Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Wyświetlają Wam się oferty domen?

 

 

...nie i ponadto nie mogę się zalogować.

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co konkretnie się wyświetla zamiast ofert? Właśnie zalogowałem sie i poprawnie wyświetliłem różne oferty z listy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co konkretnie się wyświetla zamiast ofert? Właśnie zalogowałem sie i poprawnie wyświetliłem różne oferty z listy.

Nic się nie wyświetla - tak jakby z bazy nie pobierało nazwy domeny - strona przeglądarki z błędem...

Mówię o sytuacji, gdy nie jestem zalogowany.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie można się zalogować...

Nie można, czyli co konkretnie? Występuje jakiś błąd? Strona się zawiesza? "Nie można" oznacza wszystko i nic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

od co najmniej pół godziny są problemy, strona w ogóle się nie ładuje, przed kilkoma minutami było już ok, teraz znowu, nawet na głównej stronie di, widget AM się nie ładował, było oczekiwanie

 

teraz już jest ok, ale już było dobrze, i potem znowu problem

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy można skrócić czas oczekiwania na rejestrację domeny globalnej? Ponad godzinę system czeka na rejestrację, podczas gdy domena przez cały czas jest dostępna do rejestracji. To nie jest komfortowa sytuacja i jeśli w przypadku zarezerwowanej domeny .pl jest to obojętne, to w przypadku domeny globalnej może przysporzyć kłopotów zdrowotnych(nerwy, serce itd) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
od co najmniej pół godziny są problemy, strona w ogóle się nie ładuje, przed kilkoma minutami było już ok, teraz znowu, nawet na głównej stronie di, widget AM się nie ładował, było oczekiwanie

 

teraz już jest ok, ale już było dobrze, i potem znowu problem

Serwer WWW1 został postawiony na nogi, wszystko już działa poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można skrócić czas oczekiwania na rejestrację domeny globalnej? Ponad godzinę system czeka na rejestrację, podczas gdy domena przez cały czas jest dostępna do rejestracji. To nie jest komfortowa sytuacja i jeśli w przypadku zarezerwowanej domeny .pl jest to obojętne, to w przypadku domeny globalnej może przysporzyć kłopotów zdrowotnych(nerwy, serce itd) :)

To niestety problem który leży po stronie EuroDNS :rolleyes: Rozważam przesiadkę na Key-Systems celem wyeliminowania tego typu problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze... czekam od kilku godzin.....ale się chyba samo nie naprawi... chce zarejestrować domenę .EU i ciągle jest błąd (błąd połączenia z eurid.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co gorsze dnsy dropped też nie działają. Własnie przestało mi wyswietlać 2 strony gdyż opendns nie znalazł wpisów, a przecież z opendns kozysta wiekszość!

edit

faktycznie miałem bład dziwne ze okazał się po kilku dniach

WSZYSTKO JEST OK!

Edited by mergi

Share this post


Link to post
Share on other sites

DNSy cały czas działają poprawnie. Źle zdefiniowałeś wpisy DNS dla swojej domeny.

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znowu coś powalone - nie wyświetlają się oferty: http://www.aftermarket.pl/domena/domena.pl

Znowu ten sam problem - co tam się dzieje? Programista nie sprawdza jak działa skrypt po wgraniu na serwer? :rolleyes:

Przecież jest to podstawowy link do prezentowania ofert swoich domen. Tak być nie może.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wlasnie chcialem licytowac na LM i przywitala mnie niespodzianka "Parse error: syntax error, unexpected '.' in /home/svn/production/bid.php on line 486" .

 

Z deka wstyd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licytacja domeny.. 3 minuty do końca... i :)

Parse error: syntax error, unexpected '{' in /home/svn/production/soap/impl/DomainInfo.class.php on line 682

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie pady są ze szkodą dla obydwu stron:

 

- klientów

- dropped

 

Miałem zamiar licytować w 2 aukcjach o 22:00, ale nie mogłem...

 

straciłem ja, bo nie wylicytowałem domeny,

 

stracił sprzedawca, bo nie sprzedał domeny (lub sprzedał za niższą kwotę),

 

stracił dropped, bo nie otrzyma prowizji od sprzedaży (lub otrzyma niższą)

 

Nie wspominając już o braku możliwości wykonywania operacji na domenach przez ten czas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę przedłużyć domen:

 

Komunikat:

 

Nie można wykonać operacji (Błąd połączenia z systemem NASK bind failure: Nie można przypisać żądanego adresu (212.91.6.45, 7) - 9999)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie coś nie tak, bo pokazuje wszystkie sprawdzane w formularzu rejestracji domeny jako niedostępne, cokolwiek by się nie wpisało. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×