Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Nie mniej jednak zdażają się zwiechy tak jak np teraz ( godz 12:16 ) nie można sie dobić na serwis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mniej jednak zdażają się zwiechy tak jak np teraz ( godz 12:16 ) nie można sie dobić na serwis

 

takie (chwilowe) zwiechy zdarzaja sie za czesto

;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już chyba nie chwilowe, bo teraz też po zalogowaniu:

Firefox nie może odnaleźć serwera www.aftermarket.pl

No cóż, pewnie serwer się zagubił...

W sobotę było to samo, wczoraj byłem na wyjeździe. Dzisiaj wracam i co?

 

EDIT: Dzięki pb, działa.

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
To już chyba nie chwilowe, bo teraz też po zalogowaniu:

 

No cóż, pewnie serwer się zagubił...

W sobotę było to samo, wczoraj byłem na wyjeździe. Dzisiaj wracam i co?

 

U mnie działa, sprawdź DNS lub proxy z którego korzystasz. Być może zapamiętał stan z czasu gdy serwer płynął na Cypr i nie odświeżył się po tym jak już dopłynął. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przepadł. Wszystkie opcje zostały sprawdzone i żadna nie została zgubiona. Skrypty przechwytujące miały przerwę od 7.15 do 11.15, poza tym cały czas działały. Sprawdziłem, że wszystkie przechwycone poza tymi godzinami domeny trafiły prawidłowo na aukcje lub na konta zamawiających użytkowników.

Może coś przegapiłem ale w wykazie spadów nadal nie widzę 14-go marca.

Opcje i wcześniej zaznaczone do przejęcia domeny może zostały przechwycone ale czy jakieś domeny z soboty mam szansę dodać do przechwycenia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może coś przegapiłem ale w wykazie spadów nadal nie widzę 14-go marca.

To nie wina Dropped. Na MapieDomen też ich nie ma. Wczoraj listy pojawiły się z opóźnieniem na stronie NASK, pewnie wkrótce będą i na Dropped.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj listy pojawiły się z opóźnieniem na stronie NASK

 

Tzn. gdzie konkretnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki, nie znałem tej strony, myślałem że tylko ostatnia lista jest dostępna.

Zazwyczaj tylko ostatnia, ale po awariach publikowane są zaległe.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kiedy były te awarie? Z których dni listę trzeba ponownie sprawdzić?

 

Ostatnia lista była z 13.03 12:12, potem cały weekend nic, aż do 16.03 16:12.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kiedy były te awarie? Z których dni listę trzeba ponownie sprawdzić?

Wszystkie listy z powyższego linka.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie zaległe listy zostały ściągnięte, domeny pojawią się w Dropped.pl jutro z jutrzejszą datą - nie trzeba będzie przeglądać nic wstecz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta oraz inne opcje, które zrealizowały się w sobotę w nocy, będą dodane ręcznie w poniedziałek.

 

Do tej pory myślałem, że skutecznie rozwiązać problemy z dropped.pl - o czym wiele osób mogło się osobiście przekonać, można jedynie poprzez forum, teraz dochodzę do wniosku, że teraz trzeba to będzie robić poprzez NASK :)

 

W sobotę rano zrealizowała się moja opcja na domenę pla*pl, niestety jak to zazwyczaj bywa dropped.pl wtedy nie działał, od tego czasu nie mogę się doprosić, aby Michał dodał domenę do mojego panelu, przez co nie da się jej opłacić. Jak widać sprawa miała zostać rozwiązana w poniedziałek, nie została.(No chyba, że na Cyprze mają inny kalendarz) Dziś kontaktowałem się na PW w tej sprawie z Michałem, ale olał sprawę. Nie raczył nawet odpisać, choć przebywał wtedy i później na forum, mając czas miedzy innymi na wyliczanie ile to jest dwuliterówek.

 

Sprawa dotyczy domeny o stosunkowo niskiej wartości, ale pomyślcie sobie jak chronione są Wasze generyki u naszego zaprzyjaźnionego, cypryjskiego rejestratora. No chyba, że w międzyczasie zmienił się ukradkiem regulamin, jak to juz nie raz miało miejsce w dropped i wszystko jest ok - to z góry przepraszam za zamieszanie. :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawa dotyczy domeny o stosunkowo niskiej wartości, ale pomyślcie sobie jak chronione są Wasze generyki u naszego zaprzyjaźnionego, cypryjskiego rejestratora. No chyba, że w międzyczasie zmienił się ukradkiem regulamin, jak to juz nie raz miało miejsce w dropped i wszystko jest ok - to z góry przepraszam za zamieszanie. :)

 

Oj chyba ciśnienie trochę podskoczyło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj chyba ciśnienie trochę podskoczyło :)

Nie przeczę, pomyśl sobie gdyby to była jakaś cenniejsza domena np. Twoja willa.pl - chyba nie chciałbyś być w takiej sytuacji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena jest już na koncie. Przepraszam, że trwało to tak długo - została dodana do listy do opłacenia już w niedzielę, ale rejestracja nie zrealizowała się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena jest już na koncie. Przepraszam, że trwało to tak długo - została dodana do listy do opłacenia już w niedzielę, ale rejestracja nie zrealizowała się.

Czuje się zaszczycony, szkoda tylko że domeny nadal nie ma w panelu klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena była dodawana ręcznie, więc ma status "oczekuje po transferze" - pojawi się na liście w ciągu godziny. Email z NASK o rejestracji domeny powinieneś już otrzymać, we WHOIS dane też są poprawne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×