Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

nie ma co się dziwić wobec tego ile nowych aukcji wystawionych jest w każdej sekundzie;P

To Allegro też powinno cały czas leżeć, kwiczeć i nie wstawać?

 

Kilka dni temu zgłaszałem, że nie działają ratingi przy użytkownikach. Pokazywanie klientowi ratingu 0 było raczej nie porozumieniem. Naprawili, poinformowałem klienta - wszedł następnego dnia, rating znów zero. Oczywiście zwrócił na to uwagę. Teraz mi pisze, że nie może złożyć oferty, bo serwis nie działa. Super... Co Dropped ufunduje nam jutro?

 

Szybkość działania i stabilność serwisu jest poniżej jakiejkolwiek krytyki... ;) To biznes czy przedszkole?

 

EDIT: I nie wiem dlaczego macie taki dobry nastrój z tego powodu... naprawdę nie wiem.

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taką prosbę aby dało się jednak kupować i sprzedaać domeny i brac udział w licytacji. dziś wieczorem kończy się sporo aukcji, za kilka zapłąciłem za promocję i byłoby olbrzymim nietaktem jakby się okazało, że ludzie nie mogą licytować. pomijam, że np dziś/wczoraj rozsyłałem info przypominajace o aukcacj i jeżeli ktoś chciał wejśc na aukcje i dodać do obsewowanych a nie mógł, bo serwis leżał, to bardzo prawdopodobne, z ejuż więcej na linka nie wróci i o jego udziale w aukcji moge zapomnieć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kup teraz nie działa . Klient chce kupić domenę poprzez kup teraz i du....pa ;) Super ;)

 

 

[...]

 

Edit: Hurra!! Po prawie 3 godzinach prób udało się mi wystawić Escrow! ;)

 

 

[...] Teraz mi pisze, że nie może złożyć oferty, bo serwis nie działa. Super...

 

[...]

 

 

[...]jeżeli ktoś chciał wejśc na aukcje i dodać do obsewowanych a nie mógł, bo serwis leżał, to bardzo prawdopodobne, z ejuż więcej na linka nie wróci i o jego udziale w aukcji moge zapomnieć ;)

 

[...]

 

 

 

I w taki oto sposób tracimy klientów / pieniądze ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Allegro też powinno cały czas leżeć, kwiczeć i nie wstawać?

Trochę inna skala biznesu ;) Zresztą kilka dni temu i allegro padło na kilka godzin ;) Ale fakt tych urodzin.. i to, że w dniu dzisijszym z promocji nie można korzystać bo AM nie działa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A teraz nie działa wcale... Strasznie to irytujące podczas "pracy" na AM ;)

Dokładnie! Dla wielu z nas jest to narzędzie pracy.

 

Wprowadzają nową funkcjonalność (takie rozwijane kwadraciki), zamiast popracować nad tą dupowatą stabilnością. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lipa straszna. Myślałem, że to u mnie coś nie halo, ale widzę, że inni też mają kłopoty.

 

Nie znasz dnia ani godziny, kiedy przyjdzie klient. Strona się nie wyświetla, więc sklep zamknięty - klient idzie do innego sklepu.

 

cześć Korneliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzę udało się Kup teraz,ale nie mogę zalogować się teraz do AM 502 Bad Gateway .

 

 

EDIT : Normalnie jestem zalogowany . Nie do wiary ;)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

a właśnie coś mi się przypomniało i chciałem się z Wami podzielić.

Może trzeba by w osobnym wątku, a może taki temat już był.

 

Na aftermarket trafiłem chyba z rok temu przez domeny Korneliusza.

Trochę pogrzebałem, zalogowałem się i sam zacząłem się "bawić"

Na początku byłem klientem Korneliusza, a potem jak zobaczyłem jak to działa to sam zacząłem to robić.

 

Ostatnio dostałem info z aftermarket, że jak dodam na facebooku, że ich lubię to będę miał jakieś tam korzyści.

Na początku kliknąłem "lubię to" , ale potem się zastanowiłem...

 

po co mam wszem i wobec ogłaszać, że istnieje giełda domen gdzie działam.

Jak ktoś np. znajomy będzie chciał kupić domenę i zwróci się do mnie, to ja mogę znaleźć taką domenę na giełdzie i mu sprzedać z prowizją.

A jak ten znajomy zobaczy na FB z jakich narzędzi korzystam to sam wejdzie na AM i sobie kupi.

 

Wygląda to tak jakby AM za pomocą domainerów szukało detalicznych klientów.

 

Takie mam skojarzenie, być może się mylę ...

