Jump to content
Sign in to follow this  
zyzaczek

spokokredyt.pl

Recommended Posts

hehe :) agencja spko, tylko mało poważna, ja bym jej nie zaufał

 

tak samo ze spoko kredytem. żadna poważna firma nie kupi takiej domeny.

 

#kredytzlotowy*pl

 

pozdrawiam

 

koparka Ci by opadła jakbyś sie dowiedziałze pogoniłem za 2000 ?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
koparka Ci by opadła jakbyś sie dowiedziałze pogoniłem za 2000 ? :)

 

... to w końcu właścicielem tej domeny jest zyzak, czy zyzaczek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
... to w końcu właścicielem tej domeny jest zyzak, czy zyzaczek?

 

Zapewne jest to multikonto i jak mniemam Administracji to się nie spodoba, bo to nie jest zbyt spoko. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
koparka Ci by opadła jakbyś sie dowiedziałze pogoniłem za 2000 ?:)

 

 

zyzaczkowi sprzedałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapewne jest to multikonto i jak mniemam Administracji to się nie spodoba, bo to nie jest zbyt spoko. :)

 

... a jak pamiętam, ponoć zachodziły relacje ojciec - syn (zyzak i zyzaczek)... :)

 

Tyle, że w tym wątku ktoś się chyba "zakałapućkał", ponieważ cudzych domen nie wyceniamy.

(Chyba, że przyjmiemy ją za domenę "rodzinną" :) , albo, że zyzaczek nie nabył jeszcze praw do rejestracji domen :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites
... to w końcu właścicielem tej domeny jest zyzak, czy zyzaczek?

 

Widać , nie czytasz uważnie forum, a ja juz tę kwestię wyjaśniałem odnośnie mojej osoby, zyzaka i zyzaczka. Odgżewanie starego kotleta w tym przypadku i tym momencie traktuję jako zacietrzewienie z wiadomych dla mnie powodów. Niechciałbym na forum o tym mówić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać , nie czytasz uważnie forum, a ja juz tę kwestię wyjaśniałem odnośnie mojej osoby, zyzaka i zyzaczka. Odgżewanie starego kotleta w tym przypadku i tym momencie traktuję jako zacietrzewienie z wiadomych dla mnie powodów. Niechciałbym na forum o tym mówić :)

 

Gdyby mój syn rejestrował takie domeny to bym mu kontrolował, na co wydaje kieszonkowe. ;-)

 

Domena naprawdę nie należy do zbyt sensownych, idealny kandydat do spadku za rok i idealnie wtopione 10,70 zł :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widać , nie czytasz uważnie forum, a ja juz tę kwestię wyjaśniałem odnośnie mojej osoby, zyzaka i zyzaczka. Odgżewanie starego kotleta w tym przypadku i tym momencie traktuję jako zacietrzewienie z wiadomych dla mnie powodów. Niechciałbym na forum o tym mówić :)

 

Coś jak superman, spiderman, batman ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] traktuję jako zacietrzewienie z wiadomych dla mnie powodów. Niechciałbym na forum o tym mówić :)

 

Powiedz :),

bo wychodzi na to, że jestem z jakichś powodów zacietrzewiony :)

 

I jeszcze jedno: skoro wg Regulaminu, jedna osoba może posiadać na forum tylko jedno konto, a domenę poddał pod ocenę zyzaczek, to chyba nie należy ona do zyzaka, sugerującego, że być może 'pogonił ją"?

 

Edit:

 

a zresztą ... faktycznie to bardziej problem Administracji ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg :)

 

jestem jedna osobą i posiadam jedno konto. spokokredyt.pl to moja domena. dzięki za teksty, pozdrawlaju ja was serdecno, ja wam pakażu :)

Edited by zyzak

Share this post


Link to post
Share on other sites
omg :)

 

jestem jedna osobą i posiadam jedno konto. spokokredyt.pl to moja domena. dzięki za teksty, pozdrawlaju ja was serdecno, ja wam pakażu :)

 

No tak ...

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×