Jump to content
Sign in to follow this  
zyzaczek

telewizja sat1 wyemitowala film o polskim zlodzieju

Recommended Posts

Odwiedź moją stronę

 

do poogladania

 

oczywiście filmik potwierdza stereotyp Polaka-złodzieja. Samochody kradną tez Niemcy

 

np w 2006 roku tyle samochodow ukradziono

 

VW 6.434

Audi 2.574

BMW 2.271

Mercedes 1.803

Opel 1.234

Ford 862

Renault 397

Fiat 367

Skoda 348

Seat 235

Toyota 328

Peugeot 243

Mazda 228

Porsche 222

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojemu wujkowi próbowali ukraść, ale chyba nie do końca wiedzieli co robili i teraz samochód nie odpala.

Namieszali z immobilizerem i heja ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

złość bierze ze tam sieją taką propagandę w telewizji na Nasz temat.

W polskiej telewizji powinni częściej puszczac filmy historyczne ukazujące oblicze szkopów.

Ciekawe co na to Nasz rząd ?

ps.

gdyby inna banda ubliżała moim ziomkom, to juz byłóoby po nich :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W polskiej telewizji powinni częściej puszczac filmy historyczne ukazujące oblicze szkopów.

 

a po co to mieliby robić? masz jakiś uraz do "Szkopów"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
złość bierze ze tam sieją taką propagandę w telewizji na Nasz temat.

W polskiej telewizji powinni częściej puszczac filmy historyczne ukazujące oblicze szkopów.

Ciekawe co na to Nasz rząd ?

ps.

gdyby inna banda ubliżała moim ziomkom, to juz byłóoby po nich :)

Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz...

 

Normalny film, jakoś nie widzę żeby tam Niemiec udawał Polaka, czy coś w tym stylu. Opinia o polskich złodziejach nie bierze się znikąd, na razie taki jest niestety stan faktyczny, a nie stereotyp.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
a po co to mieliby robić? masz jakiś uraz do "Szkopów"?

 

mam

II wojna swiatowa - za jej konsekwencje w polsce.

za propagande serwowaną w niemieckich mediach , której przykład dziś podałem.

Za politykę niemiec wobec polski.

rozumiem, ze nie niektórzy maja to w d****,bo sam kiedy byłem gnojem to mi to wisiało.

 

 

punksnotdead.fm wolna :)

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam

II wojna swiatowa - za jej konsekwencje w polsce.

za propagande serwowaną w niemieckich mediach , której przykład dziś podałem.

Za politykę niemiec wobec polski.

rozumiem, ze nie niektórzy maja to w d****,bo sam kiedy byłem gnojem to mi to wisiało.

 

 

punksnotdead.fm wolna :)

 

Myslę, że warto się skupić na budowaniu przyszłości Polski, Europy (zarowno w sferze intelektualnej jak i fizycznej - autostrady, hotele, stadiony). Politykę historyczną zostawny zgrzybiałym odpadom historii takim jak Kaczyńscy. Młodzi ludzie muszą mysleć o wspólnej przyszłosci w zjednoczonej Europie oraz o niwelowaniu uprzedzen i stereotypow (ktorych podtrzymywaniu niestety obecne czasy tzw kryzysu sprzyjaja) a takze walce z nowymi zagrozeniami takimi jak ograniczanie swobod obywatelskich np pod pozorem walki z terroryzmem. II woja światowa byla i jest juz tylko odlegla historia. Wiecej mozemy portozmawiac na te tematy jak bedziesz mial codzienny kontakt z innymi kulturami i nacjami. Siedzac w swoim zascianku (np w Polsce) bez kontaktu z obcokrajowcami podtrzymuje sie tylko te stereotypy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Politykę historyczną zostawny zgrzybiałym odpadom historii takim jak Kaczyńscy. Młodzi ludzie muszą mysleć o wspólnej przyszłosci w zjednoczonej Europie oraz o niwelowaniu uprzedzen i stereotypow...

...II woja światowa byla i jest juz tylko odlegla historia.

 

Historia ma to do siebie że czasem lubi się powtarzać, młodzi ludzie mogą robić wiele rzeczy, ale przede wszystkim powinni znać historię swojej Ojczyzny...

