Jump to content
korneliusz.com

PPD.pl

Recommended Posts

pb organizując taką promocję z nastawieniem, że ludzie będą wpłacać pieniądze przelewem (co niestety trwa dużo dłużej - weryfikacja itp. itp) należało wyłączyć płatności online na czas trwania promocji ...

 

Skąd takie wnioski? Nic takiego nie napisałem ani nie zakładałem.

 

A gdy nie chcesz wyłączać płatności online to piszesz jasno, że promocja dotyczy tych co doładują konto przelewem i dla nich jest ta gorąca marcowa promocja, a Ci co dokonują doładowań przez płatności jadą po normalnych cenach

 

Hę? To nie ma nic wspólnego z promocją, promocja jest dostępna bez ograniczenia dla wszystkich, niezależnie od płci, wyznania, koloru skóry i sposobu płatności. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, a więc zmieniamy proporcje na zwykłą prośbę. Nie ma już żadnego wymogu z tym związanego, pełna dowolność. Żadnych konsekwencji.

Teraz wszyscy powinni być zadowoleni ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ukrywam, że nie wydaje mi się, by to się spodobało klientom. :mad:

 

A mnie się podoba :D

 

Wszystkim się nie dogodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli firma udostępnia Klientom dany kanał płatności to chyba powinna liczyć się z dodatkowymi prowizjami które czasem (w przypadku takich promocji) będzie musiała pokryć z własnej kieszeni a nie mieszać w głowach Klientom?

Skoro dana oferta ma stanowić głównie reklamę to firma może wyłożyć z własnej kieszeni na te prowizje :mad:

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, a więc zmieniamy proporcje na zwykłą prośbę. Nie ma już żadnego wymogu z tym związanego, pełna dowolność. Żadnych konsekwencji.

Teraz wszyscy powinni być zadowoleni ;-).

 

Jeżeli firma udostępnia Klientom dany kanał płatności to chyba powinna liczyć się z dodatkowymi prowizjami które czasem (w przypadku takich promocji) będzie musiała pokryć z własnej kieszeni a nie mieszać w głowach Klientom?

Skoro dana oferta ma stanowić głównie reklamę to firma może wyłożyć z własnej kieszeni na te prowizje :mad:

 

Kwestia proporcji została już rozwiązana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie jesli chcecie zeby "grzeczni" uzytkownicy robili przelewy, to musi byc podanych wiecej kont.

Wlasnie skonczyla mi sie kasa na koncie;) i znow musialem skorzystac z platnosci.

 

Jesli beda podane jeszcze ze dwa numery kont, glownie MBANK i inteligo, to jest szansa ze wiecej ludkow skorzysta z tego.

Oczywiscie taki przelew musi byc zaksiegowany w kilka minut, a nie po weekendzie - bo wtedy to nie bedzie mialo sensu.

 

Ja moge robic przelewy z mbanku, zdefiniuje sobie na stale taki przelew - i wtedy moge nie korzystac z mtransferu.

 

Takie jest moje zdanie.

 

 

Ryszard

 

 

ps. o 12:35 przestal mi dzialac PPD.pl

Edited by ryskadow

Share this post


Link to post
Share on other sites
ps. o 12:35 przestal mi dzialac PPD.pl

 

 

Problem również występuje u mnie. Nie uzyskano połączenia z serwerem.

 

EDIT: Już jest wszystko ok.

Edited by pucek89

Share this post


Link to post
Share on other sites

PPD.pl już działa. Przerwa spowodowana zwiechą Apache. Pracujemy nad tym, by ten problem się nie powtarzał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli beda podane jeszcze ze dwa numery kont, glownie MBANK i inteligo, to jest szansa ze wiecej ludkow skorzysta z tego.

Oczywiscie taki przelew musi byc zaksiegowany w kilka minut, a nie po weekendzie - bo wtedy to nie bedzie mialo sensu.

 

Ok, w bliżej niezdefiniowanej (ale niedalekiej) przyszłości zostaną dodane konta w innych bankach, poczynając od mBanku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ruch na testowanych domenach jest pokazywany w ppd.pl ?

Wydaje mi sie, a nawet jestem pewien, ze cos jest nie tak, z ta statystyka...

Mam kilka domen testowanych w panelu i wiem, ze maja ruch a w panelu 0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko wygląda w porządku (od strony technicznej).

Jeżeli chcesz, byśmy dokładniej zajęli się tą sprawą, przyślij w tickecie listę domen i jak najwięcej szczegółów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko wygląda w porządku (od strony technicznej).

Jeżeli chcesz, byśmy dokładniej zajęli się tą sprawą, przyślij w tickecie listę domen i jak najwięcej szczegółów.

 

Sprawa rozwiązana, dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wyświetlić więcej domen na jednej stronie?

 

 

 

Wybieram odpowiednią opcję w polu select i co dalej trzeba zrobić?

Może ta opcja jest na kody?

Zupełnie nie rozumiem tego, jak wielu rzeczy w tym panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności.

Wybierasz ilość i lista się przeładowuje.

 

Jeśli Ci się nie przeładowuje, to możliwymi powodami są:

- Brak włączonej obsługi JavaScript

- Błąd pod którąś z przeglądarek (wtedy podaj nazwę i wersję przeglądarki, której używasz).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, chodziło o ten pierwszy powód.

Kiedyś testowałem jak to działa bez js i zapomniałem wyłączyć.

 

I taka mała sugestia:

Domyślnie wypada w php umieścić przyciski lub linki (jak w dropped). Dopiero wtedy gdy użytkownik ma właczony js, można to podmienić na select i inne tego typu często wątpliwe udogodnienia.

Edited by Grzesiek86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, oczywiście masz rację. Tak też panel w większości działa (w wersji bez JS są przyciski zatwierdzające). Jednak wersja bez JS jest wolniej rozwijana ze względu na małą ilość osób, która jej używa. Priorytetem jest wersja z JS, której wydajność każdego dnia zwiększamy. Jednak nie zapominamy o wersji alternatywnej i obiecuję, że w miarę możliwości będziemy dbali o to, by nie odbiegała komfortem użytkowania. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×