Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

nawet w mailu o reklamowaniu swoich domen kotek ;d to już chyba przegięcie ;d

 

Mozna się było tego spodziewać, że tak bedzie.

 

Z drugiej strony: jest pomocja? Jest. Można z niej skorzystać? Nie, bo nie można chociażby wyświetlić własnej listy domen. Nieskorzystanie z promocji = zarobek dla AM :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wam też niemiłosiernie muli AM? Strony z ofertami nie chcą się otwierać...

Muli od wczoraj, u mnie np. przy sprawdzaniu domen do rejestracji, przy sprawdzaniu whois też...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM leży i kwiczy, błąd:

 

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting ')' in /home/svn/production/include/affiliate-map.php on line 20

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM leży i kwiczy, błąd:

 

Parse error: syntax error, unexpected end of file, expecting ')' in /home/svn/production/include/affiliate-map.php on line 20

U mnie to samo, wczoraj w nocy kot, dziś rano to samo, a teraz to... O tym stałym muleniu juz nie wspomnę. Co tam się znów dzieje ?

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites

co jakiś czas wywala 505 na domenach z przekierowaniem, kotka również za często widuję .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można kur***y dostać... Przedłużenie, rejestracja opcji lub wykonanie jakiejkolwiek operacji trwa kilka minut, mieli mieli, a na końcu kotek... Czy Aftermarket.pl zamierza coś z tym w końcu zrobić? Czym spowodowane jest tak tragiczne działanie serwisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można kur***y dostać... Przedłużenie, rejestracja opcji lub wykonanie jakiejkolwiek operacji trwa kilka minut, mieli mieli, a na końcu kotek... Czy Aftermarket.pl zamierza coś z tym w końcu zrobić? Czym spowodowane jest tak tragiczne działanie serwisu?

Dalej u Ciebie muli ? Ja ok. 23.10 dostałem od AM info że zostało to naprawione i powinno działać już normalnie, w tej chwili szybko śmicha, mam nadzieje że już tak zostanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czy u was również znikła tabelka ze strony głównej AM ?

To jest zabezpieczenie przeglądarki kiedy przechodzi w adres z SSL (https://) przeglądarka blokuje "niebezpieczną" treść czyli javascript.

 

U mnie tak się dzieje w przeglądarce firefox, na głównej stronie AM przechodzę na adres bez SSL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są problemy z rejestracją testów.

Nie otrzymaliśmy prawidłowej odpowiedzi na żądanie wysłane do rejestru domen. Prosimy spróbować ponownie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×