Jump to content
Sign in to follow this  
marioro

Miejski Serwis Łodzi

Recommended Posts

dajcie psokoj z tymi idnami - zadne miasto nie ma idn-a i wszyscy zyją... nikt normalny nie wpisuje w przegladarke domen z polskimi znakami - zwlaszcza ze starsze wogole nie obsluguja takiej funkcji.

Domena ok :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
dajcie psokoj z tymi idnami - zadne miasto nie ma idn-a i wszyscy zyją... nikt normalny nie wpisuje w przegladarke domen z polskimi znakami - zwlaszcza ze starsze wogole nie obsluguja takiej funkcji.

Domena ok :rolleyes:

 

Śmiem twierdzić, że nie do końca jesteś w prawdzie. Mam sporo IDNów polskich portali/serwisów miejskich, niektóre mają ruch rzędu 200-400 uq / CTR 15% miesięcznie - szału nie ma, ale na swoje utrzymanie zarabiają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dajcie psokoj z tymi idnami - zadne miasto nie ma idn-a i wszyscy zyją... nikt normalny nie wpisuje w przegladarke domen z polskimi znakami

Powiem Ci w sekrecie, że mam literówkę w IDN-ie tego miasta która robiła po 3 Eur miesięcznie. Coś Sedo poucinało ostatnio na stawkach i robi poniżej 1 Eur. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego niedlugo wszyscy beda spuszczac idny bo przestana na siebie zarabiac a nikt tego nie kupi... i tym samym idny "padną" :rolleyes:

Nie rób scen jak nie masz żadnego IDN-a w portfolio. :)

Mam IDN-a który przy 20 wejściach w zeszłym miesiącu zarobił prawie $8, więc przestań bzikować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego niedlugo wszyscy beda spuszczac idny bo przestana na siebie zarabiac a nikt tego nie kupi... i tym samym idny "padną" :rolleyes:

 

Wyraźnie napisałem, że mam IDNy (przeciętnych serwisów miejskich *24.pl głównie), które zarabiają na swoje utrzymanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego niedlugo wszyscy beda spuszczac idny bo przestana na siebie zarabiac a nikt tego nie kupi... i tym samym idny "padną" :)

 

Prawidłowe rozumowanie.

Mam nadzieję, że właściciela nIDN na które mam opcję też zaczną je "spuszczać" skoro większość pewnie nie zarobi na siebie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×