Jump to content
Sign in to follow this  
grzegorzko

pytanie o odnowienie AZ

Recommended Posts

Witam. Dziś dostałem od AZ list z fakturą na przedłużenie domeny (zdarzyło mi się to pierwszy raz). Czy mam zignorować ten list skoro nie chcę przedłużać tej domeny ?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam Grzegorz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

acha, dzięki bo ja nie mam dużo domen w AZ chyba jakieś max 3 więc nie mam z nimi do czynienia na co dzień i dlatego pytam bo nie chciałbym dostać za jakiś czas list od AZ z wezwaniem do zapłaty z odsetkami.

Pozdrawiam Grzegorz.

 

Ps. A jest możliwość usunięcia konta w AZ (jakoś osobiście wole dropped i active24) szukałem w panelu ale nie mogłem znaleźć może dlatego ,że się nie przyłożyłem do tego ?

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ps. A jest możliwość usunięcia konta w AZ (jakoś osobiście wole dropped i active24) szukałem w panelu ale nie mogłem znaleźć może dlatego ,że się nie przyłożyłem do tego ?

Kiedyś dostałem odpowiedź że konto jest dożywotnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda bo nie jestem zainteresowany dalszą współpracą a nie chce mi się kasować maili od nich z kolejną promocją... no ale trudno nie przychodzą aż tak często :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda bo nie jestem zainteresowany dalszą współpracą a nie chce mi się kasować maili od nich z kolejną promocją... no ale trudno nie przychodzą aż tak często :wacko:

to podaj im e-mail którego nie używasz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedyś dostałem odpowiedź że konto jest dożywotnio.

 

pisales do nich specjalnie w tej sprawie?/ ze ci tak odpowiedzieli?

mam u nich jedną domene i tez bede sie raczej z tamtąd wyprowadzał na stałe.

Troche mnie tym zaskoczyles.. ze "dozywotnio"...

Ta firma jest ''mało przyjazna początkującemu domeniarzowi" :wacko: (taki hipermarket z uslugami) (tzn dla mnie)

 

jak narazie active24.pl odpowiada mi najbardziej ze swoimi uslugami i cała organizacją obsugi klienta no i jeszcze dropped.pl ujdzie (jako tako).

Share this post


Link to post
Share on other sites
pisales do nich specjalnie w tej sprawie?/ ze ci tak odpowiedzieli?

mam u nich jedną domene i tez bede sie raczej z tamtąd wyprowadzał na stałe.

Troche mnie tym zaskoczyles.. ze "dozywotnio"...

Ta firma jest ''mało przyjazna początkującemu domeniarzowi" :wacko: (taki hipermarket z uslugami) (tzn dla mnie)

 

jak narazie active24.pl odpowiada mi najbardziej ze swoimi uslugami i cała organizacją obsugi klienta no i jeszcze dropped.pl ujdzie (jako tako).

 

Dzień dobry ;-)

 

proszę do mnie ( apulkiewicz@az.pl ) napisać prośbę o kasację Panelu Klienta i po sprawie ;-).

ID zostanie usunięte. Konta puste nie są usuwane, ponieważ często Klienci wracają. Usuwamy zawsze na prośbę Klienta.

Notyfikację domeny, również możemy wyłączyć.

 

Proszę nie obawiać się "ściganiem o odsetki" ;-)), Az.pl takich praktyk nie stosuje, kody authinfo są przyjazne a odnowienie domeny jest Pana decyzją.

Otrzymał Pan list z fakturą Pro Forma a nie VAT ;-). Więc nie ma mowy o odsetkach.

 

pozdrawiam

Ania Pulkiewicz

 

Dyrektor Az.pl

Edited by Anna Pulkiewicz

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam u nich jedną domene i tez bede sie raczej z tamtąd wyprowadzał na stałe.

Jestem pod wrażeniem. :)

 

Pisowni, jak i stwierdzenia. :wacko:

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites
pisales do nich specjalnie w tej sprawie?/ ze ci tak odpowiedzieli?

mam u nich jedną domene i tez bede sie raczej z tamtąd wyprowadzał na stałe.

Troche mnie tym zaskoczyles.. ze "dozywotnio"...

Ta firma jest ''mało przyjazna początkującemu domeniarzowi" :wacko: (taki hipermarket z uslugami) (tzn dla mnie)

 

jak narazie active24.pl odpowiada mi najbardziej ze swoimi uslugami i cała organizacją obsugi klienta no i jeszcze dropped.pl ujdzie (jako tako).

 

Odpowiedź taką otrzymałem albo emailem albo telefonicznie z działu technicznego, nie pamiętam już dokladnie.

Przy kolejnym rejestrowaniu domeny, nie mogłem dokonać rejestracji, bo był problem z danymi (których nie zmieniałem tak btw) . Więc wklepałem je jeszcze raz z palca i dostałem nowe konto. Tu się zaczęły schody, bo logowałem sie zawsze wpisując email i hasło a nie id i hasło. Po utworzeniu drugiego konta przy logowaniu wskakiwałem na to nowe konto z jedną domeną. Trochę mnie to irytowało. Niestety musiałem zmienić przyzwyczajenie i teraz loguję się id + hasło z pierwszego konta.

