Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Możecie rejestrować w AM domeny .de? Ja nie. Zawsze niedostępna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie rejestrować w AM domeny .de? Ja nie. Zawsze niedostępna.

Dokładnie, właśnie też miałem rejestrować .de i się wk...am!

 

W DENIC domena .de "ist nicht registriert." , a w AM oczywiście pokazuje, że niedostępna!

 

Naprawcie to jak najszybciej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

szambo znów wybiło!

 

Wam też nie działa pokazywanie dostępności gTLDs?

 

Wszystko pokazuje jako niedostępne. I tak już jest od wczoraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś jeszcze ma problem z wpłatą w AM ?

Błąd płatności

Podczas przetwarzania twojej płatności wystąpił błąd. Twoje konto nie zostało zasilone.

 

Chciałem zarejestrować domeny a tu takie kwiatki

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest najlepsze wyjście - jeden większy przelew (nie przez szybkie płatności) i można swobodnie operować na koncie. szkoda tylko, że wpłata idzie tak długo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cannot: w takich sytuacjach prosimy o kilkukrotną próbę wpłaty, to mógł być chwilowy błąd po stronie operatora płatności

 

@BigDomains: wpłaty zwykłym przelewem są księgowane niedługo po tym jak dostajemy je na nasze konto, zatem z naszej strony nie ma pola manewru, aby księgować wcześniej; ograniczenie jest po stronie systemu Elixir

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cannot: w takich sytuacjach prosimy o kilkukrotną próbę wpłaty, to mógł być chwilowy błąd po stronie operatora płatności

 

@BigDomains: wpłaty zwykłym przelewem są księgowane niedługo po tym jak dostajemy je na nasze konto, zatem z naszej strony nie ma pola manewru, aby księgować wcześniej; ograniczenie jest po stronie systemu Elixir

Pisałem do suportu i szybko dostałem satysfakcjonującą odp. Za którymś razem się udało wpłacić.

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można testować domen. Pojawia się komunikat

Wystąpił błąd w dostępie do danych domeny w rejestrze domen. Prosimy o kontakt z zespołem wsparcia technicznego
Wsparcie techniczne milczy na zgłoszony ticket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nie można testować domen. Pojawia się komunikat

Wystąpił błąd w dostępie do danych domeny w rejestrze domen. Prosimy o kontakt z zespołem wsparcia technicznego
Wsparcie techniczne milczy na zgłoszony ticket.

 

"Zgodnie z zapowiedzią NASK z lipca bieżącego roku, NASK wycofuje z rynku usługę testowania domen .pl. W związku z tym, usługa ta w naszym serwisie została wyłączona. Do dnia 30 marca 2016 na koncie każdego użytkownika widoczna będzie historia domen testowanych wraz z ich ruchem i uzyskanymi zarobkami z parkingu."

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zgodnie z zapowiedzią NASK z lipca bieżącego roku, NASK wycofuje z rynku usługę testowania domen .pl. W związku z tym, usługa ta w naszym serwisie została wyłączona. Do dnia 30 marca 2016 na koncie każdego użytkownika widoczna będzie historia domen testowanych wraz z ich ruchem i uzyskanymi zarobkami z parkingu."

 

Dzięki za info - nie otrzymałem takiego powiadomienia, mało tego na problem zgłoszony kilka tygodni temu otrzymałem odpowiedź, że awaria jest znana i testy zostaną wznowione za kilka dni..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pzl: wiadomość o wyłączeniu usługi testów wysyłaliśmy do wszystkich użytkowników 5 października; w momencie, w którym napisałeś do nas zgłoszenie najprawdopodobniej sprawdzaliśmy jeszcze możliwości w zakresie wznowienia tej usługi, ostatecznie usługa testów została jednak wyłączona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje z AM ?!!

 

1

Dzisiaj kupiłem domenę i mim że mam włączoną opcję "Zawieś zamówienia na domeny po zakupie na aukcjach" Została pobrana opłata z mojego konta a domeny jak nie miałem tak nie mam. Ciągle na czerwono świeci mi się "Do opłacenia 0 domen". Po wejściu w "Domeny do opłacenia" mam tę domenę i opis " Oczekuje na rejestrację" :blink: - nie da się z nią nic zrobić.

 

2

Sprzedałem dzisiaj domenę na aukcji i o dziwo zaraz po zakończeniu aukcji (były 2 ofert) dostaje maila od AM

"Domena , którą sprzedałeś na aukcji za...... PLN, nie została opłacona przez kupującego w terminie. W związku z tym przywróciliśmy domenę na twoje konto."

i faktycznie domena zamiast przejść w stan "oczekuje na płatność" wróciła na moje konto ! :blink: Aukcja na 1000% nie miała ceny minimalnej! Aż jestem ciekaw miny kupującego ...

 

Sprawa zgłoszona ale oczywiście przekazana do działu technicznego ! Czy tylko ja mam dzisiaj takiego pecha ?

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę, dzisiaj wystąpiły problemy z konfiguracją jednego z naszych serwerów, przez co niektóre aukcje nie zamknęły się poprawnie. Nasi programiści już pracują nad przywróceniem poprawidłowego stanu tych aukcji. Jeśli posiadacie w tej chwili niepoprawnie zamknięte aukcje, proszę o wiadomość na PW - sprawdzimy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, pierwszy raz spotykam się z problemem wejścia do serwisu z mojego domowego łącza (Multimedia). Dwa komputery, telefon, tablet i AM nie otwiera się.

 

Natomiast przez sieć komórkową jest OK.

 

Podrzucicie rozwiązanie?

 

Zmiana przeglądarki, tryb prywatny, "route -f" zrobiłem, nie pomogło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie to nie ma związku, ale i z moim dostawcą były dziś problemy, pomogła zmiana DNS na Google'owskie: 8.8.8.8 / 8.8.4.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie to nie ma związku, ale i z moim dostawcą były dziś problemy, pomogła zmiana DNS na Google'owskie: 8.8.8.8 / 8.8.4.4

 

Nie napisałem, ale ja mam ósemki od zawsze ;) Sprawdzę w domu po pracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko u mnie nie działa opcja składania kontroferty na domenę? Po ustaleniu kwoty próbuję kliknąć aby złożyć inną propozycję i nie idzie dalej. Wszystkie inne opcje i zakładki działają , nie da się skontrować oferty.

Edit: odrzucić też nie można.

Edited by mwyczolkowski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×