Jump to content
korneliusz.com

Czyściciel list domen.

Recommended Posts

Co tam jest grzebane z Czyściciel.pl i czemu chwilowo nie działa? :P :P :P

 

 

Chyba wysatrczy, ze skasowano już Doomeny.pl!

 

Czyściciel tez się zmywa?

 

Ale mnie wystraszyles, na szczescie chyba to byla chwilowa przerwa bo juz dziala :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba wysatrczy, ze skasowano już Doomeny.pl!

 

Czyściciel tez się zmywa?

 

czyściciel działa, doomeny.pl też!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co tam jest grzebane z Czyściciel.pl i czemu chwilowo nie działa? :P :P :P

 

Chyba wysatrczy, ze skasowano już Doomeny.pl!

 

Czyściciel tez się zmywa?

 

Jedyny czas w którym czyściciel nie działał to było wczoraj rano (przez około 20min) ale wyświetliłem wtedy info o tymczasowej niedostępności.

 

Czy mógłbyś powiedzieć kiedy jeszcze nie działał i czym się to objawiało?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedyny czas w którym czyściciel nie działał to było wczoraj rano (przez około 20min) ale wyświetliłem wtedy info o tymczasowej niedostępności.

 

Czy mógłbyś powiedzieć kiedy jeszcze nie działał i czym się to objawiało?

Niestety nie zrobiłem screenshota, ale to było wczoraj krótko przed tym jak napisałem posta. Kilka razy wklejałem listę domen do czyszczenia i jak dałem "wyczyść" to wyskoczył błąd serwera i jakaś strona z zielonym. I tak kilka razy próbowałem. Ale ważne, że działa. :P

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedyny czas w którym czyściciel nie działał to było wczoraj rano (przez około 20min) ale wyświetliłem wtedy info o tymczasowej niedostępności.

 

Czy mógłbyś powiedzieć kiedy jeszcze nie działał i czym się to objawiało?

 

Mi się pokazuje takie coś na czyściciel.pl:

 

error500.jpg

 

jak próbuję wrzucić jakieś domeny. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się pokazuje takie coś na czyściciel.pl:

 

error500.jpg

 

jak próbuję wrzucić jakieś domeny. :P

 

Cóż, widzę, że Czyściciel pada powoli ofiarą swojej popularności (uruchamiam go na hostingu z ograniczoną ilością pamięci, na którym mam jeszcze kilka innych stronek).

 

Mam w związku z tym pytanie do stałych użytkowników. Czy bylibyście chętni do zapłacenia rocznego abonamentu za dodatkową funkcjonalność? To co jest teraz pozostałoby darmowe, a ewentualna wersja "Pro" mogłaby mieć funkcje wspomniane ostatnio w tym wątku, czyli:

- filtrowanie listy (np. tylko bez myślników, tylko bez "q" i "x", itp)

- podmiana końcówek

- czyszczenie strony o podanym URL

- wyciąganie e-maili

- API dostępne przez webservice, aby można było sobie użyć Czyściciela we własnym skrypcie lub programie

- lub ewentualnie inne

 

Jeżeli nie będzie chętnych na dodatkową płatną funkcjonalność to po prostu wprowadzę jakieś ograniczenia typu tylko kilka sprawdzeń z IP w ciągu godziny lub dnia albo tylko tekst do 10kb, albo tylko pierwsze 50 domen.

 

Chętnie poznam jednak najpierw waszą opinię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóż, widzę, że Czyściciel pada powoli ofiarą swojej popularności (uruchamiam go na hostingu z ograniczoną ilością pamięci, na którym mam jeszcze kilka innych stronek).

 

Mam w związku z tym pytanie do stałych użytkowników. Czy bylibyście chętni do zapłacenia rocznego abonamentu za dodatkową funkcjonalność?

 

Chętnie poznam jednak najpierw waszą opinię.

 

25 zł na rok tofair opłata moim zdaniem nawet za wersję podstawową. Jesli 10 osób wykupi (a raczej będzie to więcej) to już wystarczy na nowy dobry hosting na cały rok.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

No chyba virrar nie będzie zbyt mocno zdzierał z biednych domainerów. :angry:

 

Ja tam oczywiście mogę zapłacić i tak płacę już za kupę narzędzi, niewiele jest ciekawych darmowych, w sumie to to chyba nawet jest / było jedyne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóż, widzę, że Czyściciel pada powoli ofiarą swojej popularności (uruchamiam go na hostingu z ograniczoną ilością pamięci, na którym mam jeszcze kilka innych stronek).

