Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Próba licytacji w aukcjach kończy się błedęm:

Fatal error: Cannot redeclare class __TwigTemplate_a229e1c9e7d548ebed0e7f9b123d2a61 in /ramdisk/svn/production/twig_cache/michau_twig_68f50925bf8e63ab4103aaa2edf5e956.php on line 72

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa Wam rejestrowanie/rezerwowanie domen w AM ? Dla każdej wpisanej domeny pokazuje się że domena niedostępna...

 

Również. Ubolewam -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Aby rejestrować usługi na nowe dane prosimy o zmianę danych w sekcji "dane dorejestracji domen"."

 

Gdzie znajdę tę sekcję - szukam i szukam i nic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję, działa.

Czy dane dla istniejących domen zmienią się po edycji w profilu, czy trzeba dodać nowy?

 

Edit:

widzę, że nazwa firmy się nie edytuje wiec pewnie nowy profil + ustawienie jako domyślny.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak nie do końca działa.

Dostałem powiadomienie z dns o zmianie abonenta (domena chyba złapana), ok.

Tylko, że w dns mam stare dane, w AM mam nowy profil - jako domyślny- w danych domeny w AM ten właśnie a w dns stare dane.

Pytanie - jak zmienić dane z nowego domyślnego profilu na ten sam nowy domyślny profil ? :)

 

Edit:

Dane do rejestracji domen - podlinkowane ?

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lufthansa: poprosiłbym o zgłoszenie do supportu z podaniem nazwy domeny

Napisałem, dane już ok.

 

"Edit:

Dane do rejestracji domen - podlinkowane ?"

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można już korzystać z nowych kont bankowych? Brak prowizji za przelewy online napawa niepewnością.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz częściej w godzinach "szczytu" nie da się wejść na strony AM.

Próbuję od kilkunastu minut i ciągle otrzymuję komunikat "Przekroczono limit czasu połączenia". Może warto wzorem Allegro limitować ilość aukcji w danej godzinie? A jak ktoś mimo wszystko uprze się z ustawieniem końca swojej aukcji na "zakolejkowaną" daną godzinę, to dodatkowo płaci. W przeciwnym wypadku, zdecydowana większość ustawia 20:00, 21:00, 22:00 I w tym czasie nie można niczego. Tracą na tym zarówno kupujący, sprzedający jak i sam serwis.

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy komuś jeszcze AM padł teraz czy tylko ja nie mogę się dostać na giełde?

 

O, właśnie się uruchomił.

 

edit. 22.05 znowu padł...

Edited by LordRandall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy powiadomienie "Pobierz fakturę VAT za zakupione usługi" trzy razy dziennie to norma? Plus codziennie.

 

Edit: 4 razy.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy powiadomienie "Pobierz fakturę VAT za zakupione usługi" trzy razy dziennie to norma? Plus codziennie.

No właśnie też chciałem o to spytać. Czy przesyłanie kilka razy tej samej informacji oznacza że na fakturze zaszły jakieś zmiany czy to zwykły błąd ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za styczeń dostałem dwie różne (ta sama domena, inny numer), więc warto się przyjrzeć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie można pobrać fakturę-korektę do błędnej faktury?

 

[edit] chodzi o polskie faktury nrnr RES00045/37061/01/2015 i RES00096/37061/01/2015
Rozumiem że tylko jedna z nich jest poprawna (bo obie zawierają tę samą domenę), ale nie dostałem fv.kor. do żadnej z nich.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×