Jump to content
DD

29.pl na sprzedaż od 1 PLN - aukcja DI

Recommended Posts

Wystawiam na sprzedaż domenę 29.pl - aukcja DI od złotówki. Brak ceny minimalnej.

Domena zarejestrowana w 2004 roku.

 

Koniec aukcji 19 marca 2009 (czwartek) o godzinie 21:00 lub 5 minut po ostatniej ofercie, jeśli padnie po 20:55.

 

Żeby uatrakcyjnić aukcję wprowadzam dodatkowe warunki:

 

- dla oferty złożonej od rozpoczęcia aukcji do godziny 12:00 dnia 19 marca: 20% upust w przypadku wygrania aukcji

- wygrywająca oferta złożona między 12:01 - 18:00 dnia 19 marca: 10% upust w przypadku wygrania aukcji

- oferta złożona między 18:01 - 20:00 dnia 19 marca: 5% upust w przypadku wygrania aukcji

 

Mam nadzieję, że to zachęci do składania ofert bez czekania do ostatniej chwili :)

 

Zaczynamy od 1 PLN, minimalne przebicie: 50 PLN.

Cena netto (należy doliczyć 22% VAT).

Jednak istnieje możliwość przeprowadzenia transakcji Escrow przez serwis Aftermarket.pl. Wtedy wylicytowana kwota będzie kwotą brutto. Wybór należy do kupującego.

 

Gdyby trzeba było coś wyjaśnić - proszę postować i PMować :)

 

EDIT: Przy okazji postanowiłem promować aukcje dobrych domen od symbolicznych maksymalnie 10 PLN na swoim blogu, który odwiedza już kilkaset osób dziennie. Zapraszam do zgłaszania swoich domen na poniższą stronę:

http://danieldryzek.pl/dobre-domeny-na-spr...ukcje-od-1-pln/

 

FOR ENGLISH VISITORS

 

Domain 29.pl for sale. We start from 1 PLN (Polish Zloty). Auction ends on 19th of March (Thursday) 9 pm (CET) or 5 minutes after last bid after 8:55 pm.

Please post your offer in this thread. Your offer has to be at least 50 PLN higher.

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 PLN

 

 

EDIT: 150 :-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja dam 150.

 

EDIT: ^ ja dałem 150, ale i tak już za późno. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy aukcje na after od 10 zł tez sa przyjmowane ???? nie ma tam mozliwosci wystawienia od 1 zł

Tak :) Mogą też być aukcje od symbolicznych 10 zł.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dużo jeszcze tych eksperymentów będzie Daniel ? :)

TAK :) Mam dużo pomysłów odnośnie sposobu przeprowadzania aukcji :P Będziemy eksperymentować :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze tylko przez pół godziny obowiązuje 10% zniżki dla zwycięzcy aukcji domeny 29.pl :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze tylko przez 10 min złożona oferta zostanie pomniejszona o 5% rabat.

 

Obecnie prowadzi gramasla z ofertą 3000 PLN.

 

Dla ofert, które przebiją obecną ofertę, proponuję płatność w ratach 50/50 - teraz połowa i za miesiąc druga połowa płatności.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mimo wszystko proszę stosować się do zapisu regulaminu:

#W tym dziale nie można podnieść/odświeżyć tematu. Wyjątek stanowią aukcje, taki temat można odświeżyć tylko raz i nie wcześniej niż 24 godziny przed końcem aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja mimo wszystko proszę stosować się do zapisu regulaminu:

No dobra, pseprasam :)

 

Następnym razem te wszystkie informacje będę już dodawał w pierwszym poście. Dziękuję za wyrozumiałość! Ale racja - regulamin to regulamin! :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×