Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Chyba mają poważną awarię skrzynek pocztowych! Klient czeka na odpowiedź, którą obiecałem mu w sobotę, a od paru dni nie mogę się doczekać odpowiedzi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weźcie k..a zróbcie coś z tym dropped. Znów lezy. I tak codziennie już niemal. ja co prawda cierpliwości nie mam, ale jakąś taką sympatię do Dropped zawsze miałem. Ale teraz to już lekka przesada. Codzienne niemal pady i to wtedy, gdy coraz więcej domen przenosze do Dropped. Nie stać was na dedyka albo jakiś lepszy sprzet?

 

edit: DI.pl też przez was spowalnia, bo ma ten skrypt z AfterMarket.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

super. Wlasnie na 8.00 umówiłem się z klientem na duża transakcje. I na kogo ja teraz wyjde?

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Restartujemy serwer, za chwilkę będzie dobrze. Aukcje zostaną przedłużone do jutra.

 

Ale czy to jest najlepsza pora na restarty serwerow? Czy nie powinno byc wczesniej jakichs informacji o pracach konserwacyjnych? To nie jest profesjonalne podejscie do sprawy (support, serwery). Czepiam sie, ale mam prawo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy dziś otrzymam odpowiedz na ticketserver ?

 

Chciałem zamieścić kolejną wiadomość ale pojawił się:

 

An error occurred

500 Application error

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja przed chwilą chciałem wziąć udział w aukcji, wszystko było ok, ok... i minutę przed 19 nie mogłem odświeżyć przez 2 minuty strony i złożyć oferty cenowej :/ i d.pa z aukcji... Inne serwisy mi działały więc to nie kwestia internetu.

wczoraj przed 22 miałem tak samo tylko na dłużej i jakiś 2 tygodnie temu podobnie...

Niedobre to...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja przed chwilą chciałem wziąć udział w aukcji, wszystko było ok, ok... i minutę przed 19 nie mogłem odświeżyć przez 2 minuty strony i złożyć oferty cenowej :/ i d.pa z aukcji... Inne serwisy mi działały więc to nie kwestia internetu.

wczoraj przed 22 miałem tak samo tylko na dłużej i jakiś 2 tygodnie temu podobnie...

Niedobre to...

 

Naucz sie tego, ze podbijanie aukcji na minute przed koncem zupelnie jest bez sensu. Najlepiej jest podobic na 10 minut przed jesli liczysz sie z tym, ze licytujacy to przegapia :lol: To nie Allegro gdzie w ruch ida snajpery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

co nie zmienia faktu, że w godzinach zakończenia aukcji serwis powinien działać sprawnie. większośc aukcji jest podbijanych od 10-6 minuty przed zakończeniem i czasem potem licytacja trwa nawet ponad godzinę. więc taki chwiowy przestój tuż przed terminowym zakończeniem aukcji to czesto spore straty dla sprzedających i samego dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×