.

 

Zapomniałem napisać - wczoraj zostało poprawione, nie licząc umlautów, trzeba wpisać nazwę w wersji uproszczonej (ue albo u, jak wolisz). Kod i NIP powinny działać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
PPD.pl rewelacja. :)

Z poczatku miałem opory do rejestracji tam, z uwagi na to że nie przepadam za rzeczami niesprawdzonymi, a to jakby nie było, jest nowość.

Jednak przełamałem się, zarejestrowałem i nie żałuję. :)

Rewelacyjny serwis, wszystko czego potrzeba jest pod ręką. :D

 

Szacuneczek dla pomysłodawcy, wykonawcy, i wszystkich którzy mieli cokolwiek z tym współnego! ;)

 

No, no, no, chyba jeszcze zaden z nowych serwisow nie mial takiego

goracego oredownika o malej ilosci postow ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, no, no, chyba jeszcze zaden z nowych serwisow nie mial takiego

goracego oredownika o malej ilosci postow :)

To ma świadczyć o człowieku? Nie mogę się zgodzić z Tobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiesz.. :)

Ja generalnie informatyką hobbystycznie interesuję się już kilka lat, także ogólne rozeznanie w tej dziedzinie mam. Dlatego też idę z duchem czasu, i stawiam na innowacyjne rozwiązania, a nie na te ubogie, przestarzałe i przereklamowane. :)

A PPD właśnie takim projektem jest, innowacyjnym, dużo umożliwiającym, genialnym wręcz. ;)

 

Właśnie przelewam tam pare złotych, i biorę się za działania. ;)

 

A co do przenoszenia domena z nazwy, do ppd o czym pisałem w tym temacie, jak również w osobnym, to jednak z tego zrezygnuję, bo własnie od znajomego dowiedziałem się, że w przypadku chęci uzyskania authinfo od usługodawcy którym w tym przypadku jest nazwa.pl, usługodawca domaga się rekompensaty w wysokości 122zł za niedotrzymanie zasad promocji.

 

Także ja dziękuję. Nie będe im nabijał kieszeni. Część domen któe mam w nazwie postaram się sprzedać. A na te których się nie uda sprzedać, pozakładam opcje z poziomu ppd, i w ten sposób je sobie przeniosę. ;)

 

@edit

 

DawPi, masz rację, z tym że myślę że kolega miał na myśli to, iż wydawało mu się że jestem totalnym laikiem, przez co właśnie w ten sposób sformułował swoją wypowiedź. :D

Edited by sz3kla

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, no, no, chyba jeszcze zaden z nowych serwisow nie mial takiego

goracego oredownika o malej ilosci postow :)

 

Hehe, czekałem na takiego posta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko u mnie czy u kazdego - wchodze sprawdzic domene, szuka , szuka... i cyk, musze sie zalogowac, bo sesja wyglasla (minuta nie minela). Wchodze w narzedzia i cyk... sesja wygasla... Lacze sie przez telefon, ale nie sadze, ze to przez to. Czy tak ma byc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli zmienia Ci się IP w czasie bycia zalogowanym w panelu, to sesja zostanie zakończona (kwestie bezpieczeństwa).

Sprawdź czy IP Ci się co chwilę zmienia, bo jeśli nie to problem może leżeć gdzie indziej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu po skojarzeniu konta w PPD ze Złapane.pl nie widać moich domen w panelu tego pierwszego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi Tobie o to, że skojarzyłeś konto i jeszcze nie ma domen ze złapane w PPD - dodajemy domeny ręcznie raz dziennie, zwykle wieczorem.

Jeżeli masz na myśli to, że po dodaniu domen w PPD nie widać ich już w złapane - obsługa domen przenoszona jest do jednego panelu, by nie powodować problemów.

W przypadku gdy powiązałeś konto dawno, a do teraz nie ma ich w panelu prosimy o kontakt przez system ticketów, a dodamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi Tobie o to, że skojarzyłeś konto i jeszcze nie ma domen ze złapane w PPD - dodajemy domeny ręcznie raz dziennie, zwykle wieczorem.

Jeżeli masz na myśli to, że po dodaniu domen w PPD nie widać ich już w złapane - obsługa domen przenoszona jest do jednego panelu, by nie powodować problemów.

W przypadku gdy powiązałeś konto dawno, a do teraz nie ma ich w panelu prosimy o kontakt przez system ticketów, a dodamy.

 

Nie Interson, powiązałem kilka godzin temu.

Dzięki za odpowiedź, poczekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyświetla mi się dziwny komunikat na stronie z saldem.

 

Proporcja między wpłatami nie jest zgodna z regulaminem.

 

W regulaminie nic na ten temat nie widnieje.

Przepraszam, że na forum, ale tak chyba będzie szybciej :)

Edited by zaan

Share this post


Link to post
Share on other sites
W regulaminie nic na ten temat nie widnieje.

Przepraszam, że na forum, ale tak chyba będzie szybciej :)

 

Jest w regulaminie rabatu który przysługuje w zależności od ilości utrzymywanych domen. W przypadku korzystania z marcowej promocji lub rejestracji po standardowych cenach, komunikat można zignorować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie udało się nawiązać połączenia

 

Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem ppd.pl.

 

Czy tylko ja mam taki problem ?:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam w ppd.pl domeny testowe ktore "swieca sie" na czerwono, data wygasania dzisiejsza.

 

Jak chce zarejstrowac to wyskakuje info

 

"Wystąpił błąd podczas wykonywania operacji. Szczegóły:

[2202] Błędne informacje autoryzujące

[9002] Niepoprawne informacje autoryzujące domeny "

 

 

W az.pl i dropped moge spokojnie takie domeny zarejstrowac po testach, a w ppd nadal jest problem..........

 

 

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×