Jump to content
heden.pl

Varia i ppd.pl :)

Recommended Posts

tak u mnie wyglądają statystyki, chyba do poprawki

 

Poprawione.

 

Wygląd też lekko zmieniliśmy:

stat.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę zgłaszać problemy przez system ticketów, problemy zgłaszane na forum pozbawione są danych, które są nam bardzo przydatne.

 

- Z jakiej przeglądarki korzystasz.

- Login w PPD.pl.

- Link w trakcie transferu, pod którym występuje błąd.

- Czas, w którym błąd miał miejsce (jeśli był chwilowy).

- I wiele innych istotnych informacji.

 

Problem już został usunięty, lecz na przyszłość proszę korzystać z systemu ticketów, pomoże nam to szybko lokalizować przyczynę problemu i zapewni szybką obsługę :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam pytanie - sprawdzałem we whois własną domenę utrzymywaną w ppd, jest podane imię, nazwisko oraz adres, natomiast brak telefonu. Chciałbym, aby był on widoczny - co powinienem zmienić?

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam!

 

Mam pytanie - sprawdzałem we whois własną domenę utrzymywaną w ppd, jest podane imię, nazwisko oraz adres, natomiast brak telefonu. Chciałbym, aby był on widoczny - co powinienem zmienić?

 

Pozdrawiam,

Łukasz

 

Proszę o login w systemie. Przez system ticketów byłoby szybciej..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdego wieczoru są księgowane wpłaty zwykłym przelewem (czasami częściej), które dotarły na konto. Szybkie płatności są cały czas włączone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

# telnet www.ppd.pl 80

Trying 194.181.2.201...

telnet: Unable to connect to remote host: Connection refused

 

Serwer http leży albo ktoś przesadził z firewallem. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już naprawione, apache się zbuntował. Przepraszam za problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Chciałem się zapytać czy w ppd jest możliwość dokonania cesji online? Jeśli jest, to jak tego dokonac?

 

Z góry dziękuję za odpowiedz,

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi Tobie o transfer wewnętrzny to tak, jest taka możliwość.

 

Przechodzisz na podstronę Transfery wewnętrzne -> Transferuj domenę ( https://ppd.pl/transferinside/simple.html ) jest też możliwość transferu grupowego.

 

Następnie podajesz nazwę domeny, którą chcesz przetransferować (i znajduje się na Twoim koncie).

Po tym kroku wpisujesz ID abonenta do którego domena ma zostać przetransferowana (przykład: var23434554). O ID zapytaj osobę, do której ma zostać wykonany transfer. Lista własnych kontaktów (ID) znajduje się pod adresem https://ppd.pl/contact.html.

 

Na koniec jeszcze tylko weryfikacja: potwierdzenie e-mail (+ opcjonalnie potwierdzenie kodem sms) oraz przyjęcie transferu przez nowego abonenta.

 

Transfer sfinalizowany :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy na fakturze moglibyscie wyrozniac nazwe domeny ktora zostala zarejestrowana?.

 

Nie ma takiej możliwości, ponieważ faktura wystawiana jest w momencie wpłaty (gdzie jeszcze nie wiadomo na co wpłata zostanie przeznaczona).

Nazwy domen są umieszczane tylko na fakturach za domeny przechwycone, które zostały opłacone na konto (nie przez płatności).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od startu projektu w panelu zaszło kilka tysięcy zmian (nie, nie przesadzam ;-)).

Kilkaset funkcji zostało dodanych lub rozbudowanych.

 

Właśnie zakończyliśmy realizację długiej listy planowanych zmian (która była na bieżąco rozbudowywana), więc pomyślałem, że o tym poinformuję.

Wielu użytkowników przez ten czas nam bardzo pomogło, użytkując intensywnie panel oraz zgłaszając nam swoje spostrzeżenia i sugestie (poprawek nie brakowało ;-)). Wykonaliśmy wszystkie zmiany, które uznaliśmy za słuszne (99,9%).

 

Obecnie budujemy kolejny zapis swoich myśli na temat rozbudowy panelu i kierunku rozwoju. Chętnie zamieścimy na liście również Wasze nowe pomysły.

 

Kilka dni temu na stronach PPD.pl pojawił się changelog, który ułatwi Wam bieżący monitoring zachodzących zmian. Z obecną wersją musicie się jednak zapoznać sami (a trochę tego jest), ponieważ było tego po prostu zbyt dużo, by wszystko notować i przedstawiać użytkownikom.

 

W ostatnich dniach dodane zostały również bezpłatne serwisy SMS: Testy SMS, Rezerwacje SMS, Whois SMS (dostęp od 10 utrzymywanych domen) - zachęcamy do zapoznania się z nimi, będą na bieżąco dostosowywane do wymagań użytkowników.

 

Warto również skorzystać z promocji "Funkcjonalna promocja", która rusza od jutra (1.05.09).

 

Tyle informacji na tą chwilę, a już wkrótce kolejne zmiany :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma takiej możliwości, ponieważ faktura wystawiana jest w momencie wpłaty (gdzie jeszcze nie wiadomo na co wpłata zostanie przeznaczona).

Nazwy domen są umieszczane tylko na fakturach za domeny przechwycone, które zostały opłacone na konto (nie przez płatności).

 

 

W dropped.pl jest to rozwiazane i system generuje faktury na domeny ktore faktycznie zostaly zakupione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×