Jump to content
Sign in to follow this  
3810_1497865918

Nieruchonosci.pl

Recommended Posts

wklej proszę screenshota z odwiedzinami i zarobkami.

 

edit: sorry. zapomnialem, ze nie wkleisz screenshota bo to rezerwacja.

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

wezcie go zbanujcie.Nie dosc ze ma z 10 profili na forum,nie wkleja screenshotow to sprzedaje domeny zarezerwowane.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena złapana przez dropped, opłacona 2 h temu ... ale jak to z dropped musze czekać zanim przelew dojdzie ...

 

 

a ty mikepolarny wyluzuj bo nie było cie stać na forumgps.pl więc myślisz że odegrasz się tutaj ? haha pisz co chcesz lamusie ;) i nie mam żadnych 10 kont myśl zanim coś napiszesz, bo myślenie nie boli chyba że się mylę ? :-)

 

miałem wcześniej inne konto ale napisałem do administracji i mi je skasowali. ;) a ty misio znajdz jakies moje konto ... ;|

 

co do "screenshotow" to pokaż mi gdzie ich nie wklejam ? jeśli chodzi ci o redtybe.pl to zajrzyj do tamtego tematu a nie spamujesz i udowadniasz swoją niewiedzę :)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ich nie wklejasz jawnie ignorując regulamin, a może nie czytałeś? I grzeczniej trochę bo nie jesteś na webhelpie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tak faktycznie nie stac mnie zeby kupic domene za 200PLN.:)

 

Co do ilosci kont to wystarczy spojrzec w portfolio twoje.przykladowo wczoraj byles magdalena ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
domena złapana przez dropped, opłacona 2 h temu ... ale jak to z dropped musze czekać zanim przelew dojdzie ...

 

 

a ty mikepolarny wyluzuj bo nie było cie stać na forumgps.pl więc myślisz że odegrasz się tutaj ? haha pisz co chcesz lamusie ;) i nie mam żadnych 10 kont myśl zanim coś napiszesz, bo myślenie nie boli chyba że się mylę ? :-)

 

miałem wcześniej inne konto ale napisałem do administracji i mi je skasowali. ;) a ty misio znajdz jakies moje konto ... ;|

 

co do "screenshotow" to pokaż mi gdzie ich nie wklejam ? jeśli chodzi ci o redtybe.pl to zajrzyj do tamtego tematu a nie spamujesz i udowadniasz swoją niewiedzę :)

 

Jak byś do mnie bez powodu napisał "laumusie" to bym cie znalazł w realu.

To nie bylo ladne.

Równaj do kultury a nie do wschodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sprawdź IP kto pisał ... ja ciągle posługuję się jednym ... bo mam stałe łącze ;] a hotmp3.pl sprzedałem nie jakiej Magdalenie .... na AM za 50 zł i już nie jest moją domeną podobnie jak inne co mam jeszcze w portfolio

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ruszaja mnie slowa takich marnych hejterow.Obrazac w necie to sobie moze kazdy...

 

zaden aqz luqsz domenik magdalena nie sa w stanie w ten sposob mnie obrazic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, po prostu nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi. Nie jakiej Magdalenie... tylko komu? ;) Chyba, że chodziło Ci o niejaką Magdalenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ŁuQsz - interesują mnie domeny z ruchem ale dlaczego dałeś to ogłoszenie w dziale 'Domeny z ruchem' wprowadzając innych w błąd skoro nie potrafisz wykazać ruchu ?

Sprzedajesz 'wiarę w ruch' z tej domeny czy domenę z ruchem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mikepolarny skoro bawisz się w detektywa to prześledź jej pochodzenie bo nie będę ci się tłumaczył kto ją wcześniej miał, od kogo ją kupiłem lub nie kupiłem itp ... :) jedyne co wiem to jak narazie ta domena nie będzie Twoja chodź tak o to się starałeś ... może kiedyś :-)

 

Domena nieruchonosci.pl podpięta pod parking nie długo podam statystyki zainteresowanym na PW :wacko:

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak widzisz kupiona za 190 zł sprzedana za 630 ... Magdalene troche znam bo kupiłem od niej nie jedną domenę po za allegro jak podobnie i ona ode mnie, ale chyba to jest legalne : )

 

 

yhyy

 

tak sobie sprzedajecie.. w te i z powrotem :wacko:

 

a kiedy staty do nieruchonosci.pl ?

wkoncu dales ogloszenie do dzialu.. "domeny z ruchem"

troche nie na miejscu są te zagrywki.

 

 

 

(czy juz magdalena ją przejela? )

(żart)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak widzisz kupiona za 190 zł sprzedana za 630 ... Magdalene troche znam bo kupiłem od niej nie jedną domenę po za allegro jak podobnie i ona ode mnie, ale chyba to jest legalne : )

 

 

W takim razie czemu whois wskazuje jednego abonenta?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niejedną raczej domenę kupiłeś od niejakiej Magdaleny. :) Niedługo ludzie będą pisać "nie dziela" i "nie bieski". :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×