Jump to content
apze

.TEL - już dziś - już teraz - już za późno ;(

Recommended Posts

Domeny .tel nie mogą się składać wyłącznie z cyfr (taka polityka rejestru). Z całą pewnością więc te domeny nie zostaną zarejestrowane.

 

Dokładnie.

Cyfr nie mozna rejestrować

http://www.telnic.org/whois.html

 

wielka kicha te ''domeny''.

osoby ktore zarejestrowaly kilka takich .tel-kow szukaja wytlumaczenia.. '' ze w przyszlosci bedzie super, extra, ze sie sprawdzą, że to bedzie super piekna ''ksiazka telefoniczna'' bla bla bla''

 

ale prawda jest inna.. to nie jest domena :wacko:

tylko oplata abonamentowa do wpisu (rejestru) na jakims tam serwerze, o ktorym tak szybko zapomnicie w takim tempie jak sie z nią zapoznaliscie.

i watpie zeby byla promowana i wyszła z cienia jako znana i popularna nazwa.

kolejny wynalazek zrobiony dla kasy...

 

Otwórzcie oczy ;)

(sam jedną zarejestrowalem :D )

 

dziekuje... to tylko moje zdanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

alarmowy.tel

Popracowałem trochę nad ustawieniem domeny i powiem, że konfiguracja ma bardzo dużo ograniczeń. Naprawdę ciężko coś wykombinować :wacko:

Na temat domen .tel podzielam teraz pogląd Kangur'a

Share this post


Link to post
Share on other sites
alarmowy.tel

Popracowałem trochę nad ustawieniem domeny i powiem, że konfiguracja ma bardzo dużo ograniczeń. Naprawdę ciężko coś wykombinować :D

Na temat domen .tel podzielam teraz pogląd Kangur'a

 

umieść tam linki organizacji charytatywnej , to Ci może podziękują ? :wacko:

Pozdrawiam

waldek

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak na razie .tel ładnie wymiata... nazwiska, ksywki..imiona co tylko można ubywa z godziny na godzine.... heh ciekawe co będzie się działo za rok........

Share this post


Link to post
Share on other sites
osoby ktore zarejestrowaly kilka takich .tel-kow szukaja wytlumaczenia.. '' ze w przyszlosci bedzie super, extra, ze sie sprawdzą, że to bedzie super piekna ''ksiazka telefoniczna'' bla bla bla''

 

ale prawda jest inna.. to nie jest domena :wacko:

tylko oplata abonamentowa do wpisu (rejestru) na jakims tam serwerze, o ktorym tak szybko zapomnicie w takim tempie jak sie z nią zapoznaliscie.

i watpie zeby byla promowana i wyszła z cienia jako znana i popularna nazwa.

kolejny wynalazek zrobiony dla kasy...

hehe, sam bym tego lepiej nie napisał :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmm na az.pl jakiś błąd musi być... bo w tej chwili co bym nie wpisał .tel jest zajęte więc fałszywą plotkę puściłem o nagłym wykupywaniu... heh

Edited by witek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaiste, coś sie sypnęło....

 

DOMENA

domena : dcfwrewrvcvrewrerer.tel (Zajęta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może faktycznie zajęta. ;-) Jak spojrzałem, co jest zajęte, to się za głowę złapałem. Ciekawe, że większość dobrze pasujących do tego rozszerzenia polskich słów zostało jak zwykle zarejestrowane w Niemczech i USA. :wacko:

 

A tomasz.tel nie popuszczę, jak tylko się dowiem jak kupować takie domeny i dokonywać transferów. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

oj sypnelo sypnelo.... az.pl sobie niezle leci... przegladajac raporty transakcji ostro sie wqur... ekhm zdenerwowalem... okazalo sie ze np rezerwacja.tel automatycznie nie zarezerwowalo wczoraj... i podkupil ją własnie jakiś szwab... ciekawe tylko że z co lepszymi domenami az ma problem... z fru.tel juz nie bylo takiego problemu i innymi... czlowiek zabiegany zapracowany to i nie dopatrzylem ze automat nie zarejestrowal :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz jeszcze wolne: Tomcio, Tomaszek, Tomus ;)

 

http://www.telnic.org/whois.html

 

Wiem, też widziałem ale to nie to samo. :D No nie umrę jak nie będę miał, ale zapytać można, szczególnie, że ostatnio przygarnąłem trochę .cz i zrobiłem chyba nawet jakieś postępy w czeskim mailingu to może się z tym Czechem dogadam. :wacko:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
... i podkupil ją własnie jakiś szwab...

to nasz kolega z forum, więc jakbyś chciał coś tam jemu powiedzieć to nie ma większego problemu :wacko:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

costu.tel no i jak temu kowalskiemu przetłumaczyć, że drukarka dobrze działa, że po tel nie powinno być cyferek, oj potrwa to...

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze jakaś oferta:

Dzień dobry,

Byłabym zainteresowana odkupieniem domeny internetowej: numery.tel jaka cena interesowałaby Pana za nią?

 

Z pozdrowieniami,

Panie Rafale spóźniłam się i mogę zaproponować 250 zł za tą domenę.

 

Proszę o odpowiedź,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ze mnie matołek :wacko: Na początku rejestracji .tel kombinowałem i chciałem zarejestrować (nie wiem czemu) jedną lub dwie domeny .tel, ale w az.pl wyskakiwał błąd przy rejestracji więc sobie odpuściłem, myśląc że może to i dobrze bo w końcu po co mi one. Dziś zajrzałem do panelu a tam saldo -41zł i dwie zarejestrowane domeny .tel i to koszmarne nindze :D Wychodzi na to, że też się zapisałem do klubu telenindzy.

 

Prości ludzie nie powinni brać się za domeny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a ja przez panel wpierw próbowałem jedną i wyszedł jakiś błąd, no to drugą i wyszedł jakiś błąd ... i info, że są zajęte, choć parę sekund wcześniej były wolne. Kasa w panelu pozostała nienaruszona. Wczoraj otworzyłem pocztę, i widzę email od Az.pl z jakimś hasłem i loginem do panelu domen tel czy coś takiego. Zresztą panele są razy dwa - do dwóch domen, które próbowałem zarejestrować. Boję się tam zaglądnąć, bo już mi po pierwszej gorączce :wacko: przeszła ochota na to co usiłowałem zarejestrować. Mam nadzieje, że nie będzie jakichś nacisków ze strony Az.pl, jeśli się okaże, że ja "mimochodem" :D coś tam jednak zamówiłem i muszę opłacić.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×