 

Pamiętam taki napis na hurtowni: U NAS NIE SPOTKASZ SWOJEGO KLIENTA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda to tak jakby AM za pomocą domainerów szukało detalicznych klientów.

 

Aftermarket.pl dawno już przestało być narzędziem tylko dla domainerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niemożliwe aby dwie domeny miały ten sam ID (jak mniemam to jest Primary key dla bazy aukcji) więc IMHO to zła wiadomość alpine5 - Twojej oferty na AM w ogóle nie ma, jest tylko teoretycznie istniejąca aukcja do której nie uzyskasz dostępu.

 

Wystawianie jest dziś darmowe, i aukcja tak długo jak ma status oczekującej może być za darmo usunięta. Sugeruje usuwanie do skutku ;)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie możliwe aby dwie domeny miały ten sam ID (jak mniemam to jest Primary key dla tej bazy) węc IMHO zła wiadomość alpine5 - twojej oferty na AM w ogóle nie ma, jest tylko teoretycznie istniejąca aukcja do której nie uzyskasz dostępu.

 

Wystawianie jest dziś darmowe, i aukcja tak długo jak ma status oczekującej może być za darmo usunięta. Usuwaj więc do skutku ;)

Nie mam tej domeny na liście aukcji w swoim panelu administracyjnym, ani na liście domen do wystawienia ;)

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. proszę o info czy komuś też "żżera" domeny po bezskutecznej próbie wystawienia aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mimo ze wyskoczylo bad gateway domeny sie zarejestrowaly.

 

U mnie mimo padu przyjęło ofertę w aukcji ;)

 

Pewnie nikogo nie zaskoczę, ale cały serwis znów leży.

 

PS.

 

Nie wierzę udało się Kup teraz,ale nie mogę zalogować się teraz do AM 502 Bad Gateway .

 

Czyżby to Twoja sprzedaż? ;)

 

xxxxxxxxxx.pl 3500.00 PLN 2011-09-20 Sprzedaż na giełdzie Klient końcowy

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyżby to Twoja sprzedaż? ;)

xxxxxxxxxx.pl 3500.00 PLN 2011-09-20 Sprzedaż na giełdzie Klient końcowy

 

Być może . Nie pamiętam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak.. u mnie też jest ten problem...

 

właśnie doświadczyłam "zżarcia" nie ma aukcji lecz nie mogę domeny wystawić na aukcje tak jak by aukcja już była ;)

 

 

Edit ogólnie to wygląda na to że w dniu promocji aukcje za 0 już cosik się nie da aukcji wystawić od dobrej godzinki

Edited by Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit ogólnie to wygląda na to że w dniu promocji aukcje za 0 już cosik się nie da aukcji wystawić od dobrej godzinki

.. . a w ogóle dało się wcześniej wystawić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. . a w ogóle dało się wcześniej wystawić?

tak wcześniej wystawiałam teraz nie wiem czy dalej próbować bo drugiego podejścia po nieudanej próbie nie ma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak wcześniej wystawiałam teraz nie wiem czy dalej próbować bo drugiego podejścia po nieudanej próbie nie ma ;)

Szczęściara ;)

Mam zminusowane konto przez wczorajsze .EU za free (zresztą żadnej nie zarejestrowałem... były tylko emocje) a teraz gdy... chcę wystawić aukcję to mam ciągle

Brak wymaganej ilości środków na koncie!

(i gdzie ta promocja? ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już działa wystawianie aukcji tylko czasem trzeba dłużej poczekać na wczytanie ostatniej planszy ;)

 

 

Szczęściara wink.gif

 

Aj tam ... udało się mi pozytywnie skorzystać z dzisiejszej promocji ciekawa jestem ile aukcji będzie dziś wystawionych na AM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już działa wystawianie aukcji tylko czasem trzeba dłużej poczekać na wczytanie ostatniej planszy ;)

... udało się mi pozytywnie skorzystać z dzisiejszej promocji ciekawa jestem ile aukcji będzie dziś wystawionych na AM

No, jakieś 5-6 minut, ale się udało. Przypomina mi się trochę wgrywanie gier z magnetofonu na C64 (kilkanaście minut - można było spokojnie pójść po drobne zakupy, a i tak po powrocie mogło się okazać, że wyskoczył error). Może do północy wystawię jeszcze kilka aukcji domen (jak na razie wystawiłem od rana około 40 szt - ciężka praca, oby się opłaciło) ;)

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. i pomyśleć, że jeszcze całkiem niedawno taki luksus jak wystawianie aukcji na AM było na codzień za free ;)

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×