 

Mam w związku z tym pytanie do stałych użytkowników. Czy bylibyście chętni do zapłacenia rocznego abonamentu za dodatkową funkcjonalność?

 

[...]

 

Chętnie poznam jednak najpierw waszą opinię.

 

Ponieważ odzew na na propozycję wprowadzenia płatności był dość mizerny postanowiłem wykorzystać potencjał czyściciela trochę inaczej :)

 

Od kilku(nastu) dni problem z wydajnością powinien być całkowicie wyeliminowany (jeżeli ktoś jeszcze zobaczy tą zieloną stronę to proszę o informacje na PW) natomiast od dzisiaj pojawiły się reklamy. W boxie reklamowym będą prezentowane zarówno moje domeny jak i każdego kto zapragnie pokazać w ciekawy sposób swoją ofertę sprzedaży innym domainerom.

 

Chciałbym jednocześnie podziękować wszystkim, którzy "w ciemno" zadeklarowali, że wykupią wspomniany wcześniej abonament. Jeżeli się taki kiedyś pojawi to na pewno otrzymacie jakieś rabaty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki pomysł przyszedł mi do głowy: przydałaby się wtyczka do Firefoksa, dzięki której rozpoznawane są adresy internetowe i mozna je od razu otworzyć. Np w zaznaczonym fragmencie tekstu jest kilka, kilkanaście nieaktywnych (plain text) adresów www i po zaznaczeniu tekstu można wybrać opcję z menu kontekstowego po naciśnięciu prawego przycisku myszy (otwórz x linków w nowych tabach). Niby jest URL Link, ale chyab nie działa z domenami .pl i IDN-ami i kiedyś to odinstalowałem. A może ktoś zna już coś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki pomysł przyszedł mi do głowy: przydałaby się wtyczka do Firefoksa, dzięki której rozpoznawane są adresy internetowe i mozna je od razu otworzyć. Np w zaznaczonym fragmencie tekstu jest kilka, kilkanaście nieaktywnych (plain text) adresów www i po zaznaczeniu tekstu można wybrać opcję z menu kontekstowego po naciśnięciu prawego przycisku myszy (otwórz x linków w nowych tabach). Niby jest URL Link, ale chyab nie działa z domenami .pl i IDN-ami i kiedyś to odinstalowałem. A może ktoś zna już coś takiego.

 

fetch url?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałaby się jeszcze funkcja usuwania pewnych fraz ( domen ) tak aby np. mozna było wywalić frazy typu "home.pl", "nazwa.pl" itp Często na listach domen oprócz nazwy domeny podany jest registrar i fajnie by było jakby sie dało to usunąć automatycznie zamiast czyścicę to w notatniku.

 

 

 

 

# Czysciciel.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydałaby się jeszcze funkcja usuwania pewnych fraz ( domen ) tak aby np. mozna było wywalić frazy typu "home.pl", "nazwa.pl"

Dokładnie, usuwanie fraz typu "www." na początku domeny. Z "www." nie da się niestety hurtowo rezerwować czy rejestrować w Dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie działa.

 

Z prostego powodu.

DOMAIN NAME: xn--czyciciel-x1b.pl 's billing period had finished

created:			   2009.02.20 20:49:06
last modified:		 2010.01.10 12:20:53
expiration date:	   2011.03.07 20:49:06
no option


REGISTRAR:
AZ.pl Sp. z o.o.
ul. Sosnowa 6a
71-468 Szczecin
Polska/Poland
+48.91 4243780
domena@az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i co z nią zrobisz?

przemowild zbiera taki komplet do czyszczenia dywanów czy wykładzin ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No coz przykre, dzisiaj chcialem uzyc...

 

część opcji czyściciela macie na who-is.pl, niebawem nowa wersja stronki ;]

 

pzdr

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites

virrar już odnowił domenę.

 

Ja przyznam, że mi się też dziś jakoś słabo zrobiło jak chciałem skorzystać, a nie mogłem. ;) Przydatne narzędzie. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie działa.

 

Przedłużyłem dopiero jak dostałem SMSa, że domena wygasła ;) wcześniej odkładałem cały czas na później, bo jestem ostatnio dość zajęty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedłużyłem dopiero jak dostałem SMSa, że domena wygasła :P wcześniej odkładałem cały czas na później, bo jestem ostatnio dość zajęty.

super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×