 

Panowie, nie ciągnijcie tego wątku, bo wszyscy wiemy czym to się skończy ;) Nikt nikomu jego przekonań nie zmieni. To forum o domenach i niech takim zostanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myslę, że warto się skupić na budowaniu przyszłości Polski, Europy (zarowno w sferze intelektualnej jak i fizycznej - autostrady, hotele, stadiony). Politykę historyczną zostawny zgrzybiałym odpadom historii takim jak Kaczyńscy. Młodzi ludzie muszą mysleć o wspólnej przyszłosci w zjednoczonej Europie oraz o niwelowaniu uprzedzen i stereotypow (ktorych podtrzymywaniu niestety obecne czasy tzw kryzysu sprzyjaja) a takze walce z nowymi zagrozeniami takimi jak ograniczanie swobod obywatelskich np pod pozorem walki z terroryzmem. II woja światowa byla i jest juz tylko odlegla historia. Wiecej mozemy portozmawiac na te tematy jak bedziesz mial codzienny kontakt z innymi kulturami i nacjami. Siedzac w swoim zascianku (np w Polsce) bez kontaktu z obcokrajowcami podtrzymuje sie tylko te stereotypy.

 

 

jasne ,ze warto sie skupic na budowaniu przyszłości polski i eu, ale nie za wszelką cene.

Nie należe do ludzi ,że gdy na mnie pluja to udaję ze to deszcz pada.

Kaczynskich też nienawidze i tuskomatołka tez i nie daze sympatią innych polityków.

Nie wiem czy znasz historię swiata , nei mówie juz o historii polski ale Ci powiem, ze Polska przez wieki była dymana na arenie miedzynarodowej. Odsyłam do lektur , podręczników ect.

Jasne !!! można budowac przyszłośc, z kimś kto ma czystą historię !!! powiem wiecej , można tę przyszłośc budować z krajem który kiedys (nie tak dawno) na nas napadł i zniszczył nasz kraj, ze odbuduwujemy go po dziś dzień i jestesmy przez napad do tyłu 30 lat.

Ale kombinowanie za plecami, dymanie polski i opluwanie polaków w ich telewizji to wybacz ale to lekka przesada i z takim krajem trzeba bardzo mocno uwazać. Mozna bydowac przyszlosc z kims kto ma czyste intencje a nie z kims kto chce nas wydymać/opluć.Ale zeby to zauwazyc trzeba mieć coś wiedzy i brak klepek na oczach.

 

Wiesz co jeszcze? ostatnio byłem na IS 2 lata, i z takim rasizmem i nienawiścią do polaków jak tam, nie spotkałem sie gdzie indziej na świecie.

i tak jak powiedziałem , kiedys jak byłem gnojem i siedziałem u rodziców na chacie to mnie dyndała to. W sredniej szkole kiedys kiedys byla taka ankieta w stylu a) czy zapomniec o przeszlosci i budowac przyszlosc , (chodzilo ofkorz o naszych sasiadów z lewa i prawa) :) nie zapominać, miec historie na uwadze.

wiesz co kiedys zaznaczylem ? odp a

a teraz i po moich tyłaczkach za granicami zaznaczyłbym b

a znasz jescze takie przyslowie ze historia lubi sie powtarzac ? jescze sie sam przekonasz.

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites

przedstawiles to dokladnie tak samo jak ta telewizja przedstawiła polakow.

 

(nie kazdy polak to zlodziej... nie kazdy niemiec to ''szkop'')

Share this post


Link to post
Share on other sites
złość bierze ze tam sieją taką propagandę w telewizji na Nasz temat.

W polskiej telewizji powinni częściej puszczac filmy historyczne ukazujące oblicze szkopów.

...

chcialem tylko zwrocic uwage na problem. Oni sieją propagande od dłuzszego czasu.

powinnismy ich tez wrzucic do jednego worka z adolfem hitlerem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem dlaczego nie zatrudnią takiego Polaka w Volkswagenie jako speca od zabezpieczeń ;-P Nie kradłby gdyby miał z czego żyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, co napisali w tym artykule skoro nawet Führer nie potrafią napisać prawidłowo :wacko:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, co napisali w tym artykule skoro nawet Führer nie potrafią napisać prawidłowo :wacko:

 

W transkrypcji międzynarodowej jest OK. tylko mała litera razi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×