 

Nawiązując do wypowiedzi Pani Anny co do możliwości likwidacji drugiego konta, muszę stwierdzić, że w kolejnych kontaktach z AZ taka deklaracja padła, ale do dziś mam 2 konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odpowiedź taką otrzymałem albo emailem albo telefonicznie z działu technicznego, nie pamiętam już dokladnie.

Przy kolejnym rejestrowaniu domeny, nie mogłem dokonać rejestracji, bo był problem z danymi (których nie zmieniałem tak btw) . Więc wklepałem je jeszcze raz z palca i dostałem nowe konto. Tu się zaczęły schody, bo logowałem sie zawsze wpisując email i hasło a nie id i hasło. Po utworzeniu drugiego konta przy logowaniu wskakiwałem na to nowe konto z jedną domeną. Trochę mnie to irytowało. Niestety musiałem zmienić przyzwyczajenie i teraz loguję się id + hasło z pierwszego konta.

 

Nawiązując do wypowiedzi Pani Anny co do możliwości likwidacji drugiego konta, muszę stwierdzić, że w kolejnych kontaktach z AZ taka deklaracja padła, ale do dziś mam 2 konta.

 

Proszę do mnie napisać, na forum nie mogę ustalić Pana tożsamości ani numerów ID ;-)

 

pozdrawiam

Ania Pulkiewicz

Az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę do mnie napisać, na forum nie mogę ustalić Pana tożsamości ani numerów ID ;-)

 

pozdrawiam

Ania Pulkiewicz

Az.pl

Poszło na PW

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem pod wrażeniem. ;)

 

Pisowni, jak i stwierdzenia. :wacko:

 

 

czepiasz sie :)

 

kiedy pozbede sie domeny wtedy zamkne konto ;) tak mialo byc...

 

(wczesniej pisalem w biegu :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tam polecam az.pl :)

 

Jakiś sentyment do nich czuję a i ceny za odnowienia są przyjazne. Jak dla mnie wielkim plusem jest inny ID dla każdej domeny. Po co ma mi ktoś w portfolio zaglądać na doomeny.pl? ;)

 

Jedyny minus jak dla mnie to authinfo widoczne od razu po zalogowaniu w panelu.

Wiem, wiem, że nie każdemu się dogodzi bo kiedyś chyba wszyscy się żalili, że authinfo jest niewidoczne. Mogłoby być widoczne dopiero po podaniu np. hasła drugiego poziomu jak na dropped.pl lub autoryzacji po wpisaniu kodu otrzymanego sms. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm.... ja w sumie przemyślałem i mimo ,że nie będę u nich miał domen to konta nie usunę nigdy nie wiadomo czy za parę miesięcy się przyda.

 

A teraz taki mały spamik możecie sęe zalogować na alledrogo ? Bo mi wyskakuje coś w stylu "zerwane połączenie z serwerem"

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm.... ja w sumie przemyślałem i mimo ,że nie będę u nich miał domen to konta nie usunę nigdy nie wiadomo czy za parę miesięcy się przyda.

 

 

w sumie to masz racje. :wacko:

byc moze za jakis czas faktycznie bedzie potrzebne to konto w az

 

 

(jeszcze sie nad tym zastanowie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda bo nie jestem zainteresowany dalszą współpracą a nie chce mi się kasować maili od nich z kolejną promocją...

 

 

mam to samo z home.pl ale tu zamiast maili przychodza tony faktur proforma.Zastanawiam sie czy adresu korespondencyjnego nie wpisac taki jaki ma home.pl ;].Moze w koncu pojda po rozum do glowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam to samo z home.pl ale tu zamiast maili przychodza tony faktur proforma.Zastanawiam sie czy adresu korespondencyjnego nie wpisac taki jaki ma home.pl ;].Moze w koncu pojda po rozum do glowy.

i może będą Ci od razu opłacać domeny :wacko:

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę do mnie napisać, na forum nie mogę ustalić Pana tożsamości ani numerów ID ;-)

 

pozdrawiam

Ania Pulkiewicz

Az.pl

Znalezione dziś w poczcie

 

Witam

Domena xxxxxx.asia została przeniesiona z panelu xxxxx do panelu xxxxx.

Dodatkowo panel xxxxx został ustawiony jako nieaktywny ( nie możemy go

skasować ze względów historycznych ).

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ze wzgledow historycznych?

:lol:

 

(pewnie tu chodzi o dane ktore tam istnieją... hmm )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
ze wzgledow historycznych?

:lol:

 

(pewnie tu chodzi o dane ktore tam istnieją... hmm )

 

tak, chodzi o historię operacji w Panelu. Nie kasujemy danych.

Panel jest nieaktywny.

Sprawa transferu wewnętrznego została zamknięta.

 

pozdrawiam

Ania Pulkiewicz

Az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×