Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

wszystkie domeny zaparkowane w dropped i kierujace na inny portal ( w tym na namedrive) znowu nie działają

502 Bad Gateway

nginx

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mogę przedłużyć domen:

 

Komunikat:

 

Nie można wykonać operacji (Błąd połączenia z systemem NASK bind failure: Nie można przypisać żądanego adresu (212.91.6.45, 7) - 9999)

K...a weźcie coś z tym zróbcie, bo od wczoraj połączenie z NASK leży. Nie mogę zarejestrować domeny, która wygasa po rezerwacji, a której nie mam już na liście do opłacenia. Nie mogę zarezerwować domeny. Nic nie można zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie mogę zarejestrować domeny, która wygasa po rezerwacji, a której nie mam już na liście do opłacenia. Nie mogę zarezerwować domeny. Nic nie można zrobić.

 

Wszystko można, epp działa jak należy. ;-) Zamiast oglądać się na rejestratora, lepiej zadbać o własne interesy. Parę lat temu miałem do założenia dwie opcje, chciałem to zrobić w A24 po 150 zł netto, ale akurat mieli zepsute zakładanie opcji, co od razu zgłosiłem. Zapewniono mnie że zaraz będzie naprawione. Zamiast odżałować kasę i założyć za 200 zł w AZ.pl, czekałem naiwnie, ale się nie doczekałem, domeny zaczęły wygasać i opcji już nie założyłem. Obie spadły, jedną udało mi się wylicytować za bodaj 120 zł, więc nawet oszczędziłem, ale druga poszła za ponad 3300... więc zamiast marudzić i oglądać się na kogoś, lepiej zarejestrować tę domenę (wygasającą rezerwację) gdzie indziej żeby potem nie żałować gdy ktoś będzie szybszy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
więc zamiast marudzić i oglądać się na kogoś, lepiej zarejestrować tę domenę (wygasającą rezerwację) gdzie indziej żeby potem nie żałować gdy ktoś będzie szybszy. :)

Więc tak zrobiłem... no nie zgadniesz gdzie,.... w ppd.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc tak zrobiłem... no nie zgadniesz gdzie,.... w ppd.pl :)

 

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy tylko ja widzę:

 

502 Bad Gateway

 

?

Chociaż coś widzisz, a u mnie padaczka - nic się nie ładuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam innego serwisu, który by tak często leżał.

 

Toż to skandal, wszak w tym biznesie liczą się sekundy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problemy z sql rozwiązane (działa), ale teraz transfer wewnętrzny nie działa:

Parametr jest wymagany: transfer

Transfery wewnętrzne domen

kiedy klikam na "Potwierdź transfer"

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja od wczoraj ma coś takiego:

Zarządzanie domenami --> Foldery dla domen -->:

 

Fatal error: Uncaught exception 'DomainManagerException' with message 'Error #10313: Parametr nie jest typu integer: folder_id' in /home/svn/production/soap/impl/DomainManager.class.php:7529 Stack trace: #0 /home/svn/production/soap/impl/API.class.php(623): DomainManager->_throwException(10313, 'Parametr nie je...', 'folder_id') #1 /home/svn/production/soap/impl/DomainManager.class.php(3447): API->_ensureInt(NULL, 'folder_id') #2 /home/svn/production/soap/impl/DomainManager.class.php(3375): DomainManager->_getMyManaged(NULL, NULL, 'get_counter', 0, 30, NULL, '', 1) #3 /home/svn/production/dm_folders.php(226): DomainManager->getMyManagedCount(NULL, NULL, NULL) #4 {main} thrown in /home/svn/production/soap/impl/DomainManager.class.php on line 7529

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy inni również mają taki problem? @prezes czy zgłoś na dropped [at] ticketserver.pl, nie chcę pytać Cię o mail na forum.

 

Problem byl trywialny i dawno został usunięty i nie ma możliwości, aby się pojawiał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM stoi, ale logowanie nie działa. DR leży. A chciałem sobie w ostatniej chwili fakturę zaksięgować, ech. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie docierają maile z potwierdzeniem wewnętrznego transferu :)

 

Maile z resetem hasła też nie. Zgłaszałem już na ticketserver ale zero odzewu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie docierają maile z potwierdzeniem wewnętrznego transferu :)

 

wytransferować domeny też nie można, jak znam życie to przypominanie o końcu aukcji też leży...

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×