Jump to content
DD

historia.pl sprzedana za 61 tys. PLN

Recommended Posts

...Wysłałeś juz list tym panom?

Po co ma na znaczek tracić - sami się do niego kiedyś zgłoszą z walizką historycznych znaczków :wacko:

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wierzę w to, że Daniel zrobi tam serwis, on jest handlarzem. :wacko:

a ja wierze w portal konkurencyjny, np. do kiczow serwowanych przez o2.pl, nie trzeba byc handlarzem, zeby dobrze zarabiac, dobry portal pod taka domena da odpowiednie zyski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Należy dodać: ujawnionych :)

 

Trafne spostrzezenie :wacko: Daje glowe, ze bylo o wiele wiecej transakcji i to sporo przekraczajacych kwote historia,pl

 

Gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli moge sobie moją opcję wsadzić :wacko: lol

Spokojnie na tym swiecie dzieja sie rzeczy o ktorych nie snili folozofowie (czy jakos tak) raz do roku i kura pierdnie jak to mówią czyt. przy 1000 domen masz ułamek procenta ze cos pojdzie nie tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O transakcji można już poczytać na DNJournal.com:

http://www.dnjournal.com/archive/domainsal...09/03-03-09.htm

 

Historia.pl uplasowała się na 12-tym miejscu wśród największych transakcji na świecie w minionym tygodniu i na 2-gim wśród sprzedaży ccTLD. Historię wyprzedziła tylko domena statoil.ru sprzedana za €23,400.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Historia.pl uplasowała się na 12-tym miejscu wśród największych transakcji na świecie w minionym tygodniu i na 2-gim wśród sprzedaży ccTLD. Historię wyprzedziła tylko domena statoil.ru sprzedana za €23,400.

Sweet :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem ze jakos na raty zostala splacona ? :)

Dokładnie tak - zapłata była rozłożona na raty :wacko: Myślę, że jest to niedoceniony sposób na zakup i sprzedaż domen. Nie zawsze Klient ma wystarczającą ilość pieniędzy, żeby zakupić dobrą domenę, ale przy płatności ratalnej nawet droższe domeny stają się bardziej przystępne. Dzięki temu wilk cały i owca syta ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie tak - zapłata była rozłożona na raty :wacko: Myślę, że jest to niedoceniony sposób na zakup i sprzedaż domen. Nie zawsze Klient ma wystarczającą ilość pieniędzy, żeby zakupić dobrą domenę, ale przy płatności ratalnej nawet droższe domeny stają się bardziej przystępne. Dzięki temu wilk cały i owca syta ;)

 

DD

 

Chciałeś napisać Wilk syty i owca cała, tak?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top-10-Hawaii.com no nie moge z tego ;)

A co domeny historia to mi sie wydaje ze za duzo, chyba ze az tyle zarabia na tym traffiku.

Jesli transakcja z zeszlego roku to 60 tys to bylo prawie 30000 dolarow, jakie .com'y mozna by bylo za ta kase kupic :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Top-10-Hawaii.com no nie moge z tego :P

A co domeny historia to mi sie wydaje ze za duzo, chyba ze az tyle zarabia na tym traffiku.

Jesli transakcja z zeszlego roku to 60 tys to bylo prawie 30000 dolarow, jakie .com'y mozna by bylo za ta kase kupic ;)

 

Internet ma to do siebie, że nawet ktoś taki jak numer komórkowy dowolnej agencji towarzyskiej może w nim uczestniczyć i wypowiadać się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli obie strony są zadowolone, a na to wychodzi, więc gratulacje!, oby więcej takich transakcji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Info już nawet wylądowało na wykopie ;-P

 

Jaki komentarz:

"Dla mnie domainerzy to najgorszy typ ludzie w internecie... hamują go najbardziej "

 

:-) I to zdaje się, że ktoś z forum napisał

 

PS. przyłączam się do gratulacji dla obu stron :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te 61 tysięcy przyćmiło troszkę sprzedaż domeny strefabiznesu*.pl i nikt przez to nie zauważył, że strefabiznesu to domena dwuczłonowa, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość dla tych którzy inwestują w takie domeny a nie tylko w pojedyncze frazy. A co do domeny historia.pl to jak dla mnie, domena w skali domainera ma 9/10 :lol: Słowo "historia" będzie funkcjonować do końca świata. O wiele lepsza od adwokaci*pl i kupiona w bardzo dobrej(niskiej) cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to prosilbym o info :lol:

 

 

Jaki komentarz:

"Dla mnie domainerzy to najgorszy typ ludzie w internecie... hamują go najbardziej "

 

:-) I to zdaje się, że ktoś z forum napisał

 

PS. przyłączam się do gratulacji dla obu stron :-)

 

http://www.di.pl/index.php?showuser=2250

Raczej tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje dla obu Panów,

 

bardziej zyskał Daniel moim zdaniem, deal - patrzać po notkach w internecie, domena ma już sporo UU ;-) wszystko się samo nakręca - oto chodzi,

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak na marginesie to wątek jest teraz w błędnym dziale, bo przecież nie ja sprzedawałem domenę, więc nie powinienem tutaj umieszczać informacji o sprzedaży :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Top-10-Hawaii.com no nie moge z tego :lol:

A co domeny historia to mi sie wydaje ze za duzo, chyba ze az tyle zarabia na tym traffiku.

Jesli transakcja z zeszlego roku to 60 tys to bylo prawie 30000 dolarow, jakie .com'y mozna by bylo za ta kase kupic ;)

to napisz jakie to .com-y.............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezłe jaja, jak może tyle domena kosztować, mnie to poraża, niektórzy tyle w pare lat na etacie nie zarobią :-)

 

Ech, co za czasy nastały.

Mieć taką domenę sex.com to pewnie nie trzeba by ruszać palcem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×