Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

W chwili obecnej u mnie dropped.pl nie wczytuje się. Na AfterMarket.pl mogę jedynie widzieć stronę główną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W chwili obecnej u mnie dropped.pl nie wczytuje się. Na AfterMarket.pl mogę jedynie widzieć stronę główną.

... ja mam wszystkie strony... ale za to zalogować się nie mogę :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
... ja mam wszystkie strony... ale za to zalogować się nie mogę :unsure:

 

Mam to samo . Ostatnio coś słabiutko z AM ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sytuacja jest opanowana.Serwis odzyskał pełną stabilność. Znamy przyczynę (niezależną od Nas) i zabezpieczymy się przed tego typu sytuacjami.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po awarii domeny, na których wrzucone są wizytówki nie wczytują ich tylko kierują bezpośrednio na giełdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po awarii domeny, na których wrzucone są wizytówki nie wczytują ich tylko kierują bezpośrednio na giełdę.

 

U mnie jest ok . Sprawdź przez proxy .

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie jest ok . Sprawdź przez proxy .

 

Dzięki. Przez proxy działa ale "zawartość reklamowa" bardzo wtedy zostaje zubożona.

Pomogło wyczyszczenie historii przeglądarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bad gejtweje - Michał wracając z cypryjskiej plaży kopnął serwer :) Inny "możliwy" scenariusz to, "Wrzućmy te nowe nietestowane skrypty na serwer produkcyjny" :o

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Padł ale powstał :)

Wygląda na to że juz jest ok...

 

Coś chyba nie tak, bo mi się wydawało, że jedna aukcja kończy się o 20:00, a teraz patrzę, że już zakończona (jest za dziesięć).

 

O 17:21 przyszedł mail, że "kończy się za 2 godziny", to prędzej o 20 niż 19. :o EDIT: patrzę teraz na liście, że kończyła się jednak o 19:00, ale to ten mail to za późno przyszedł wtedy, pewnie zresztą i tak nie można było licytować przez ten error 502.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś chyba nie tak, bo mi się wydawało, że jedna aukcja kończy się o 20:00, a teraz patrzę, że już zakończona (jest za dziesięć).

 

O 17:21 przyszedł mail, że "kończy się za 2 godziny", to prędzej o 20 niż 19. :) EDIT: patrzę teraz na liście, że kończyła się jednak o 19:00, ale to ten mail to za późno przyszedł wtedy, pewnie zresztą i tak nie można było licytować przez ten error 502.

 

 

Ciężko mi się odnieść do tego o czym piszesz bo nie wiem jaka to aukcja :). Licytowałem aukcje kończącą się o 18 i było ok. Ale nie zdzwił bym się gdy było jak piszesz z tym mailem o kończącej się aukcji za 2h bo jak ja dostaje te maile z przypomnieniem to zazwyczaj dana aukcja kończy się za jakies 1,5 h a nie za 2h jak informuje mail. Tak więc to troche przypał z tym mailami :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciężko mi się odnieść do tego o czym piszesz bo nie wiem jaka to aukcja :)

 

No nie bardzo mogę napisać, bo może reaktywują tę aukcję i przedłużą o 24 godziny - wtedy cena będzie pewnie wyższa jak podam nazwę. :o A co do maili - sprawdziłem na kilku aukcjach z sierpnia i rzeczywiście jest jak piszesz, że powiadomienia wysyłane są półtorej godziny przed, a nie dwie godziny - zawsze były na koniec godziny, kilka minut przed + 2 godziny np.

 

29 czerwca - Aukcja domeny kuracjusz.pl kończy się za 2 godziny (mail godz. 18:53, koniec aukcji 21:00)

1 lipca - Aukcja opcji detektyw.pl kończy się za 2 godziny (mail godz. 19:52, koniec aukcji 22:00)

 

I z sierpnia już:

 

6 sierpnia - Aukcja domeny maszynysprzatajace.pl kończy się za 2 godziny (mail godz. 20:23, koniec aukcji 22:00)

 

Półtorej godziny przed - czyli coś w tym miesiącu się popsuło, dla mnie jest to niestety kompletnie mylące i dezorientujące. :) "Trochę przypał", raczej bardziej niż trochę - bo można przez to przegapić pełno aukcji, że się myśli że to 2,5 godziny, a nie tylko 1,5.

 

Ostatnio chyba za mało licytuję, że nie zauważyłem, ale poprzednie rozwiązanie (kilka minut przed pełną godziną) było jak dla mnie o wiele bardziej przejrzyste.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie bardzo mogę napisać, bo może reaktywują tę aukcję i przedłużą o 24 godziny - wtedy cena będzie pewnie wyższa jak podam nazwę. :)

 

Jasne, oczywista sprawa;)

Jeśli nie wygrałeś tej aukcji to mam złą wiadomość - o 19 wszystko działało jak należy więc raczej nie będzie podstaw do reaktywacji aukcji. Problemy pojawiły się kilka minut po 19 i trwały tylko kilkanaście minut.

 

Ostatnio chyba za mało licytuję, że nie zauważyłem, ale poprzednie rozwiązanie (kilka minut przed pełną godziną) było jak dla mnie o wiele bardziej przejrzyste.

 

 

W moim przypadku nie mam problemu z tymi błednymi powiadomieniami bo jestem na AM w ciągu całego dnia i się nie sugeruje nimi, ale jeśli ktoś wchodzi na AM na konkretne aukcje to faktycznie może przegapić interesujące go licytacje. Tak czy inaczej interwencja dropped jest konieczna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×