Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Dokładnie, dodatkowo domeny te nie są już widoczne w panelu "wystawiania na aukcje"...

U mnie to samo, napisałem ticket. Coś ta mała ilość aukcji na giełdzie była podejrzana...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie macie problemu z wystawieniem Escrow?

 

 

Nie, nie mam ponieważ nawet się wejść na AM nie da... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, nie mam ponieważ nawet się wejść na AM nie da... :)

 

Zgadza się, teraz cały serwis leży i kwiczy.

 

Edit: W tej samej minucie i prawie to samo Jackal - telepatia ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

aukcje aukcjami, ciekawe ile domen przez to spadnie bo ktoś zostawił odnowienie na ostatnią chwilę ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
aukcje aukcjami, ciekawe ile domen przez to spadnie bo ktoś zostawił odnowienie na ostatnią chwilę ...

 

Nie wiem czy to już koniec problemów, ale mnie się udało przed momentem zainicjować Escrow :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit: W tej samej minucie i prawie to samo Jackal - telepatia tongue.gif

 

No coś w tym musi być ;)

 

Nie wiem czy to już koniec problemów, ale mnie się udało przed momentem zainicjować Escrow ;)

 

Na chwilę obecną działa, ciekawe jak długo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na chwilę obecną działa, ciekawe jak długo :)

działa i nie działa ;) zrealizowanych wczoraj opcji dalej nie można zarejestrować, nawet nie przyszło żadne powiadomienie o tym z dropped

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na chwilę obecną działa, ciekawe jak długo :)

 

Działa dobrze, ale nie zmienia to faktu, że ostatnie przestoje bardzo mocno utrudniają korzystanie z giełdy Aftermarket i serwisu Dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przetransferujcie domeny do konkurencji i po krzyku ;) . Marudzicie jakby Dropped był jedyną alternatywą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy ktoś wie może czym jest spowodowana tak długa awaria am i kiedy można się spodziewać normalnego funkcjonowania serwisu bo korzystanie z bety i czekanie aż załaduje się strona przypomina mi piękne czasy modemów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy ktoś wie może czym jest spowodowana tak długa awaria am i kiedy można się spodziewać normalnego funkcjonowania serwisu bo korzystanie z bety i czekanie aż załaduje się strona przypomina mi piękne czasy modemów ;)

 

Mi dziś akurat ładnie śmiga, a siedzę prawie od samego rana w "Laboratorium" :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

no mi aftermarket w ogole nie działa chyba ze wpisze adres beta.aftermarket ale wtedy chodzi z predkoscia wiadomo jaka ;)

 

może to ja o czymś nie wiem :)

Edited by jacek1337

Share this post


Link to post
Share on other sites
no mi aftermarket w ogole nie działa chyba ze wpisze adres beta.aftermarket ale wtedy chodzi z predkoscia wiadomo jaka :)

 

To spróbuj może pod inną przeglądarką. Czasem miałem tak, że pod liskiem nie chciało mi chodzić, a pod chromem śmigało bez najmniejszego problemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no mi aftermarket w ogole nie działa chyba ze wpisze adres beta.aftermarket ale wtedy chodzi z predkoscia wiadomo jaka :P

 

może to ja o czymś nie wiem :)

 

coś masz z konfiguracją, mi działa na lisku i innych zwierzątkach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
coś masz z konfiguracją, mi działa na lisku i innych zwierzątkach ;)

 

 

 

hmm dziwne, na chrome też mi aftermarket nie działa, nawet na klasycznym ie mi nie wbija, jedyne wyjscie jak wpisuje adres beta.aftermarket.pl to wtedy wchodzi ale działa koooszzmaarnie wolno, dziwne bo nic nie grzebałem przy ustawieniach liska i tak nagle od wczoraj jest taki problem :) czy ktoś ma podobny może problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm dziwne, na chrome też mi aftermarket nie działa, nawet na klasycznym ie mi nie wbija, jedyne wyjscie jak wpisuje adres beta.aftermarket.pl to wtedy wchodzi ale działa koooszzmaarnie wolno, dziwne bo nic nie grzebałem przy ustawieniach liska i tak nagle od wczoraj jest taki problem :) czy ktoś ma podobny może problem?

miałem taki problem. Napisałem do supportu i w 24h go rozwiązali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
miałem taki problem. Napisałem do supportu i w 24h go rozwiązali.

 

 

Dzięki wielkie ;) w takim razie pisze do nich i cierpliwie czekam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×