Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Gdyby nie ten pad, to nie wiedziałbym, że Dropped obchodzi swoje piąte urodziny.

 

100 lat, ale chce opłacić złapaną domenę, więc stawiajcie serwis na nogi czym prędzej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie padł - tylko nie działa ;)

 

Po co mi darmowe/albo nawet drogie domen .eu, jeśli potem nie mogę zmienić serwerów DNS (już kiedyś napisałem o tym na DI - nawet Google pokazuje to w TOP10... )?

 

PS: Jak już kilka razy napisałem - promocje i fajerwerki są ok, ale PODSTAWOWE FUNKCJE co najmniej IMHO powinien ZAWSZE działać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

3h poświęcone na wystawienie aukcji - efekt to dwie wystawione domeny...

Tragedia jakaś, jeszcze do tej pory nic nie działa. Promocje fajna sprawa ale tylko wtedy kiedy serwis jest na nie przygotowany.

BTW, ciekawe ilu kk chciało dziś i wczoraj kupić jakąś domenę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiście nadal brak możliwości rejestrowania (pal licho testy) domen w dropped... no nieźle :/

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi dziś działa, jednak wczoraj jak chciałem coś w promocji wystawić to nie było dostępu do serwisu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było problemów z rejestracją domen testowych (tak jak to było w przypadku np. darmowego wystawiania aukcji) ?

 

Miałem przygotowaną listę kilkudziesięciu domen do testowania, ale nie chciało mi się siedzieć wczoraj do godziny 00:01

 

Naiwnie pomyślałem, że jak włączę komputer dziś rano, to jeszcze uda mi się zarejestrować kilka/kilkanaście testów.

 

Ktoś wie o której godzinie pula się skończyła (obstawiam, że w okolicach godziny 00:20) ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pula 2006 testów rzucona została ok. 0:26, wystarczyła do 1:39:)

Przyznam, że o wiele lepiej serwis działał niż w przypadku rejestracji domen eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zarezerwowałem pewną domene, następnie z niej zrezygnowałem, a dzisiaj dropped.pl ją dla mnie przechwycił mimo że jej nie dałem do przechwycenia i teraz mam -20 zł za to że zrezygnowałem z jej przechwycenia

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites
zarezerwowałem pewną domene, następnie z niej zrezygnowałem, a dzisiaj dropped.pl ją dla mnie przechwycił mimo że jej nie dałem do przechwycenia i teraz mam -20 zł za to że zrezygnowałem z jej przechwycenia

 

Miałem dwa podobne przypadki, dodałem domenę do przechwycenia, potem ją usunąłem z listy do przechwycenia a po kilku dniach domeny zostały dla mnie przechwycone. Napisałem ticket i czekam, tylko tyle możemy zrobić...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem dwa podobne przypadki, dodałem domenę do przechwycenia, potem ją usunąłem z listy do przechwycenia a po kilku dniach domeny zostały dla mnie przechwycone. Napisałem ticket i czekam, tylko tyle możemy zrobić...

 

Dropped mi teraz zarzuca że dodałem ją do monitorowania z opcją przechwycenia. Niby zrobiłem to kilka godzin po tym jak zrezygnowałem z rejestracji. Najpierw zarezerwowałem, później zrezygnowałem z rezerwacji i według nich kilka godzin później dodałem do monitorowania z opcją przechwycenia. Ciekawe po co miałbym to robić.

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×