Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Najzwyczajniej w świecie nie chcę wdawać się w dyskusję. Uszanuj to.

 

W tym wątku interesują mnie tylko bieżące sprawy i błędy, które zgłaszają użytkownicy.

Pracowaliśmy nad korektami błędów - kod jest stabilny i taki pozostanie dla klientów.

 

Popracuję nad w/w zliczaniem statystyk.

 

Pozdrawiam!

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
jako ze nie mialem tego bledu, bo i nie siedze zbyt czesto na dropped, ale mala uwaga - przyznawanie sie, ze cos sie grzebie... jest dla mnie tlumaczeniem desperata. 

 

 

 

 

Mialem firme i gdybym tak powiedzial klientom, to by mnie zlinczowali.

 

 

 

 

 

Zazwyczaj jesli juz mialy byc jakies zmiany, to informacja byla minimum  dobe przed jakakolwiek zmiana. A i to, zeby klienci nie marudzili, to zmian dokonywalem w godzinach nocnych, miedzy 12-ta w nocy, a 5-7 rano, gdy najmniej osob siedzialo na necie. Jak jednak wspomialem - bylo wczesniejsze powiadomienie klientow o zmianach/pracach konserwacyjnych. Malo tego - tam, gdzie korzystam z hostingu, tam takowe informacje o dzialaniach serwisowych, czesto sa uprzedzane nawet tydzien naprzod. W dropped widocznie nie dorosliscie do tego, by poinformowac ze beda prace serwisowe. Macie  w doopie wszystkich i na "zywym" serwisie, gdzie jest mase transakcji, wprowadzacie jakies zmiany, nikomu niewiadoome, bo wg Was uwazacie swoich klientow za debili... Az dziw bieze, ze tylu debili jednak godzi sie na takowe traktowanie. Mozecie sie tlumaczyc DDoS, ale jak wytlumaczyc olewanie klientow i traktowanie ich jako beta testerow? 

chyba jednak trochę przesadziłeś obrażając tym sformułowaniem masę userów tego forum...masz teraz okazję pokazać ile naprawdę jesteś wart, bo wynosisz się ponad innych, ale popełniłeś grube faux pas...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najzwyczajniej w świecie nie chcę wdawać się w dyskusję. Uszanuj to.

 

W tym wątku interesują mnie tylko bieżące sprawy i błędy, które zgłaszają użytkownicy.

Pracowaliśmy nad korektami błędów - kod jest stabilny i taki pozostanie dla klientów.

 

Popracuję nad w/w zliczaniem statystyk.

 

Pozdrawiam!

Paweł

Szanuje i wiem, jak dziala bycie pracownikiem... 

 

 

Totez zglaszam uwage, by jakiekolwiek zmiany w kodzie/poprawki etc byly poprzedzane wczesniejszymi komunikatami o pracach serwisowych. Testowac sobie mozecie na maszynach wirtualnych. przy okazji, jak juz cos nowego wprowadzacie, to utworzcie subdomene beta.dropped.pl i tam wprowadzajcie zmiany. O tym juz pisalem kiedys, jednakze zignorowano moja uwage. Mozecie sie na mnie gniewac za krytyke, ale nie krytykuje byle krytykowac, bo zalezy mi na rozwoju dropped, jak i konkurencji, by zylo sie wszystkim lepiej. Przy okazji nie lubie, gdy ze mnie sie robi krolika doswiadczalnego...

--

chyba jednak trochę przesadziłeś obrażając tym sformułowaniem masę userów tego forum...masz teraz okazję pokazać ile naprawdę jesteś wart, bo wynosisz się ponad innych, ale popełniłeś grube faux pas...

 

Sam nim jestem, bo korzystam z dropped... Jednakze mowie wprost, co mi sie nie podoba, a nie podlizuje sie, jak to jest czynione w imie "poprawnosci politycznej". Poza tym, okreslenie to bylo przenosnia i odnosilo sie bardziej do dropped, jak nas traktuje, niz do jego klientow, wsrod ktorych, jak juz wspomnialem, sam jestem...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
utworzcie subdomene beta.dropped.pl i tam wprowadzajcie zmiany. O tym juz pisalem kiedys, jednakze zignorowano moja uwage.

Czytaj dokładniej moje posty. Napisalem, że teraz po poprawieniu błędów, główny kod pozostanie stabilny i bez zmian.

 

Nie wdaję się w dyskusję, ponieważ siedzę tutaj późno w nocy, aby odpowiadać na posty klientów, którzy nie są mi, ani Dropped obojętni.

OK, wróćmy wątkiem tylko do zgłoszeń technicznych :-)

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

edit:

i odpowiadam -> aby odpowiadać.

