Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Działa Wam AM?

 

Dostałem maila z informacją o udostępnieniu list domen, postanowiłem sobie je obejrzeć i nie mogę się nawet zalogować :)

 

Domyślam się, że pewnie wszyscy tak pomyśleli, stąd ten pad :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działa Wam AM?

 

Dostałem maila z informacją o udostępnieniu list domen, postanowiłem sobie je obejrzeć i nie mogę się nawet zalogować :)

 

Domyślam się, że pewnie wszyscy tak pomyśleli, stąd ten pad :)

 

 

Mam tak samo. >_>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działa Wam AM?

 

Dostałem maila z informacją o udostępnieniu list domen, postanowiłem sobie je obejrzeć i nie mogę się nawet zalogować :)

 

Domyślam się, że pewnie wszyscy tak pomyśleli, stąd ten pad :)

 

Ostatnio jak patrzyłem na licznik to zwycięzca miał coś ok. 20 domen (kilka minut po tym e-mailu). Jak wszyscy tak ostro rejestrują to nic dziwnego, że padł cały dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinni zmienić brand Dropped.pl/Aftermarket.pl na Padaka.pl. :)

 

Już działa :)

 

 

Swoją drogą ciekaw jestem kiedy te listy domen były aktualizowane:

 

prowadnice.pl 1000 PR1 119 2004-02-09 Wolna

 

Domena zarejestrowana od 30 września 2003 ;)

 

 

To samo z:

 

prywatnie.pl PR3 3008 2002-11-25 Wolna

przebrania.pl PR3 1289 2006-03-04 Wolna

 

Obie od dawna zarejestrowane.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie bardzo . Dalej to samo.

 

Właśnie miałem pisać, że znów się sypie :/ Przez to nie dałem rady zarezerwować domeny :) ktoś mnie uprzedził.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie miałem pisać, że znów się sypie :/ Przez to nie dałem rady zarezerwować domeny :) ktoś mnie uprzedził.

 

Ja tam nie biorę udziału, za wysoki poziom trudności tego konkursu jak dla mnie, też próbowałem coś zarezerwować i miałem to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam nie biorę udziału, za wysoki poziom trudności tego konkursu jak dla mnie, też próbowałem coś zarezerwować i miałem to samo.

 

Ja nie pod kątem konkursu, ale ciekaw jestem czy uda się znaleźć tam coś ciekawego. Nigdy jeszcze nie korzystałem z tych list :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie można sprawdzić kto aktualnie prowadzi w "konkursie"? aftermarket.pl/lab_list.php upewnił mnie w przekonaniu że 2 mln zarejestrowanych domen = 0,1% wolnych ciekawych adresów. Każda rejestracja z palca jest już na wagę złota :)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbowałem zarejestrować dla klienta domenę, przyszedł mail potwierdzający rejestrację - mimo to nie pobrało mi $ oraz nie mam w/w domeny w panelu...

 

We whois domena widnieje zaś jako zarejestrowana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nie biore udziału w tym śmiesznym konkursie nie mniej chciałem przetestować ową listę jak miałem możliwość . Od strony technicznej Droppedowy konkurs to porażka . Pół dnia leży i kwiczy .Jak widać Dropped nie wyciągnęło żadnych wniosków od czasów promocji na 10 darmowych domen ( z puli bodajrze 1000 o ile dobrze pamiętam ) Do tego nieaktualna lista wolnych domen . Za co Ci ludzie płacą te 100zł / miesiąc...

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od strony technicznej Droppedowy konkurs to porażka . Pół dnia leży i kwiczy .Jak widać Dropped nie wyciągnęło żadnych wniosków od czasów promocji na 10 darmowych domen
Smutno, ale prawda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do końca konkursu pozostało jeszcze: DAYS 365 HRS. 23 MIN. 54 SEC. 7....

 

To wtedy nie zdążą ogłosić nawet zwycięzcy, bo za rok od teraz to jest przecież koniec świata. ;) A serio to ciekawy błąd, chyba nie do końca było przetestowane zakończenie konkursu. :lol:

 

Zresztą nawet ciężko było przebić zwycięzcę, który zarejestrował 88 domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso a nie mówiłem że dobije ktoś do setki? Ile drugie miejsce? 87? Trzecie? 86? Dropped jest do przodu nie tylko na konkursie ale jakimś cudem zarobiło na konferencji którą mieli sponsorować... IMHO najgorszy pomysł na cokolwiek to idea "Pay to win", oczywiście AM gratuluje jak zwykle interesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Thomaso a nie mówiłem że dobije ktoś do setki? Ile drugie miejsce? 87? Trzecie? 86? Dropped jest do przodu nie tylko na konkursie ale jakimś cudem zarobiło na konferencji którą mieli sponsorować... IMHO najgorszy pomysł na cokolwiek to idea "Pay to win", oczywiście AM gratuluje jak zwykle interesu.

 

Business is business :lol:

 

Ja gdybym brał udział w konkursie miałbym jednak zastrzeżenia do padającego co raz serwisu. Oczywiście jeśli między kolejnymi miejscami była niewielka różnica w ilości zarejestrowanych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Thomaso a nie mówiłem że dobije ktoś do setki? Ile drugie miejsce? 87? Trzecie? 86? Dropped jest do przodu nie tylko na konkursie ale jakimś cudem zarobiło na konferencji którą mieli sponsorować... IMHO najgorszy pomysł na cokolwiek to idea "Pay to win", oczywiście AM gratuluje jak zwykle interesu.

 

Dlatego stwierdziłem że jest śmieszny :lol: . Można śmiało porównać ten konkurs z serwisem ala podbij . Kto więcej kasy zostawi ten wygra wejściówkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×