Jump to content
Haribo

cesja domeny w home.pl

Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Jakiś czas temu sprzedałem domenę globalną, dzisiaj dostałem wypełnione dokumenty cesji.

Domena zarejestrowana jest w home.pl

 

Ja mam tylko takie pytanie techniczne:

Przy cesji musiałem podać maila nowego abonamenta.

Jeżeli cesja zostanie już zaakceptowana przez home.pl w jaki sposób domena znajdzie się w jego rękach, jeżeli nowy abonament nie ma konta na home.pl? Informacje dot. domeny przyślą na jego maila?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie.

 

Jeżeli cesja zostanie już zaakceptowana przez home.pl w jaki sposób domena znajdzie się w jego rękach, jeżeli nowy abonament nie ma konta na home.pl? Informacje dot. domeny przyślą na jego maila?

 

 

to juz ma konto ..

home.pl zrobilo mu napewno nowe konto. :lol:

 

edit:

 

a na meila przysla mu dane do logowania ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostanie mu wydzielone konto do którego będzie się logował podając dane: jakasdomena.dom + dotychczasowe hasło z Twojego panelu, które potem można zmienić.

W home.pl możesz się zalogować podając pojedynczą domenę tam utrzymywaną i hasło. Po zalogowaniu masz panel zarządzający tylko tą domeną. Więc możesz się teraz zalogować, zmienić hasło i podać je klientowi.

 

Chyba tak to nadal działa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno:

Wysłałem już wszystkie dokumenty do info@home.pl - gdy zaakceptują cesją dostanę jakiegoś maila zwrotnego z informacją, że cesja została przyjęta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuje bardzo za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno:

Wysłałem już wszystkie dokumenty do info@home.pl - gdy zaakceptują cesją dostanę jakiegoś maila zwrotnego z informacją, że cesja została przyjęta?

 

Dostaniesz odpowiedź zarówno, jeśli cesja zostanie przeprowadzona pomyślnie, jak i będą jakieś błędy w formularzu i coś trzeba będzie dosłać / poprawić czyli będziesz na pewno wiedział czy cesja doszła. :)

 

PS home.pl pracuje i przeprowadza cesje nawet w weekendy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostaniesz odpowiedź zarówno, jeśli cesja zostanie przeprowadzona pomyślnie, jak i będą jakieś błędy w formularzu i coś trzeba będzie dosłać / poprawić czyli będziesz na pewno wiedział czy cesja doszła. ;)

 

PS home.pl pracuje i przeprowadza cesje nawet w weekendy. ;-)

 

Witam, i ja jestem tu nowy.

Czy home.pl wymaga przedłużenia domeny lub uiszczenia opłat karnych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×