Nie chciałbym, żeby mnie źle zrozumiano ;-)

Edited by Pine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wtrace sie - czy zmiana literowki w tekscie tez powinna byc wprowadzana z dwutygodniowym wyprzedzeniem i wysylaniem maila do wszystkich uzytkownikow serwisu ? Nie przesadzajmy - czy to jest robienie z userow beta testerow - nie nazwalbym tak tego - skoro pracowales i pracujesz w tej branzy wiesz ze nawet najwieksze serwisy typu np. booking.com dzialaja na zywym organizmie i male modyfikacje wprowadzaja od razu bez zbytniego zawracania glowy swoim uzytkownikom(jezeli jest to zrobione z glowa to jest to transparentne dla uzytkownikow) - jak to mawiaja nadgorliwowsc jest gorsza od faszyzmu :-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dział "Przechwytuj domeny" chyba się "popsuł". Zarówno na AM jak i Dropped.pl - strona się rozjeżdża i zapętla (ramka w ramce).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wygląda sytuacja z statystykami odwiedzin aukcji ?:)

 

 

 

Edit: Już działają .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

czy Aftermarket też dodaje wam domeny do dodatkowych płatnych kategorii jak wystawiacie IDN i nie dodajecie ich samodzielnie do kategorii IDN np. domena cośtamfinanse*pl dodajecie do finanse a po zatwierdzeniu aukcji czy sprzedaży jest dodana automatycznie do kategorii IDN, może to już było na forum i się powtarzam ale ostatnio zauważyłem że znikają mi z konta środki i zagłębiam temat dlaczego...czy jest jakiś regulamin w Dropped.pl, który umożliwia im takie działanie? Jeszcze tej zagadki nie rozwiązałem na razie zdjąłem po prostu aukcje domen z polskimi znakami.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dział "Przechwytuj domeny" chyba się "popsuł". Zarówno na AM jak i Dropped.pl - strona się rozjeżdża i zapętla (ramka w ramce).

 

DD

A ja myślałem, że to tylko przeglądarka mi chwilowo fiksowała bo czasami tak się zdarza a tu jednak błąd w skrypcie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

czy Aftermarket też dodaje wam domeny do dodatkowych płatnych kategorii

 

Pozdrawiam

zdarzyło się "jakoś" i przez parę tyg. schodziły powoli pieniądze z konta. Potem napisałem ticketa i została mi wskazana domena z płatną kategorią, bo sam nie mogłem znaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dział "Przechwytuj domeny" chyba się "popsuł". Zarówno na AM jak i Dropped.pl - strona się rozjeżdża i zapętla (ramka w ramce).

O, już poprawione.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdarzyło się "jakoś" i przez parę tyg. schodziły powoli pieniądze z konta. Potem napisałem ticketa i została mi wskazana domena z płatną kategorią, bo sam nie mogłem znaleźć.

 

1 dzień x 30 IDN (5gr) = 1,5 zł w ciągu miesiąca jest 45zł, nie płaczę, że to dużo ale pieniądz to pieniądz zwłaszcza, że dzieje się to bez mojej wiedzy i zgody - pieniądze wyciekają ci z konta i :

 

mBankSiekieraBillboard_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nasz system nie ustawia niczego automatycznie - wiele osob sie myli i ustawia domyslnie albo sama platna kategorie albo dodatkowo ustawia kilka - https://www.dropped.pl/marketpaidcats.php tutaj znajduje sie lista domen z platnymi kategoriami na kazdego koncie - prosze to sprawdzic ;-)

 

rozumiem, że nie powinien tego robić, jednak przed momentem zrobiłem test i domenę z polskimi znakami oznaczyłem jako "na sprzedaż" i zaznaczyłem tylko jedną kategorię "Kredyty i pożyczki" po zatwierdzeniu i wpisaniu w przeglądarce nazwy domeny pojawiła się informacja, że domena ta jest na sprzedaż a kategorie w jakich jest wystawiona to "Kredyty i pożyczki" oraz "IDN" ... więc o pomyłce z mojej strony nie może być mowy bo dokładnie uważałem przy wystawianiu tej domeny żeby sprawdzić czy problem występuje nadal...

 

PS. może ktoś z forum jeszcze zrobi taki test pls. i sprawdzi bo może ten problem występuje jedynie na moim koncie?

Edited by marti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nasz system nie ustawia niczego automatycznie - wiele osob sie myli i ustawia domyslnie albo sama platna kategorie albo dodatkowo ustawia kilka - https://www.dropped.pl/marketpaidcats.php tutaj znajduje sie lista domen z platnymi kategoriami na kazdego koncie - prosze to sprawdzic ;-)

Chciałem tylko dodać, że nie da się anulować opłaty za płatna kategorię w trakcie trwania aukcji.

Nie wiem czy tak ma być.

 

Nie wiem jak to się dzieje ale również miałem sytuację, że nagle pobierało mi z konta za płatną kategorię. No ale ok, być może sam zaznaczyłem taka opcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

czy Aftermarket też dodaje wam domeny do dodatkowych płatnych kategorii jak wystawiacie IDN i nie dodajecie ich samodzielnie do kategorii IDN np. domena cośtamfinanse*pl dodajecie do finanse a po zatwierdzeniu aukcji czy sprzedaży jest dodana automatycznie do kategorii IDN, może to już było na forum i się powtarzam ale ostatnio zauważyłem że znikają mi z konta środki i zagłębiam temat dlaczego...czy jest jakiś regulamin w Dropped.pl, który umożliwia im takie działanie? Jeszcze tej zagadki nie rozwiązałem na razie zdjąłem po prostu aukcje domen z polskimi znakami.

