Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

a u mnie dalej nie chodzi i pojawia mi się komunikat że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
a u mnie dalej nie chodzi i pojawia mi się komunikat że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie <_<

 

U mnie to samo, nawet di się dłużej ładuje bo na początku nie może pobrać widgetu z Aftermarket, wszystkie pozostałe strony śmigają jak burza...

 

Dodaję screen z testem ping http://zapodaj.net/53590e43d9e7.jpg.html

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy w takim razie ktoś z dropped obecny na di.pl mógłby się do nas (tych, którzy nie mogą się dostac na stronę) uprzejmie odezwac i udzielic pomocy/ wyjasnic usterkę itp.?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
czy w takim razie ktoś z dropped obecny na di.pl mógłby się do nas (tych, którzy nie mogą się dostac na stronę) uprzejmie odezwac i udzielic pomocy/ wyjasnic usterkę itp.?

 

Człowieku! Jest niedziela! <_< Dajże spokój!

 

Pisz ticketa jak ja napisałem i czekaj na odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites
serwery zamulone znów :) dziś od ok 22

To ladnie, serwisy na white label też leżą. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porządnie zamuliło. Ja postanowiłem jakoś tak feralnie odpisać wszystkim dziś na wszystkie zaległe oferty i zapytania (nie wiedziałem, że aż tak będzie leżał serwis) i dostałem sporo informacji zwrotnych, że po kliknięciu Kup Teraz strona się zawiesza albo nawet nie można się dostać do strony.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurcze u mnie nie dziala od 30 minut, ale to chyba coś w Dialogu. Na inne strony wchodzę bezproblemowo.

Jak Dialog słaby to i ticket do supportu nie pomoże :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Człowieku! Jest niedziela! :) Dajże spokój!

 

Pisz ticketa jak ja napisałem i czekaj na odpowiedź.

 

Moj Drogi nie powiedzialam,ze ma się to stac natychmiast. A poza tym i w niedziele nad niektórymi biznesami trzeba czuwac tak czy nie? a tak w ogole to nie przyszło Ci do głowy,że gdybym mogła napisac ticketa to bym napisała?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znowu padł czy to tylko mi nie działa ?

 

Mi też leży :) a właśnie dziś postanowiłem sobie domeny z AZ-etki przekierować na oferty sprzedaży w AM...

 

504 Gateway Time-out
Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zauważyłem, że zamiast przekierowania na ministronę wgraną na serwer aftermarket.pl domena wskazuje na standardową bramkę z informacją, że domena została zarejestrowana w AfterMarket.pl

 

Czy też tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie zauważyłem, że zamiast przekierowania na ministronę wgraną na serwer aftermarket.pl domena wskazuje na standardową bramkę z informacją, że domena została zarejestrowana w AfterMarket.pl

 

Czy też tak macie?

Niestety tak .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszelkie próby wystawienia domen na aukcję kończą się 504 Gateway Time-out.

 

Ostatnio nie da się korzystać z serwisu w sposób normalny.

 

Zastanawiam się czy trzeba się z tym pogodzić czy zostaną podjęte jakieś próby eliminujące te problemy?

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszelkie próby wystawienia domen na aukcję kończą się 504 Gateway Time-out.

 

Dokładnie, dodatkowo domeny te nie są już widoczne w panelu "wystawiania na aukcje"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zreflektowałem się!!!

 

Niesłusznie marudzimy, cały sztab Dropped.pl w pocie czoła pracuje nad nowymi mega hiper ważnymi rozwiązaniami, jak chociażby zmiana strony ofertowej a my zawracamy głowę, że coś tam nie działa ... dajmy im spokój :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×