Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

ja jestem zalogowana ale AM mi tak muli że aby wczytać jaką kol wiek podstronę czeka się ponad 20 sekund

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja jestem zalogowana ale AM mi tak muli że aby wczytać jaką kol wiek podstronę czeka się ponad 20 sekund

 

Wczoraj również muliło pod wieczór strasznie . Aukcje wygrałem o 22 a informacje o opłaceniu otrzymałem przed 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też nie mogę się zalogować !!! Próbuję już od pół godziny... naprawcie serwer albo coś z tym zróbcie...

 

A ja myślałem że moj blueconnect muli <_<

A tak poważnie to te częste awarie zaczynają irytować...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aftermarket.pl i Dropped.pl działają niemiłosiernie wolno lub wcale.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Nie dość że muli to jeszcze od 16 czekam na potwierdzenie przechwycenia domeny która została złapana przez Dropped a nadal widnieje na liście dodanych do przechwycenia.

 

Poza tym po skasowaniu przekierowania i zaznaczeniu "Nie przekierowuj domeny na parking" pod domeną wyświetla się parking Sedo (przy czym firma wybrana do parkingu to ND). Po ponownym zapisaniu zmian na brak przekierowania i "Nie przekierowuj domeny na parking" wyświetla się pod domeną dawne przekierowanie :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co jest grane, od wczoraj nie mogę się połączyć ani z Aftermarket ani z Dropped, wszystkie pozostałe strony działają, myślałem, że to może wina firewalla w komputerze, ale na innych komputerach w sieci też nie działa, przez bramkę proxy łączy się bez problemu. Dodam, że mam internet Upc... Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją...

Share this post


Link to post
Share on other sites

słuchajcie, czy to ja mam jakies uposledzone łącze internetowe/ ustawienia przeglądarki/ kompa czy na dropped/af i dzisiaj znowu nie można wejsc?

 

edit: o, widzę, że jednak nie tylko ja

@piastun, co za zgranie <_<

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
słuchajcie, czy to ja mam jakies uposledzone łącze internetowe/ ustawienia przeglądarki/ kompa czy na dropped/af i dzisiaj znowu nie można wejsc?

 

edit: o, widzę, że jednak nie tylko ja

@piastun, co za zgranie :)

 

Ostatnio generalnie często na dropped wysakuje mi 504-ka Gateway timeout. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
słuchajcie, czy to ja mam jakies uposledzone łącze internetowe/ ustawienia przeglądarki/ kompa czy na dropped/af i dzisiaj znowu nie można wejsc?

 

edit: o, widzę, że jednak nie tylko ja

@piastun, co za zgranie <_<

 

 

U mnie wszystko ładnie działa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w dalszym ciągu całkowicie leży Dropped i AM... Przez bramki proxy łączy się bez problemu, ale boję się logować ze względu na bezpieczeństwo danych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie w dalszym ciągu całkowicie leży Dropped i AM... Przez bramki proxy łączy się bez problemu, ale boję się logować ze względu na bezpieczeństwo danych.

U mnie działa bez problemu - jak mało kiedy. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×