Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Parse error: syntax error, unexpected T_RETURN in /home/svn/production/soap/impl/Driver/CoplDriver.class.php on line 627

 

Potwierdzam :) akurat teraz jak miałem do Ciebie Escrow rozpocząć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kurczę - mam do jutra ważną domenę która nie może mieć przerw - bardzo dużo maili na niej działa i próbuję ją przedłużyć i dostaję :

 

 

 

........

 

EDIT

 

 

sprawa się wyjaśniła ;):):)

 

Domena figuruje ciągle w panelu w Dropped, zaznaczona jako wygasająca jutro...... ale już dawno została przeniesiona gdzie indziej ;):) i tam się trzyma dobrze.... Kto by to pamiętał, gdzie trzyma domeny....

 

M

Edited by mario1973

Share this post


Link to post
Share on other sites
O kurczę - mam do jutra ważną domenę która nie może mieć przerw - bardzo dużo maili na niej działa i próbuję ją przedłużyć i dostaję :

 

 

Domena jest niedostpna (Podana domena nie znajduje si na Twoim koncie lub nie istnieje)

 

 

Domena od dawna jest na moim koncie w Droppedzie !!

 

Miał ktoś tak ? Jakieś sugestie ? Póki co Ticket poszedł.

 

M

 

 

Sugeruje puki co czekać na odpowiedź z Dropped bo raczej nic innego teraz zrobić nie możesz

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Parse error: syntax error, unexpected T_RETURN in /home/svn/production/soap/impl/Driver/CoplDriver.class.php on line 627

 

To wygląda na literówkę i może oznaczać że nie mają serwerów testowych - robią operacje na żywym organizmie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę z innej beczki, dochodziły dzisiaj powiadomienia sms?

Coś tam sprzedałem na giełdzie i zazwyczaj dochodził sms że domena sprzedała się w opcji Kup Teraz itd. Dzisiaj nie doszedł.

Dobrze, żeby smsy działały, mam grupę obserwujących którzy w niedzielny wieczór powinni dostać przypomnienie o końcu aukcji

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trochę z innej beczki, dochodziły dzisiaj powiadomienia sms?

Coś tam sprzedałem na giełdzie i zazwyczaj dochodził sms że domena sprzedała się w opcji Kup Teraz itd. Dzisiaj nie doszedł.

 

A można w ogóle włączyć takie powiadomienie? ;) W życiu nie dostałem takiego sms-a.

 

U mnie jest tylko w ustawieniach sms możliwość włączenia:

 

Powiadomienia o wygraniu aukcji

Powiadomienia o przechwyceniu domen

Przypomnienia o terminie płatności

Przypomnienia o kończącej się aukcji

Powiadomienia o wygaśnięciu domen

Powiadomienia o nieopłaceniu domen

Auction bid notifications

 

Które z nich to to? Może to ostatnie, bo jedyne nieprzetłumaczone, ja mam akurat wyłączone, bo nie wiedziałem do czego służy - nigdzie nie jest to opisane. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sms brzmi dokładnie tak: Twoja domena ........... została kupiona w opcji "Kup Teraz" w serwisie Dropped.pl

 

Mam zaznaczone: Chcę otrzymywać wszystkie powiadomienia.

Dane osobowe -> Powiadomienia SMS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam zaznaczone: Chcę otrzymywać wszystkie powiadomienia.

Dane osobowe -> Powiadomienia SMS

 

No właśnie, a jak włączysz wszystkie to ci co chwilę przyjdą sms-y (choćby powiadomienia o wygaśnięciu domen).

 

Powinno dać się osobno włączyć powiadomienia o sprzedaży domeny. :) Napiszę jak będę miał chwilę do supportu może wprowadzą takie coś.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, a jak włączysz wszystkie to ci co chwilę przyjdą sms-y (choćby powiadomienia o wygaśnięciu domen).

 

Powinno dać się osobno włączyć powiadomienia o sprzedaży domeny. :) Napiszę jak będę miał chwilę do supportu może wprowadzą takie coś.

 

przydałoby się też wyłączenie powiadomień mailowych o wygasających domenach

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites
dochodziły dzisiaj powiadomienia sms?

Przypomnienia sms o kończących się aukcjach dzisiaj nie doszły

Share this post


Link to post
Share on other sites
przydałoby się też wyłączenie powiadomień mailowych o wygasających domenach

 

Ale chciałbyś to wyłączyć sobie czy komuś na czyje domeny masz opcje?

 

Tak na poważnie - to te nie powinny być wyłączane nigdy(ryzyko przypadkowego wyłączenia jest zbyt duże). Natomiast o wygasających rezerwacjach - owszem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale chciałbyś to wyłączyć sobie czy komuś na czyje domeny masz opcje?

 

Tak na poważnie - to te nie powinny być wyłączane nigdy(ryzyko przypadkowego wyłączenia jest zbyt duże). Natomiast o wygasających rezerwacjach - owszem.

 

 

Sobie raczej nie, wszystkie przedłużam zazwyczaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest niedziela, SMS-y też muszą odpocząć

a dzisiaj długi weekend?

 

Dziękuję za wiadomość. Przekazuję sprawę do działu technicznego.

Poinformujemy Pana gdy tylko otrzymamy odpowiedź w Pana sprawie.

Najbardziej mnie wkurza to, że płacę za promowanie a tu albo puste newslettery albo nie działają przypomnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem dwa podobne przypadki, dodałem domenę do przechwycenia, potem ją usunąłem z listy do przechwycenia a po kilku dniach domeny zostały dla mnie przechwycone. Napisałem ticket i czekam, tylko tyle możemy zrobić...

 

Przedstawiłem problem publicznie więc czuje się zobowiązany napisać o jego rozstrzygnięciu. Sprawa z tymi dwiema domenami została pięknie załatwiona - pieniądze za ich przechwycenie zostały zwrócone na moje konto, co prawda czas oczekiwania był dość długi ale nie czepiam się bo problem był dość skomplikowany. Reasumując, nie sądzę żeby jakaś inna firma (nie tylko z tej branży) zwróciła pieniądze w podobnym do mojego przypadku. Brawo dropped ! Obsługa klienta na 5 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znów ten sam problem.

 

Po wejściu na domenę automatycznie przenosi do formularza kontaktowego: http://www.aftermarket.pl/domaincontact.php?name=xxxxx.pl

 

A już myślałem, że nie ustawiłem odpowiednio nowo nabytych domen i dlatego mi je na ten formularz kontaktowy kieruje ;) Nawet zacząłem już grzebać w panelu żeby to naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy tylko mi od wczorajszego popoludnia do chwili obecnej przestalo zliczac wejscia ?

Fakt! przestało zliczać...

Dodam jeszcze, że po wejściu na domenę pojawia się formularz zgłoszeniowy, a nie oferta...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt! przestało zliczać...

Dodam jeszcze, że po wejściu na domenę pojawia się formularz zgłoszeniowy, a nie oferta...

 

dokładnie, pojawia się formularz kontaktowy zamiast oferta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
dokładnie, pojawia się formularz kontaktowy zamiast oferta

a ja powiem wiecej - aukcje diabli wzieli - zamiast nich tez jest formularz kontaktowy... DROPPED to zaczyna byc ZENADA - jedna wielka usterka !!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×