Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

36 minut temu, cannot napisał:

Wyszukiwanie domen z głównej strony AM wyrzuca błąd: 

Błąd bazy danych

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 

U mnie to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś jeszcze nie otrzymuje bonusu za wyceny domen? Od 19 lipca nie dostaję nic, a wysłałem kilka wycen. Support poza poinformowaniem o przekazaniu problemu do działu technicznego milczy. Może ktoś ma lub miał podobny problem...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dezso: jeśli konto użytkownika ma włączone polskie fakturowanie to aby bonus został dodany do salda użytkownik powinien zafakturować ten przychód (podobnie jak ma to miejsce w przypadku sprzedaży domen). Proszę o przejście na stronę https://www.aftermarket.pl/newreverses.php i kliknięcie na link "Kliknij tutaj aby wystawić fakturę".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transakcja nr 958298915
Status: Niepotwierdzona przez sklep
Wpłacone przez Ciebie środki zostały przekazane do dyspozycji sklepu.
Skontaktuj się z nim, aby poznać status swojego zamówienia.
 
 
Wpłata przez PAYU, środków na koncie brak, dlaczego ?
 
 
Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to z powodu tego, że kilka banków ma prace serwisowe. Jest informacja w mediach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki vul, też tak przez chwilę myślałem, ale mój bank nie miał wtedy żadnych prac technicznych, a oprócz tego zrobiłem kolejny przelew i on doszedł.... To mała kwota ale pierwszy raz mi się zdążyło, że po wykonaniu wpłaty online nie mam środków na koncie w am.

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Janek Wiśniewski... yyy.. znaczy Aftermarket padł:)
Ktoś zdążył opłacić transakcje, ja zdążyłem opłacić domeny i AM zrobił sobie wolne:)
Oby to było krótkie L4 i dobrze by było, żeby jutro już działał, czyt. za 7h.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Kamis086 napisał:

Ja pass zmieniłem już. 

 

To może nie mieć żadnego znaczenia, jeśli przykładowo ktoś uzyskał dostęp do całego serwera. Możemy sobie zmieniać hasła w nieskończoność. Ja mam wątpliwości czy ktokolwiek to tam kontroluje. Niby mamy informację o podejrzeniu ataku, a jednocześnie sesje nadal trzymają zapamiętane wcześniej hasła - coś tu nie gra z tym bezpieczeństwem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem jednego (znaczy wielu błędów i spraw nie rozumiem, które w AM się dzieją od dłuższego czasu): dlaczego nikt z AM nie odnosi się do obecnej sprawy. Sprawy wg mnie największego priorytetu. Cóż bowiem może być ważniejszego niż zabezpieczenie kont gdzie zarabia się pieniądze?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×