Jump to content
korneliusz.com

PPD.pl

Recommended Posts

Mam problem z opłaceniem paru domen przeniesionych ze złapane.pl, gdyż nie ma ich w panelu ppd.pl i znikły ze złapane.pl. Jak mam je opłacić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam problem z opłaceniem paru domen przeniesionych ze złapane.pl, gdyż nie ma ich w panelu ppd.pl i znikły ze złapane.pl. Jak mam je opłacić?

 

Opcja Panie kolego :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam problem z opłaceniem paru domen przeniesionych ze złapane.pl, gdyż nie ma ich w panelu ppd.pl i znikły ze złapane.pl. Jak mam je opłacić?

 

Domeny nieopłacone z oczywistych względów nie zostały przeniesione do ppd.pl i powinny wciąż figurować w zakładce 'do opłacenia'. Jeśli ich tam nie ma, to proszę o informację, prześlę listę na mail/pm.

 

A jeśli chodzi o to że wiesz ile i za co masz zapłacić, tylko nie wiesz jak - po prostu wpłać odpowiednią kwotę na konto, a zostanie wykorzystania na opłacenie przechwyconych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie problemem jest to, że nie wiem ile i za co mam zapłacić. Nie ma ich w zakładce "do opłacenia", ani w ppd.pl.

 

EDIT: Nagle pojawiły się w zakładce do opłacenia. :lol:

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie problemem jest to, że nie wiem ile i za co mam zapłacić. Nie ma ich w zakładce "do opłacenia", ani w ppd.pl.

 

EDIT: Nagle pojawiły się w zakładce do opłacenia. :lol:

 

Zapewniam Cię, że cały czas tam były. Może wcześniej nie trafiłeś? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, masz rację. Byłem w zakładce "płatności". :)

 

Przy okazji. Czemu złapane.pl zmienia się w ppd.pl?

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
ppd.pl to może dopiero środek drogi? ;-)

 

Tak, oczywiście, potem przeniesiemy się na jakąś jednoliterówkę. :)

 

BP,NMSP :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przy hurtowej rezerwacji domen wyskakuje blad

 

Nie posiadasz żadnego konta do rejestracji domen.

 

mimo ze mam u was domeny i jestem zalogowany

Share this post


Link to post
Share on other sites
przy hurtowej rezerwacji domen wyskakuje blad

 

Nie posiadasz żadnego konta do rejestracji domen.

 

mimo ze mam u was domeny i jestem zalogowany

 

Z jakiegoś powodu do konta nie był dowiązany żaden kontakt (id abonenta), już powinno być ok, przypisałem ten utworzony na złapane.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wam tez znikaja domeny testowe z PPD.pl ?

 

Jesli domena przejdzie ze stanu TEST na "Domena wygasa po testowaniu" to znika z panelu.

 

Czyli jesli testuje w ND domeny i chcialbym po 2 dniach, gdy staty sie zaktualizuja zrobic analize domen do oplacenia to juz tego sie nie da zrobic.

 

Mam nadzieje ze PPD jeszcze dzis umozliwi mi zarejstrowanie domen, ktore dzis spadaja z testow.

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, do poprawki. Jednak zostanie to zrobione jutro, w niedzielę działa jedynie support i są naprawiane awarie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja mam pytanie czy jest mozliwosc ponownej rezerwacji domeny ktorej nie oplacilem ??? chodzi mi o automatyczna ponowna rezerwacje

 

Nie ma takiej funkcji i nie jestem do końca przekonany czy pomysł ten zostałby dobrze odebrany przez innych użytkowników. W końcu od tego jest okres rezerwacji, by się zdecydować, a blokada domeny na dłuższy czas by tylko uniemożliwiała rejestrację zainteresowanym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja mam pytanie czy jest mozliwosc ponownej rezerwacji domeny ktorej nie oplacilem ??? chodzi mi o automatyczna ponowna rezerwacje

 

no to juz byłaby przesada, każdy mógłby sobie zarezerwować tysiące domen i ustawić automatyczne przedłużanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz rację, do poprawki. Jednak zostanie to zrobione jutro, w niedzielę działa jedynie support i są naprawiane awarie.

 

 

czyli jesli ktos z PPD mi ich recznie nie zarejstruje to je dzis strace :rolleyes:

 

wyslalem mejla z lista.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli jesli ktos z PPD mi ich recznie nie zarejstruje to je dzis strace :rolleyes:

 

wyslalem mejla z lista.

A jaka jest odpowiedzialność PPD jeśli je stracisz? I czy jest?

A tak BTW pytanie o innych rejestratorów w tej kwestii jeśli się ktoś orientuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystąpiły chwilowe problemy w komunikacji z NASK. Prosimy spróbować ponownie za chwilę.

Długo to jeszcze będzue trwało?

 

A tak zachwalałem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to juz byłaby przesada, każdy mógłby sobie zarezerwować tysiące domen i ustawić automatyczne przedłużanie.

 

1) i tak to zrobie tylko bede musial recznie

2) jak kosmiczy panel to myslalem ze kosmiczne funkcje tez beda

3) jakby kazdy tak rezerwowal to rynek wtorny domen by w koncu sie ozywil:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaka jest odpowiedzialność PPD jeśli je stracisz? I czy jest?

A tak BTW pytanie o innych rejestratorów w tej kwestii jeśli się ktoś orientuje.

 

zobaczymy czy jest jakas odpowiedzialnosc.....

 

po 7 godzinach od wyslania informacji na support pierwsze 4 domeny spadly, i zlapali je "lapacze" :rolleyes:

 

zachcialo mi sie testow w ppd...ehh

Share this post


Link to post
Share on other sites

ryskadow, pociesze Cię.

Mi 3 naprawde bardzo cenne domeny przeszły koło nosa, tylko dlatego, że PPD miało problemy z komunikacją z NASK. ;/

Więc nie jesteś sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

czemu nie mogę odnowić domeny w ppd - domena wygasa za 40 dni a ja chce skorzystać z marcowej promocji? :rolleyes:

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

 

czemu nie mogę odnowić domeny w ppd - domena wygasa za 40 dni a ja chce skorzystać z marcowej promocji? :rolleyes:

 

pozdrawiam

Pewnie dlatego, że domenę będziesz mógł odnowić standardowo na 21 dni przed terminem ważności ew. napisz do supportu z prośbą o wcześniejsze odnowienie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie dlatego, że domenę będziesz mógł odnowić standardowo na 21 dni przed terminem ważności ew. napisz do supportu z prośbą o wcześniejsze odnowienie :rolleyes:

 

Ale w PPD maksymalnie miesiac przed koncem abonamentu, biorac

pod uwage to, co napisal PB:

 

Domenę przedłużyć można najwcześniej na 30 dni przed końcem okresu abonamentowego. NASK konsekwentnie odmawia zmiany tej polityki, robiąc wyjątki tylko największym rejestratorom (...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×