Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Pierwszy news na stronie: "Obniżono cenę domeny: panika.pl" love it :D

Edited by szmiko
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostaliście dzisiaj jakieś wiadomości od Aftermarket? Codziennie przed 6 rano dostaję m.in. „Najciekawsze domeny do przechwycenia” i „Ciekawe przechwycone domeny”, ale dzisiaj ani jednej wiadomości nie dostałem. A jak u Was?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostaliście dzisiaj jakieś wiadomości od Aftermarket? Codziennie przed 6 rano dostaję m.in. „Najciekawsze domeny do przechwycenia” i „Ciekawe przechwycone domeny”, ale dzisiaj ani jednej wiadomości nie dostałem. A jak u Was?

 

Ani jednej, nawet przy rejestracji, przechwyceniu.

Mam takie wrażenie, że AM zatrzymał się jakieś dwa lata temu i kompletnie nic w serwisie nie jest robione, już nie wspominając o rozwijaniu się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

też odnoszę takie wrażenie ale obiło mi się o uszy, że pracują nad nową wersją giełdy :)

 

 

Ani jednej, nawet przy rejestracji, przechwyceniu.

Mam takie wrażenie, że AM zatrzymał się jakieś dwa lata temu i kompletnie nic w serwisie nie jest robione, już nie wspominając o rozwijaniu się.

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś nie tylko nie ma maili, ale od wczorajszego wieczora przechwycone domeny nie zmieniają statusu i nie wiem, czy są przechwycone dla mnie, czy pójdą na aukcję. Coś im się ewidentnie popsuło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie przychodzą też komunikaty o przebiciu oferty w licytacji, także jak coś chcecie wygrać to trzeba przypilnować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dostaliście w piątek jeszcze info z domen do przechwycenia że:

 

"Domena xxx właśnie została przechwycona przez system AfterMarket.pl.

Ponieważ było więcej osób zainteresowanych domeną, utworzona została aukcja prywatna. Aby wylicytować domenę, weź udział w aukcji. "

?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak informacji o złożonej ofercie. Dopiero na następny dzień przychodzi info: "Oferty wymagające reakcji"

Słabe to że jedna z podstawowych funkcji nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzisiaj nie działa lista domen do przechwycenia - nie pokazuje nowych w tym user premium. Problem był już w maju - został rozwiązany na chwile aby znów powrócić. Mnie wkurza powoli to że płacimy w sumie kase (prowizje i usługi) a serwis ciągle się sypie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lufthansa, kiedy miales, zlozona oferte? przedwczoraj?

 

2017-06-12 - Brak powiadomienia o ofercie

2017-06-11 - Brak powiadomienia o ofercie

2017-06-11 - Brak powiadomienia o ofercie

2017-06-08 - tu przyszło powiadomienie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posypało się. 

 

Catchable fatal error: Argument 1 passed to Twig_Template::render() must be of the type array, resource given, called in /home/svn/production/_core/View.php on line 113 and defined in /home/svn/production/_core/vendor/Twig/Template.php on line 21

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brak widocznych domen po przetransferowaniu do Aftermarket.pl, brak dostępu do zarządzania domenami  - DUŻA AWARIA

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aftermarket.pl ma zamiar rozwiązać ten problem ? Nie przechodzą transfery domen od innych rejestratorów do Aftermarket.pl... wszystko jest zawieszone.... ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijam fakt, że support nie raczy nawet odpowiedzieć. Mi nie przeszedł transfer wczoraj ok 16. Napisałem ticket i ok 23 dostałem odpowiedź, że przekazują do działu technicznego. Od tamtej pory cisza... Mogą sobie naprawiać, ale niech chociaż przedłużą lub umożliwią przedłużenie domen. Nie wyobrażam sobie, żebym później miał jeszcze dopłacać za reaktywację domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest nic. Ja co godzinę dostaję takie maile - zupełnie bez żadnego powodu:

 

"Rejestrator, Ninth Dropcatchers, LLC, zainicjował przejęcie obsługi domeny XXX, do zakończenia transferu potrzebna jest Państwa akceptacja."


"Rejestrator, Ninth Dropcatchers, LLC, anulował zlecenie przejęcia obsługi nazwy domeny XXX"

Łącznie już dostałem ponad 50 takich maili na komunikat ; - ) Dodam, że nie ma to nic wspólnego z przechwytywaniem, a domeny nie są świeże.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@przemek30: pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, domeny są przetransferowane natomiast nie otrzymaliśmy z NASK potwierdzeń, na podstawie których domeny są dodawane do panelu i oczekujemy na ponowienie tych komunikatów ze strony NASK

 

@Warszawiak: prosiłbym o zgłoszenie do supportu z podaniem przykładowej domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem odpowiedź z supportu. W przypadku mojej domeny temat zakończony, transfer przeszedł, domena widoczna w panelu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, AfterMarket.pl napisał:

@przemek30: pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, domeny są przetransferowane natomiast nie otrzymaliśmy z NASK potwierdzeń, na podstawie których domeny są dodawane do panelu i oczekujemy na ponowienie tych komunikatów ze strony NASK

 

@Warszawiak: prosiłbym o zgłoszenie do supportu z podaniem przykładowej domeny

 

To jak długo mam czekać na możliwość dostępu do swoich domen w panelu użytkownika ? Kiedy będzie odpowiedź NASK ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już ponad 12 godzin bez dostępu do prywatnej własności jaką jest możliwość zarządzania własnymi domenami.... czy to nie jest skandal ? Czy to jest normalność ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem nadal nie został rozwiązany. Brakuje wybranych, transferowanych domen z wczorajszego południa. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, ponieważ sytuacja jest niespotykana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszukiwanie domen z głównej strony AM wyrzuca błąd: 

Błąd bazy danych

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×