Jump to content
emimario

Pozycjonowanie

Recommended Posts

regulamin google to tylko ich chciejstwo ja miałoby to wyglądać. Życie pokazuje że to co niby ma nie działać przynosi najlepsze efekty.

Katalogami i super trescią nie wypozycjonujecie topowych fraz. SWL-e są skuteczne ale trzeba umieć się nimi posługiwać.

 

Sprawdźcie jakieś topowe frazy typu kredyty, nieruchomosci, i pokażcie mi strone z top10 pozycjonowaną wg standardów Google :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdźcie jakieś topowe frazy typu kredyty, nieruchomosci, i pokażcie mi strone z top10 pozycjonowaną wg standardów Google :)

 

Bo na frazę "nieruchomości" tylko spamerom opłaca się pozycjonować - koszt wypozycjonowania jest wysoki (ale spamując jest niższy), a konwersja gorsza niż z "nieruchomości [miasto]".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co wpływa na cenę pozycjonowania? Między innymi popularność frazy, obecność i ilość konkurencji (oraz ich pozycjonowanie), domena, zawartość strony, optymalizacja.

 

Fraza lokalna może być wyceniana od np 50 zł dla małego miasta (fraza + miasto) a na samo fraza (zasięg ogólny) kilka tysięcy zł. W dodatku raczej większość firm podpisuje umowy na 12 miesięcy a nie na jednorazowy efekt dojścia do pozycji (które w zdecydowanej większości spadną po zaprzestaniu pozycjonowania). Ludzie się dziwią, że nie ma stałej sztywnej ceny - takie można ustalić dla małej ilości wyników dla danej frazy (choć i tak nie zawsze się to sprawdza).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka rad dla początkujących:

 

1. Zanim rozpoczniesz jakiekolwiek działania, zapoznaj się z wytycznymi Google, abyś nie musiał później zadawać głupiego pytania, dlaczego strona spadła w wynikach lub została usunięta z indeksu.

2. Nie czytaj zbyt dużo forum PiO, bo i tak główną ideą jest tam pozycjonowanie przez SWL.

3. Możesz zacząć od katalogowania ręcznego, korzystając z darmowego i ogólnodostępnego spisu katalogów katalogiseo.info

4. Nie kupuj artykułów za 1.5 zł (precli).

 

To tylko takie, ogólne myśli ...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo na frazę "nieruchomości" tylko spamerom opłaca się pozycjonować - koszt wypozycjonowania jest wysoki (ale spamując jest niższy), a konwersja gorsza niż z "nieruchomości [miasto]".

spamera nie stać na tę fraze, z adsensa i klików sie nie utrzyma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Link Pozycjonujący na kilkudziesięciu tysiącach podstron serwisu Widu.pl i oczywiście na stronie głównej.

 

Cena za 30 dni to tylko : 8,99 PLN

 

Przy zamówieniu wielu linków lub jednego na dłuższy okres możliwy rabacik ;)

 

Każdy link jest innego koloru, dzięki czemu są dobrze widoczne dla użytkowników i spełniają również rolę reklamową

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wejdź na drugą stronę wyników i spróbuj wejść na zindeksowany adres.

No, jeszcze lepiej...

...pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja słyszałam dużo dobrego o firmie: http://sem-core.pl/ sama jeszcze nie miałam okazji ich sprawdzić ale myślę, że chyba się zdecyduje. Wiem że ich oferta jest kompleksowa i pomagają ją także indywidualnie dobrać więc to także jest na plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja słyszałam dużo dobrego o firmie: http://sem-core.pl/ sama jeszcze nie miałam okazji ich sprawdzić ale myślę, że chyba się zdecyduje. Wiem że ich oferta jest kompleksowa i pomagają ją także indywidualnie dobrać więc to także jest na plus.

 

:lol: marna reklama

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja słyszałam dużo dobrego o firmie: http://sem-core.pl/ sama jeszcze nie miałam okazji ich sprawdzić ale myślę, że chyba się zdecyduje. Wiem że ich oferta jest kompleksowa i pomagają ją także indywidualnie dobrać więc to także jest na plus.

 

Poczekaj tylko jak @umberto Cię "dopadnie" tu na forum :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystał ktoś z was z tematycznych baz blogów? Zastanawia mnie ta forma pozycjonowania strony i chciałam sie trochę rozeznać w temacie. Z tego co kojarzę, to sklep SiteSeo ma taką usługę, ale nie korzystałam jeszcze to nie wiem jak to się sprawdza. Według mnie wydaje się to tańsze i podoba mi się fakt, że sama decyduję o tym gdzie i jakie linki się pojawią. Ktoś może testował/ stosuje taką formę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@Patka33

Marketing szeptany to trudna rzecz. Uczcie się ale nie na tym forum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×