 

Pozdrawiam

Kategoria "Domeny IDN" jest automatyczną kategorią systemową bezpłatną, podobnie jak "Domeny z ruchem", "Domeny dla SEO" i "Krótkie domeny". Opłaty za tę kategorię nie są pobierane. Jeśli na koncie masz pobierane opłaty, to dlatego że wystawiłeś sam aukcję podając kategorię #2, #3 lub #4. Nasz system nigdy nic nie dopisuje do tych kategorii, zarówno automatycznie, jak też moderator nie ma możliwości nic tam dodać jeśli sam nie ustawisz (może tylko usunąć dodatkową kategorię jeśli uzna że nie pasuje do domeny).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kategoria "Domeny IDN" jest automatyczną kategorią systemową bezpłatną, podobnie jak "Domeny z ruchem", "Domeny dla SEO" i "Krótkie domeny". Opłaty za tę kategorię nie są pobierane. Jeśli na koncie masz pobierane opłaty, to dlatego że wystawiłeś sam aukcję podając kategorię #2, #3 lub #4. Nasz system nigdy nic nie dopisuje do tych kategorii, zarówno automatycznie, jak też moderator nie ma możliwości nic tam dodać jeśli sam nie ustawisz (może tylko usunąć dodatkową kategorię jeśli uzna że nie pasuje do domeny).

 

niech ktoś jeszcze to sprawdzi u siebie na koncie bo już zgłupiałem, bo może nie potrafię posługiwać się skomplikowanym systemem aukcji AF

 

krok po kroku:

 

wybieram domenę z polskimi znakami , zakładka "giełda domen", zaznaczam "Wystaw na sprzedaż " wybieram "Kategoria:" zaznaczam"Kredyty i pożyczki" tę jako jedyną, nie mam nic wybranego w "Dodatkowe (płatne) kategorie:" i zatwierdzam.

 

wpisuje adres domeny w przeglądarce i widzę, że jest na sprzedaż oraz kategorię w jakich jest wystawiona " Kredyty i pożyczki" "IDN" - "IDN" nie wybieralem!

Edited by marti

Share this post


Link to post
Share on other sites
niech ktoś jeszcze to sprawdzi u siebie na koncie bo już zgłupiałem, bo może nie potrafię posługiwać się skomplikowanym systemem aukcji AF

 

krok po kroku:

 

wybieram domenę z polskimi znakami , zakładka "giełda domen", zaznaczam "Wystaw na sprzedaż " wybieram "Kategoria:" zaznaczam"Kredyty i pożyczki" tę jako jedyną, nie mam nic wybranego w "Dodatkowe (płatne) kategorie:" i zatwierdzam.

 

wpisuje adres domeny w przeglądarce i widzę, że jest na sprzedaż oraz kategorię w jakich jest wystawiona " Kredyty i pożyczki" "IDN" - "IDN" nie wybieralem!

 

Kategorie dotyczące ruchu, zarobków i kategoria "IDN" są ustawiane dla domen automatycznie i z tego co pamiętam są dodatkowe (darmowe).

 

Edycja:

Widzę, że Dropped.pl napisał to samo przede mną.

Edited by jamiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak wygląda sytuacja z statystykami odwiedzin aukcji ?:)

 

Edit: Już działają .

Zliczanie odwiedzin na domenach wystawionych na aukcjach działa.

Nie działa natomiast na domenach, które są na "Kup Teraz"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zliczanie odwiedzin na domenach wystawionych na aukcjach działa.

Nie działa natomiast na domenach, które są na "Kup Teraz"

 

Nie działają też statystyki otrzymanych ofert :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Wy wyprawiacie z tymi aukcjami Last Minute ? Znowu coś namieszaliście z czasem trwania aukcji !!!!Dlaczego aukcje są poskracane o kilkanaście dni ?Wystawiający Last Minute posprawdzajcie swoje aukcje i terminy zakończenia aukcji .

 

LM: Każda aukcja kończy się 4 dni przed wygaśnięciem domeny

 

ps.Zatrudnijcie wreszcie konsultanta online !

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie z AM skoro przeglądaliście ten wątek i problem z Last Minute może by tak wypadało coś napisać lub przynajmniej odpisać na któryś z ticketów ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

@plachcik,

 

Tickety również dotarły. Wiadomości PW również. Każda droga jest dobra, jednak zalecane jest wysłanie ticketa. To wystarczy.

 

Przeanalizowałem problem, daty dla trwających aukcji LM zostały poprawione, w sprawie zakończonych otrzymasz odpowiedź od supportu.

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

ps. Muszę się wylogować jak przeglądam wątek z telefonu ;-)

Edited by Pine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×